понеділок, 11 грудня 2023 г.

Від початку року в Києві у ДТП через перевищення швидкості травмувалося майже триста осіб

Від початку року в Києві у ДТП через перевищення швидкості травмувалося майже триста осіб

На дорогах Києва від початку 2023 року в ДТП через перевищення швидкості травмувалося 294 людини, 18 осіб загинуло. Патрульні у столиці фіксують порушення швидкості за допомогою приладу TruCam, також здійснюється автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Патрульної поліції Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Від початку 2023 року, в межах території обслуговування київських патрульних, перевищення безпечної швидкості стало причиною 256 ДТП з травмованими, в яких 294 людини травмувалося та 18 — загинуло”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що патрульні фіксують порушення швидкісного режиму за допомогою лазерного вимірювача швидкості TruCam на аварійно-небезпечних ділянках та місцях концентрації ДТП. Про місця, де поліцейські здійснюють контроль за дотриманням швидкісного режиму за допомогою спеціальних технічних засобів, інформують дорожні знаки 5.76 ''Автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху''.

Водіям нагадали, що за порушення швидкісного режиму передбачена адміністративна відповідальність:

  • за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 20 км/год) КУпАП. Штраф — 340 гривень;

  • за ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 50 км/год) КУпАП. Штраф — 1700 гривень.

Як інформувала KВ, від 1 листопада швидкість руху столицею обмежується до 50 кілометрів на годину. Обмеження діятимуть до 1 квітня. Також патрульні здійснюють контроль за дотриманням швидкісного режиму на низці вулиць. Фіксацію приладами TruCam здійснюють на аварійно-небезпечних ділянках та місцях, де трапляється найбільша кількість ДТП з тяжкими наслідками.

Читайте: У столиці патрульні почали вимірювати швидкість руху на десяти ділянках (адреси)

Нагадаємо, Уряд 20 жовтня вніс зміни до Правил дорожнього руху (ПДР). Вони стосуються режиму ввімкнення світла фар, перевезення дітей та заборону зупинки на узбіччях доріг.

Читайте: Постійно ввімкнене світло фар, заборона зупинки на узбіччі та безпека дітей, – патрульні пояснили зміни у ПДР

Фото:  Патрульна поліція Києва

КиївВлада

Олександр Попов

Теги: новини києва, статистика, дтп, аварія, патрульна поліція, потерпілі, перевищення швидкості

понеділок, 11 грудня 2023 г.
16:45
На фронті загинули відомі українські актори Андрій Павленко та Василь Кухарський
16:26
Глевахівська селищна рада планує закупити понад сотню ноутбуків на 2,5 млн гривень
16:01
На кордоні Із Польщею розблокували пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ”, – Кубраков
15:44
KAN Development прозвітувала про динаміку будівництва ЖК UNIT.Home у листопаді
15:22
У Києві через обвал стіни загинув будівельник
15:05
У столиці за 46 млн гривень надумали реставрувати будинок, де жили відомі художники
14:44
Група компаній DIM розповіла про вигідні грудневі спецпропозиції
14:25
Підтримайте збір на антидрони для ТрО
14:04
Для обслуговування осіб з інвалідністю в Святошинському району за 2 млн гривень закуповують авто
13:58
В інтернеті анонсовано новорічний “смертельний феєрверк” для російських міст з підприємствами ВПК
13:55
Відкрито публічний доступ до Реєстру декларацій: доходи деяких топ-чиновників від початку великої війни зросли
13:45
Капітана зс рф, який під час окупації Київщини вбив мирного пенсіонера, засудили до довічного ув'язнення
13:23
Генштаб ЗСУ: Сили оборони України за добу ліквідували 1030 окупантів
13:03
У Києві кількість хворих на грип та ГРВІ знизилася до 14,7 тисяч
12:45
На відеоспостереження Бориспільської траси хочуть витратити майже 60 млн гривень
12:28
Внаслідок нічного обстрілу столиці без електроенергії залишилось 120 споживачів
Календар подій