субота, 20 квітня 2024 г.
Навички ХХІ століття: емоційний інтелект, позитивні комунікації, ефективні продажі та правління людьми і проектами

Навички ХХІ століття: емоційний інтелект, позитивні комунікації, ефективні продажі та правління людьми і проектами

Марія Богуслав

Директор Освітнього хабу міста Києва

Ви, напевно десь вже чули про так звані “м’які навички” (soft skills)? Це навики, які не стосуються конкретної професії, але необхідні в будь-якій сфері, як для звичайних спеціалістів, так і для керівників найбільших компаній або державних установ. Саме ці навички експерти Міжнародного економічного форуму в Давосі назвали найзатребуванішими навичками у 2020 році.

Ось короткий огляд цих навичок, які дозволять вам бути завжди затребуваними на ринку праці, відкрити власну справу та просто відчувати себе успішною людиною в сучасному житті.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

1. Емоційний інтелект. Ця навичка дозволить тобі краще зрозуміти свої емоції та розпізнавати емоції оточуючих тебе: близьких людей, друзів, колег по роботі, партнерів, клієнтів тощо.

2. Позитивні комунікації. Ми весь час спілкуємось: дома – з близькими, на роботі – з колегами та клієнтами, під час відпочинку – з друзями. І саме від нашого вміння спілкуватись дуже часто залежить кар’єрне зростання, відносини у сім’ї та можливість стати “душею” компанії.

3. Ефективні продажі. Це також є однією із ключових навичок у сучасному світі, адже всі ми хоч раз у житті здійснювали продажі: товарів, послуг і, навіть, “продавали” себе, коли влаштовувались на роботу або одружувались.

4. Управління людьми та проектами. Мрієте бути керівником? Очолювати відділ, департамент або цілу компанію? Але поки що не виходить? Необхідно знати принципи побудови високорезультативної команди, матеріальної та нематеріальної мотивації персоналу, як правильно приймати ефективні управлінські рішення у стислі строки – ось секрет успішного керівника.

5. Особиста ефективність. Як правильно ставити цілі, і досягати результатів? Як встигати одночасно купу справ по роботі і залишати час на особисте життя?  Погодьтеся, у нашому швидкому світі без цієї навички важко досягти успіху.

6. А найголовніший навик сучасної людини – це вміння швидко навчатися, а також навчати інших. Саме на цю рису звертають увагу зараз провідні компанії при підборі собі працівників. Адже якщо ви зможете швидко опанувати якусь технологію, розібратися в якомусь новому для вас питанні, та правильно систематизувати свої нові знання і донести їх до вашого колективу – ви завжди станете затребуваним спеціалістом, і почнете зростати по кар’єрних сходах або  з легкістю відкриєте власну справу.

На жаль, нас з вами системно не вчили цим навичкам в школах та університетах – ми всі вчились цьому самі, наосліп, часто-густо набиваючи шишки. Але ніколи не пізно почати!

Відтепер, незалежно від свого віку та сфери діяльності, ви маєте унікальну можливість безкоштовно опанувати навички ХХІ століття в Освітньому Хабі міста Києва, який реалізує КНП “Освітня агенція міста Києва” – муніципальному проекті Київської міської державної адміністрації.

Заходьте на портал Проекту www.eduhub.in.ua  та пройдіть онлайн курси від кращих тренерів та відповідні тести, а потім під час тренінгів відпрацюєте цю навичку на практиці – і все це безкоштовно!

Розпочніть власний “апгрейд” вже зараз, адже, як сказав Магатма Ганді: “Хочеш змінити світ — почни з себе”.

В цій рубриці я планую розповідати про ці та інші корисні для Вас навички, які допоможуть Вам досягти успіху.

Читайте: У столиці запрацював “Освітній Хаб міста Києва”

Марія Богуслав, директор Освітнього хабу міста Києва

КиевVласть

Теги: освітній хаб міста києва, комунікації, продажі, марія богуслав, позитивні комунікації

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.