субота, 18 травня 2024 г.

В Україні немає аналогу Освітньому хабу Києва - заступник голови КМДА

В Україні немає аналогу Освітньому хабу Києва - заступник голови КМДА

Бюджетування освіти в столиці України зростає з року на рік. А в 2019 році в Київі створено Освітній хаб, аналогу якому немає в усій країні.

Про це в інтерв`ю KV сказав заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Київ постійно розвивається і ми, безумовно, приділяємо велику увагу освіті, щорічно збільшуючи бюджет на цю сферу. Ось і на 2020 рік закладений  безпрецедентний бюджет на освіту в Києві – понад 21 млрд гривень. Це значить, що буде продовжуватись будівництво шкіл та садочків, яких гостро потребує місто. Але найголовніше – це зміст та якість освіти. Тому ми в 2019 році запустили інноваційний проект, аналогів якому немає в Україні – Освітній хаб міста Києва. Місія Освітнього хабу – реалізація концепції "Навчання Впродовж Життя" на рівні всього міста", – сказав заступник голови КМДА.

Валентин Мондриївський наголосив, що будь-який мешканець Києва, незалежно від віку та сфери діяльності, має можливість безкоштовно покращити навички для отримання роботи своєї мрії, відкриття власної справи та саморозвитку.

"Ми застосували інноваційну модель змішаного навчання (blendedlearning), яка ефективно поєднує он-лайн навчання від зіркових тренерів та експертів та тестування на порталі Проекту eduhub.in.ua та практичне відпрацювання навичок під час тренінгів. За результатами роботи Освітнього хабу цього року на порталі вже зареєстровано понад 200 тис. користувачів і проведено більше 700 тренінгів, участь в яких взяли майже 10 тис. осіб. В наступному році ми продовжимо цю роботу, а також запустимо мультимедійний освітній продакшн, який буде створювати телевізійні та радіонавчальні програми на постійній основі для різних цільових аудиторій: викладачів, батьків, лікарів, підприємців, людей з обмеженими можливостями, журналістів, державних службовців, активістів громадських організацій тощо", – пояснив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, в Освітньому хабі міста Києва також навчають “м’яким навичкам" (softskills): креативне та критичне мислення, управління людьми та проектами, позитивні комунікації та ораторське мистецтво, емоційний інтелект та вміння працювати в команді тощо. "Кращі тренери-практики створили відео-лекції та тексти по навичкам, які міжнародні експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі визнали найбільш затребуваними в 2020 році: позитивні комунікації, емоційний інтелект, особиста ефективність, вміння керувати людьми і проектами і т.д. Щоб відпрацювати ці навички на практиці, ми застосували інноваційну модель змішаного навчання (blended learning), яка об'єднує онлайн навчання та практичні тренінги в хабі. Все це – безкоштовно", – повідомили KV в Освітньому хабі міста Києва.

Освітній хаб міста Києва (www.eduhub.in.ua) створено в 2019 році некомерційним комунальним підприємством (НКП) "Освітня агенція міста Києва" (підпорядковується Департаменту освіти і науки КМДА) спільно з соціальними партнерами – Асоціацією інноваційного та цифрового освіти і Європейським університетом.

“Київ підхоплює світовий тренд інноваційних міст, який започаткував UNESCO, щодо безперервного навчання протягом всього життя та стає Містом, що Навчається (LearningCity). Я запрошую всіх киян, а також всіх українців, незалежно від віку та сфери діяльності, набувати навички ХХІ століття для отримання роботи своєї мрії, відкриття власної справи, саморозвитку та реалізації себе в Україні. Все це для вас ми робимо безкоштовно. Київ справді стає територією нових можливостей для кожного!”, – наголосив директор КНП “Освітня агенція міста Києва” Бадрі Лолашвілі.

Освітній хаб міста Києва надає можливість кожному, незалежно від місця знаходження, віку, статі, сфери діяльності та в будь-який час отримати практичні навички, які потрібні кожному. Щоб приєднатися до освітніх програм, потрібно зайти на портал Освітнього абу міста Києва  (www.eduhub.in.ua) і пройти онлайн курси, які дозволять отримати навички, необхідні для пошуку роботи, просування по кар'єрі, відкриття власного бізнесу і для саморозвитку. На порталі також розміщений календар подій, де можна записатися на відкриті заходи для киян. Тренери Хабу, професійні психологи, бізнес-тренери, проводять також виїзні тренінги в освітніх, комунальних і громадських організаціях столиці.

Читайте: Навички ХХІ століття: емоційний інтелект, позитивні комунікації, ефективні продажі та правління людьми і проектами\

Фото: KV

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киева, мнение, валентин мондриевский, бадри лолашвили, образовательный хаб киева, нкп образовательная агенция киева

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.