За фактом булінгу в одній із шкіл Київщини складено адмістративні протоколи відносно викладача
![За фактом булінгу в одній із шкіл Київщини складено адмістративні протоколи відносно викладача](/project/resources/2021/11/resized/two_column_yKpkH4gh.jpg)
Поліція Обухівщини у Київській області провела перевірку щодо факту булінгу в навчальному закладі. Про неправомірні дії класного керівника повідомила бабуся одного із учнів другого класу разом з іншими батьками.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби ГУ Нацполіції в Київській області.
Правоохоронці провели перевірку та виявили два факти, які мають ознаки булінгу.
"Після всебічної перевірки відносно класного керівника складено адміністративний протокол за ч.1 ст.173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення), – повідомили поліцейські.
Працівники поліції вкотре закликають не замовчувати випадки булінгу, адже наслідки для жертви можуть бути вкрай негативними.
Нагадаємо, столичні поліцейські повідомили про підозру у скоєнні кримінальної провини класному керівнику першого класу однієї зі столичних шкіл. На думку правоохоронців, вчителька навмисне вдарила учня.
Читайте: Майже всі освітні заклади Київщини мають понад 80% вакцинованих працівників
Фото: пресслужба ГУ Нацполіції в Київській області
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)