п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення, - КМДА

Вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення, - КМДА

Враховуючи повномасштабне російське вторгнення, вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення. Набір на навчання буде оголошено для випускників 9-х та 11-х класів, випускників-бакалаврів інших вишів, а також для тих, хто завершив навчання в магістратурі та мріє про наукову діяльність.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, для вступу на бюджетні місця вступники в цьому році можуть подати результати проходження національного мультипредметного тесту або результати ЗНО за 2019 – 2021 роки, а також скористатись комбінацією зазначених сертифікатів.

“У цей складний воєнний час, попри нові суспільні виклики міська влада розвиває освітню галузь з метою забезпечення максимально комфортних умов для навчання студентів. Університет Грінченка налічує 130 освітніх програм від фахового молодшого бакалавра до підготовки докторів філософії та докторів наук. Абітурієнти можуть обрати одну з 50 бакалаврських програм у п’яти інститутах та чотирьох факультетах університету. Для молодих людей, яких цікавить робота з дітьми, унікальні за змістом освітні програми пропонує Педагогічний інститут. Також освітянський колектив Університету Грінченка запрошує молодь вступати до магістратури задля здобуття нових професійних умінь. Так для зарахування за спеціальністю “Право” необхідно подати результати магістерського комплексного тесту. Також для вступу за спеціальностями “Політологія”, “Психологія”, “Журналістика”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Менеджмент”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” – результати магістерського тесту навчальної компетентності та фахового випробування. Для решти спеціальностей варто пройти фахове випробування”, – розповів Валентин Мондриївський.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Заступник голови КМДА додав, що до структури університету також входить Фаховий коледж “Універсум”, який налічує 12 сучасних освітніх програм. Для зарахування на творчі спеціальності випускники 9-х класів мають пройти творчі конкурси та конкурс фізичних здібностей. Водночас для вступу на інші спеціальності, а саме на бюджетну форму навчання, вступники мають скласти індивідуальну усну співбесіду, а на контрактну – подати мотиваційний лист.

Нагадаємо, 24 березня Верховна Рада проголосувала за скасування складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а також єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му.

Читайте: Верховна Рада скасувала ЗНО у 2022 році

Згодом в Українському центрі оцінювання якості освіти надали перші вказівки для тих, хто планує цього року вступати до вищих навчальних закладів.

Читайте: Вступ до ВНЗ 2022: змінено умови проходження мультипредметного тесту

Фото: www.prostir.ua

КиївВлада

Бровко Ігор

Теги: новини києва, КМДА, освіта, вступна кампанія, вступ, університет грінченка, мультипредментний тест

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.