субота, 20 квітня 2024 г.

Яременко прокомментировал заявление Дубинского о том, что Киеву не нужно метро на Троещину (видео)

Яременко прокомментировал заявление Дубинского о том, что Киеву не нужно метро на Троещину (видео)

Народный депутат Богдан Яременко (на фото) прокомментировал заявление своего коллеги Александра Дубинского о том, что Киеву не нужно метро на Троещину, ибо это проект дорогостоящий и легче запустить трамвай на правый берег. Яременко напомнил, что по рекомендациям специалистов Мирового банка решить транспортную проблему троещинцев помогут обустройство выделенных линий для больших автобусов и строительство легкого наземного метро.

Об этом народный депутат Богдан Яременко (215 округ, часть Деснянского и Днепровского районов Киева, фракция “Слуга народа”) рассказал в видеоинтервью корреспонденту KV.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Киевская городская государственная администрация никогда не заказывала никаких исследований наиболее эффективных способов решения транспортных проблем Троещины. Троещина на сегодня один из наиболее отдаленных от центра районов и с наихудшим сообщением с центром”, – заявил Богдан Яременко, комментируя высказывание своего коллеги Дубинского.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Напомним, народный депутат Александр Дубинский (фракция “Слуга народа”) заявил, что Киеву не нужно метро на Троещину, поскольку этот проект стоит, как годовой бюджет столицы. Он предлагает объединить трамвайные и железнодорожные пути, как это сделано в большинстве стран Европы, и запустить трамвай, который по ж/д-путям будет выходить на правый берег. 

Читайте:  Нардеп Дубинский рассказал, как можно добраться с Троещины до центра Киева за 30 минут (видео)

По словам Богдана Яременко, единственное исследование транспортных проблем “делалось за средства и по предложению Мирового банка”. 

“И международные специалисты подали свои предложения, которые никогда не были рассмотрены КГГА, а заключались в том, что есть более дешевые, более эффективные способы решения транспортной проблемы, которые заключаются в комбинированном подходе.

Это должно быть несколько технологических проектов реализованных одновременно. Проект выделенных линий для больших автобусов, которые двигаются по линии, на которую не может даже теоретически попасть другой транспорт общественный или частный. И во-вторых, это легкое наземное метро или скоростной трамвай, – рассказал Богдан Яременко.

По его словам, темпы строительства метро в Киеве составляют два с лишним года на одну станцию, а для решения транспортной проблемы Троещины необходимо будет построить “5-7 станций”, поэтому нужен “более дешевый и быстрый способ строительства”.

“Предложения есть, они на столе. Возможно, есть лучшие варианты, но мой коллега Александр Дубинский говорил о достаточно достоверных разработках, того каким образом решать транспортные проблемы Троещины”, – резюмировал Богдан Яременко.


Как сообщала ранее KV, офис Президента (ОП) недавно поручил Кабмину “проработать” вопрос строительства метро на Троещину. Но надеяться на скорое начало работ, которые в столичной мэрии сейчас оценивают в 40-50 млрд гривен, не приходится. Обещанных китайских инвестиций нет, в госбюджете-2020 на проектирование (проекта до сих пор нет) и строительство этой ветки метро денег не предусмотрено вообще. Киевские власти уже признают, что обеспечить троещинцев услугами метрополитена в любом случае не смогут раньше 2035 года, поскольку сперва нужно завершить строительство Подольско-Воскресенского моста.

Читайте:  Бахматов заявил о реальности запуска “легкого метро” на Троещину через 2-3 года

Фото: Facebook Богдана Яременко

КиевVласть

Игорь Константинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, александр дубинский, метро на троещину, богдан яременко, легкое метро

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.