“Все це маячня”, - депутат Бориспілської міськради назвав фейком звинувачення його у крадіжці Дніпра
Депутат Бориспільської міськради Дмитро Сулима відкидає звинувачення у крадіжці лісу та частини Дніпра у Вороньківській громаді. На думку Сулими, це проплачена кампанія проти нього.
Про це KV стало відомо з повідомлення на сторінці депутата Бориспільської міськради Дмитра Сулими.
“Щодо поширення неправдивої інформації про мене, якісь кримінальні справи, намиви піску та повернення річки Дніпро у зворотному напрямку…це все маячня, а точніше добре проплачена та повністю викривлена історія”, – написав Дмитро Сулима.
За словами депутата, “все перевернуто з ніг на голову”. “Вже кілька років йдуть суди щодо повернення вкрадених у Вороньківської громади” земель за підробленим рішенням Донецького суду. Мною були направлені звернення до правоохоронних органів, які порушили кілька кримінальних справ і звернулись до суду з тим, щоб повернути громаді вкрадені ділянки. Це навіть не ділянки, а частина річки Дніпро із заплавами. Спочатку пропонували домовитись, потім погрожували…нарешті зрозуміли, що нічого не вийде і вирішили сказати, що то все зробив я”, – стверджує Дмитро Сулима.
Таку тактику депутат Бориспільсокої міськради назвав смішною та безперспективною. За його словами вже накладено арешт на ці ділянки, – а це 68 гектарів, – і вони, у будь-якому випадку, будуть повернуті громаді.
Фото: фейсбук Дмитра Сулими
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)