середа, 10 серпня 2022 г.

ВР может разрешить облгосадминистрациям выкупать частную землю для общественных нужд в городах областного подчинения

ВР может разрешить облгосадминистрациям выкупать частную землю для общественных нужд в городах областного подчинения

Если Верховная Рада проголосует за изменения в профильный закон, областные госадминистрации (ОГА) получат право выкупать для общественных потребностей частную землю и недвижимое имущество в городах областного подчинения. Киевская ОГА получит доступ к частной земле и недвижимости в 12 городах столичного региона.

О предлагаемой норме KV стало известно из законопроекта №9479 от 16 января 2019 года “О внесении изменений в Закон Украины "Об отчуждении земельных участков, других объектов недвижимого имущества, которые на них размещены, которые находятся в частной собственности, для общественных нужд или по мотивам общественной необходимости”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

П. 2 ст. 8 соответствующего закона предлагается дополнить нормой, разрешающей ОГА выкупать частную землю и расположенную на ней недвижимость для общественных потребностей, если объект, возведенный на таких землях, будет находиться в пределах города областного подчинения.

Сейчас данная нормой регламентирует право ОГА выкупать такие частные земли и недвижимость. если будущий общественно значимый объект будет располагаться на территории двух и более районов.

Авторами законопроекта являются Алексей Мушак и Николай Лаврик (фракция “Блок Петра Порошенко), Иван Мирошниченко (фракция “Объединение “Самопомощь”), Олег Медуница (фракция “Народный фронт”), Олег Кулинич (депутатская группа “Возрождение”).

В Киевской области городами областного подчинения являются: Березань, Белая Церковь, Борисполь, Бровары, Буча, Васильков, Ирпень, Обухов, Переяслав-Хмельницкий, Ржищев, Славутич и Фастов.

Главой Киевской ОГА с 30 октября 2018 года является Александр Терещук.

Читайте: Губернатор Киевщины назначил себе нового заместителя

Фото: “Утренние новости”

KиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, законопроект, выкуп земли в общественных нуждах, городах областного подчинения

середа, 10 серпня 2022 г.
10:20
У липні при імпорті легкових автомобілів через Київську митницю було сплачено більше 500 млн гривень
09:48
Армія рашистів втратила близько 42,8 тисячі вояків та 232 літаки, - Генштаб ЗСУ
09:26
У середу, 10 серпня, ярмарки пройдуть в шести районах Києва (адреси)
09:18
На столичній Троєщині горить житловий будинок
08:50
Вночі московити вбили 10 людей у Марганці на Дніпропетровщині
08:32
У застосунку ДІЯ тепер можна зареєструвати майно, пошкоджене з 2014 року
08:12
Противник намагається відновити наступ на напрямку Донецьк – Піски, бойові дії тривають, - Генштаб
вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.