суббота, 16 октября 2021 г.

Юрій Назаров в рамках форуму Kyiv Smart City назвав основні тренди смарт-міст

Юрій Назаров в рамках форуму Kyiv Smart City назвав основні тренди смарт-міст

Збільшення використання штучного інтелекту та машинного навчання, впровадження технології 5G, розвиток розумної інфраструктури та інфраструктури для електромобілів – це найближче мабутнє, що чекає прогресивні smart-міста світу. 

Такого висновку, як передає кореспондент KV, дійшли провідні експерти з інновацій, що зібралися 8 жовтня на Kyiv Smart City Forum для обговорення тенденцій Smart  City  – 2021. Хедлайнером форуму стала Ренді Цукерберг.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Так, серед трендів було названо:

  • Збільшення використання штучного інтелекту та машинного навчання. Зараз вони прокладають шлях до розумних міст, спрямованих на автоматизацію та вдосконалення процесів.
  • Швидше підключення для всіх. Технологія 5G – це остання тенденція в галузі мережевих та комунікаційних технологій.
  • Блокчейн-безпека. Ринок розробки застосунків IoT змушений зосередити свою увагу на безпеці, оскільки виникають складні проблеми у безпековій сфері.
  • Аналітика стане конкурентною перевагою. Аналіз даних для кращого планування.
  • Безпека у місті. Безпека та захист є ключовими елементами розвитку будь-якого нового міста. Тенденцією, яка буде домінувати в цій галузі, є використання пристроїв IoT та ІКТ для допомоги владі у підтримці безпеки та захисту в розумному місті.
  • Розвиток розумної інфраструктури. Місія “Розумне місто” спрямована на здійснення операцій за допомогою пристроїв IoT та ІКТ. Для оптимізованої роботи архітекторам міст слід дотримуватися тенденції розумного будівництва.
  • Розширення інфраструктури для електромобілів. На сьогодні транспортний сегмент відстає у своїх зусиллях по декарбонізації міст та зменшенню забруднення, але прогрес швидко пришвидшується.

Україну чекають інновації у ключових галузях. Розвиток телемедицини з використанням датчиків, які будуть аналізувати стан здоров'я, Використання штучного інтелекту й блокчейну у всіх сферах життя: безпілотний транспорт, поведінкова аналітика, використання 5G для онлайн-стріму потоків на вулицях і у приміщеннях, а також моделювання навчання під потреби учнів та максимальне використання датчиків у нашому повсякденному житті для розвитку розумних міст”, – прокоментував Юрій Назаров, експерт зі smart city-технологій, ГО “СМАРТ СІТІ ХАБ” 

“Ми хочемо за три роки побудувати найзручнішу державу в Європі з точки зору взаємодії людини й бізнесу з державою. Для цього треба відцифрувати усі державні послуги, навчити людей базовій цифровій грамотності й покрити країну інтернет-інфраструктурою”,вважає Михайло Федоров, віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України.

За словами Ренді Цукерберг, засновниці та генеральної директорки компанії Zuckerberg Media, криза підштовхнула світ до змін:“Дуже багато галузей не мали необхідності змінюватися. Вони працювали по інерції. А тут раптом ми повинні оновлюватися. Тепер можна охопити своїм бізнесом тисячі людей, не виходячи з дому. Ми маємо зрозуміти, що у майбутньому працевлаштування буде гібридним, все більше людей працюватимуть віддалено”, – вважає Цукерберг.

Чарльз Рід Андерсон, засновник, CRA & Associates, член консультативної ради GO SMART, старший радник IoT, McKinsey & Company (Сінгапур) додає:

“Нам потрібно бути готовими до наступних хвиль COVID, і, скоріше за все, нам доведеться звикати до того, що нові технології відстежують наше пересування й контакти. Це буде додатковою хвилею інновацій, і ми змушені це робити, щоб убезпечити всіх та кожного.  Наступні 20 місяців будуть божевільними, але це створить фантастичні додаткові можливості”.

Нагадаємо, у Києві вп’яте пройшов Міжнародний форум Kyiv Smart City Forum. Цього разу через обмеження, пов’язані з пандемією, захід уперше відбувся в онлайн-форматі. Це дозволило залучити вдвічі більше учасників, ніж минулого року – кількість глядачів досягла 10 тисяч- Хедлайнером Kyiv Smart City Forum 2020 стала засновниця Facebook Live Ренді Цукерберг.

Читайте: Ренді Цукерберг: “Пандемія – не тільки криза, але й безмежні можливості”

Фото: пресс-служба форума

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киева, новости компаний, форум, kyiv smart city forum, Рэнди Цукерберг, Міжнародний форум Kyiv Smart City Forum

суббота, 16 октября 2021 г.
17:52
Умер исследователь и коллекционер культуры Триполья Александр Полищук
17:09
На Голосеевский коллектор в Киеве хотят потратить 23 млн гривен
16:05
Кличко просят тщательно планировать ремонты столичных мостов и дорог
15:01
Умер мужчина, сбитый вчера в Киеве пьяным водителем грузовика
14:37
“Клуб экспертов” запустил серию обзоров посвященных 30-летию независимости, первая передача – о демографии
14:04
Инспектора патрульной полиции подозревают в избиении водителя на Киевщине
13:05
За останню добу коронавірус діагностували в 365 жителів Київщини
12:08
Киевляне с начала года заплатили в бюджет столицы более 250 млн гривен налога на недвижимость
11:03
Пьяный водитель грузовика сбил в Киеве двух человек и попытался скрыться
10:01
Сегодня, 16 октября, на столичном Южном вокзале научат проводить реанимацию
09:06
За сутки в Украине вакцинировано от коронавируса почти 150 тысяч человек
07:15
Сегодня, 16 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 октября 2021 года
пятница, 15 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:08
ТРЦ Gulliver подготовил развлечения в преддверии празднования Halloween
16:01
До конца октября на станции столичного метро “Театральная” будет действовать выставка об инсулине (фото)
Календарь событий