вівторок, 5 липня 2022 г.

Вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення, - КМДА

Вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення, - КМДА

Враховуючи повномасштабне російське вторгнення, вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення. Набір на навчання буде оголошено для випускників 9-х та 11-х класів, випускників-бакалаврів інших вишів, а також для тих, хто завершив навчання в магістратурі та мріє про наукову діяльність.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, для вступу на бюджетні місця вступники в цьому році можуть подати результати проходження національного мультипредметного тесту або результати ЗНО за 2019 – 2021 роки, а також скористатись комбінацією зазначених сертифікатів.

“У цей складний воєнний час, попри нові суспільні виклики міська влада розвиває освітню галузь з метою забезпечення максимально комфортних умов для навчання студентів. Університет Грінченка налічує 130 освітніх програм від фахового молодшого бакалавра до підготовки докторів філософії та докторів наук. Абітурієнти можуть обрати одну з 50 бакалаврських програм у п’яти інститутах та чотирьох факультетах університету. Для молодих людей, яких цікавить робота з дітьми, унікальні за змістом освітні програми пропонує Педагогічний інститут. Також освітянський колектив Університету Грінченка запрошує молодь вступати до магістратури задля здобуття нових професійних умінь. Так для зарахування за спеціальністю “Право” необхідно подати результати магістерського комплексного тесту. Також для вступу за спеціальностями “Політологія”, “Психологія”, “Журналістика”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Менеджмент”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” – результати магістерського тесту навчальної компетентності та фахового випробування. Для решти спеціальностей варто пройти фахове випробування”, – розповів Валентин Мондриївський.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Заступник голови КМДА додав, що до структури університету також входить Фаховий коледж “Універсум”, який налічує 12 сучасних освітніх програм. Для зарахування на творчі спеціальності випускники 9-х класів мають пройти творчі конкурси та конкурс фізичних здібностей. Водночас для вступу на інші спеціальності, а саме на бюджетну форму навчання, вступники мають скласти індивідуальну усну співбесіду, а на контрактну – подати мотиваційний лист.

Нагадаємо, 24 березня Верховна Рада проголосувала за скасування складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а також єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му.

Читайте: Верховна Рада скасувала ЗНО у 2022 році

Згодом в Українському центрі оцінювання якості освіти надали перші вказівки для тих, хто планує цього року вступати до вищих навчальних закладів.

Читайте: Вступ до ВНЗ 2022: змінено умови проходження мультипредметного тесту

Фото: www.prostir.ua

КиївВлада

Бровко Ігор

Теги: новини києва, КМДА, освіта, вступ, вступна кампанія, університет грінченка, мультипредментний тест

вівторок, 5 липня 2022 г.
20:58
Платформа UNITED24 за два місяці зібрала 77 мільйонів доларів
20:40
Маріупольці отримують 5 літрів питної води на тиждень, - мерія (відео)
20:21
У Чорному морі зросла кількість ворожих кораблів, що загрожує ударами 40 крилатих ракет , - ОК “Південь”
19:49
Великобританія надасть Україні ще 10 САУ
19:25
У Києві відновив роботу Національний цирк
19:05
44 дитини, яких окупанти незаконно вивезли в рф або на окуповані території, повернуто в Україну, - Мінреінтеграція
18:46
“Укрзалізниця” з 9 липня призначає новий поїзд “Інтерсіті+” сполученням Дарниця - Львів
18:33
В збройних силах білорусі проводиться перевірка системи управління та оповіщення, - Генштаб ЗСУ
18:05
Дитячий табір “Зміна” на Київщині замовив ремонт укриттів в трьох корпусах
17:50
Дозвіл на пересування Україною потрібен при зміні місця проживання - рух військових адвокатів
17:43
З травня деокупована Бородянка отримала 5 модульних АЗС
17:29
У Броварах на Київщині знайшли тіло жінки, яка напердодні потонула в озері
17:08
Жителям Іванківської громади вивозитимуть сміття безкоштовно
16:44
У Бориспільському району пройдуть навчання із залученням військової техніки
16:20
У Фастові перекриють проїзд вулицею Шептицького (графік)
16:02
Волонтерський штаб “Українська команда” передав українським воїнам автомобілі та медикаменти - Артур Палатний
Календар подій