субота, 20 квітня 2024 г.

В КГГА не могут сообщить сроки утверждения Антикоррупционной программы

В КГГА не могут сообщить сроки утверждения Антикоррупционной программы

В Киеве до сих пор не утверждена Антикоррупционная программа. И столичные чиновники не предоставляют даже депутатам Киевсовета информацию о состоянии разработки и сроках утверждения этого документа. Хотя по законодательству местные органы власти должны были обеспечить утверждение своих антикоррупционных программ до 1 марта.

Об этом идет речь в материале KVБез антикоррупционной программы. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (7-11 августа 2017 года)”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Глава комиссии Киевсовета по вопросам регламента и депутатской этики Олег Макаров (фракция “Объединение “Самопомощь”) попытался с третьей попытки получить от главы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Виталия Кличко информацию о сроках утверждения Антикоррупционной программы возглавляемой им администрации.

Макаров сообщил, что 31 мая им было направлено депутатское обращение на имя столичного градоначальника с просьбой предоставить информации об этапе разработки Антикоррупционной программы в КГГА на 2017 год. В ответе, полученном депутатом 14 июня, сообщалось, что Антикоррупционная программа, разработанная Национальным агентством по предотвращению коррупции, отличается от разработанного на Крещатике, 36 проекта программы и поэтому распоряжением КГГА №446 от 12.04.2017 года была создана комиссия по вопросам оценки коррупционных рисков в деятельности КГГА и подготовке Антикоррупционных программ КГГА. Однако, по словам депутата, информация о состоянии разработки и сроках утверждения Антикоррупционной программы указана не была.

Для  получения этой информации Макаров 5 июля снова отправил соответствующий запрос на имя Кличко. В ответе за подписью начальника управления по предотвращению и выявлению коррупции КГГА Сергея Карасюка, полученном Макаровым 11 июля, утверждалось, что предоставить запрошенную информацию невозможно, поскольку комиссия уже работает, а устанавливать ей сроки подготовки программы нецелесообразно.

При этом, Макаров отметил, что согласно Антикоррупционной стратегии Украины на 2015-2017 годы, утвержденной постановлением Кабмина №65 от 29 мая 2015 года, местные органы власти должны были обеспечить утверждение своих антикоррупционных программ до 1 марта текущего года.

На основании изложенной информации депутат Макаров попросил Виталия Кличко все-таки предоставить информацию о запланированных сроках утверждения Антикоррупционной программы в КГГА на 2017 год.

Читайте: Пыль в глаза: “Реальную” Антикоррупционную программу Киева в КГГА даже еще не начали разрабатывать

Фото: KV

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, кгга, киевсовет, кличко, депутат, обращение, антикоррупционная программа, сроки утвердления

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.