В Українці провели онлайн-сесію міської ради після провалу очного зібрання
![В Українці провели онлайн-сесію міської ради після провалу очного зібрання](/project/resources/2022/09/resized/two_column_YVQHK9x7.jpg)
В Українці 15 вересня провели сесію в форматі відео-конференції. Деякі депутати висловили протест, нібито такий варіант проведення сесії є абсурдним і проти правил.
Про це KВ стало відомо з повідомлення депутатки від фракції “Голос” Алевтини Шмагель.
За словами депутатки, формат був змішаним: деякі депутати перебували у сесійній залі, а деякі – без увімкненого відео, що унеможливлює встановити, хто насправді голосує.
Окрім цього, дистанційний формат засідання сесії ради не передбачає формату одночасного голосування в сесійній залі руками. Як зазначається, “відсутні” депутати були присутні в сесійній залі фізично, але не приймали участі в сесії, формат якої вони не визнали.
“Такий формат проведення сесії є юридично абсурдним, а морально — неприйнятним, бо депутати мають бути в місті, разом зі своїми виборцями, піклуватись про яких вони обіцяли на виборах”, – прокоментувала Шмагель.
Як раніше писала KВ, сесія міськради в Українці, що мала відбутись 8 вересня, не відбулася. Депутати мали вирішувати скандальне питання забудови правого берега річки Стугна УІБК “Укржитлоінвест”, однак, кворум для проведення її не було зібрано.
Читайте: В Українці зроблять платні стоянки, щоб наповнювати бюджет, – мер
Фото: Алевтина Шмагель
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)