неділя, 14 серпня 2022 г.

Власти Киева предупреждают об ответственности за несвоевременную очистку крыш от сосулек

Власти Киева предупреждают об ответственности за несвоевременную очистку крыш от сосулек

Вместе с пришедшим в Киев резким потеплением появилась опасность падения с крыш ледяных наростов. Столичные инспекторы благоустройства уже приступили к мониторингу состояния очистки крыш и козырьков от сосулек. 

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Тротуары должны быть безопасными для пешеходов, поэтому мы жестко контролируем очистку крыш от сосулек. Опасные места должны быть ограждены предупредительной лентой. Это прямая ответственность балансодержателей, которые должны мгновенно реагировать, чтобы не допустить травмирования киевлян. За несоблюдение правил благоустройства наши инспекторы будут вносить предписания и составлять протоколы за административное правонарушение”, – заявил и. о. директора Департамента городского благоустройства Тимур Ткаченко.

Отмечается, что в соответствии с Правилами благоустройства Киева, очистка крыш и козырьков от сосулек производится с соблюдением мер по безопасности движения пешеходов, не допуская повреждения кровель зданий и сооружений, зеленых насаждений, электросетей, рекламных конструкций и тому подобное. Опасные места необходимо ограждать, выставлять часовых.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В КГГА напомнили также, что на прошлой неделе во время сильных осадков инспекторы по благоустройству внесли 1062 предписания за несвоевременную уборку балансовых территорий от снега. И составили 127 протоколов на руководителей тех предприятий, которые не выполнили требования предписаний.

Ранее KV сообщала, что сегодня, 21 января, а также 22 января в Киеве ожидается потепление. Вследствие температурных перепадов на крышах домов, выступающих частях зданий и на больших деревьях могут образоваться сосульки. А с повышением температуры воздуха увеличивается риск падения сосулек на прохожих.

Читайте: С начала суток за несвоевременную уборку снега столичные инспекторы благоустройства вынесли 411 предписаний и составили 42 протокола

Фото: kiev.vgorode.ua

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, кгга, благоустройство, тимур ткаченко, сосульки, инспекторы по благоустройству, очистка крыш

неділя, 14 серпня 2022 г.
17:30
Поліцейські Київщини викрили шахраїв, які під виглядом посадовців “збирали” гроші для потреб ЗСУ
17:05
Завтра, 15 серпня, буде відновлено роботу столичного трамвайного маршруту № 28 (схема)
16:04
Від початку війни повернуто додому тіла 522 захисників України, - Мінреінтеграції
15:05
КМДА запрошує підприємців на ринки міста (перелік)
14:02
МКІП зафіксував вже 464 епізоди злочинів росії проти української культурної спадщини
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.