вторник, 21 сентября 2021 г.

В селі Чайки на Київщині за 288,66 млн гривень побудують школу

В селі Чайки на Київщині за 288,66 млн гривень побудують школу

На замовлення Борщагівської сільради до кінця 2023 року в селі Чайки по вул. Коцюбинського повинні побудувати школу. Договір на 288,66 млн гривень уклали з ПрАТ “Бориспільський комбінат будівельних матеріалів” (ПрАТ “БКБМ”) депутатів Бориспільської міськради Володимиру і Ігорю Шалімовим.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 7 червня 2021 року Борщагівська сільська рада уклала з ПрАТ “БКБМ” (*) договір на будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул. Коцюбинського в селі Чайки Бучанського району Київщини. Ціна договору склала 288,66 млн гривень.

До кінця грудня 2023 року ПрАТ “БКБМ”  повинно підготувати територію для будівництва, провести загальнобудівельні роботи, облаштувати котельню та об'єкти енергетичного господарства, провести водопровід, каналізацію, теплові мережі, системи газопостачання, пожежогасіння, влаштувати тротуари, стадіон зі спортивними майданчиками та біговою доріжкою, озеленити та огородити територію школу, а також встановити зовнішнє освітлення.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Вказану закупівлю вдалося провести з другої спроби. Перший аналогічний тендер було оголошено 23 жовтня 2020 року, але його скасували через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. 

Нагадаємо, розробку проектно-кошторисної документації на будівництво школи у селі Чайки замовляли в мину році. Відповідний договір на 1,48 млн гривень було укладено 6 березня 2020 року між Петропавлівсько-Борщагівською сільською радою та ТОВ “УкрНДІагропроект”. Розробити документацію підрядник повинен був до 18 червня 2020 рок. Проте станом на 8 червня 2021 року звіт про виконання договору в системі ProZorro не опублікований.

Читайте: Сільрада Петропавлівської Борщагівки збирається будувати школу в селі Чайки

За інформацією відділу освіти Борщагівської сільради, сьогодні в селі Чайки працює тільки філія ліцею № 1 села Петропавлівська Борщагівка по вул. Лобановського, 16. 

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПрАТ "Бориспільський комбінат будівельних матеріалів" зареєстровано в 1995 році. Розмір статутного капіталу – 217,13 тис. гривень. Засновники – Ігор Шалімов (34,45%, директор) і Володимир Шалімов (63,35%). 

Володимир та Ігор Шалімови – депутати Бориспільської міськради VIII скликання. Крім цього, Володимир Шалімов керує Бориспільською міською партійною організацією політичної партії "Наш край". Ігор Шалімов балотувався та був обраний у 2020 році депутатом Бориспільської міськради як перший кандидат від партії “Слуга народу”.

За даними Zакупівлі, за результатами участі в публічних закупівлях ПрАТ "Бориспільський комбінат будівельних матеріалів" уклало 91 договір на 389,8 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільший замовникУправління капітального будівництва і архітектури Бориспільської РДА.

Голова Борщагівської територіальної громади – Олесь Кудрик.

* ПАТ “Бориспільський комбінат будівельних матеріалів” (код ЄДРПОУ: 05408059)

** ТОВ “УкрНДІагропроект” (код ЄДРПОУ: 38927926)

Фото: из открытых источников

КиевVласть

Инна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, новини київщини, новини київської області, закупки, школа, образование, закупівлі, будівництво, освіта, олесь кудрик, Чайки, бориспольский комбинат строительных материалов, пат, бориспільський комбінат будівельних матеріалів

понедельник, 20 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
В Киеве наступила метеорологическая осень
20:05
С начала года столичная служба занятости трудоустроила 111 участников боевых действий
19:43
Госадуитслужба выявила множественные нарушения при начислении зарплат в муниципальных структурах Киева
19:35
“Киевавтодор” заплатит 35 млн гривен за текущий ремонт Надднепрянского шоссе
19:26
В Киеве выявили очередных нелегалов
19:05
Горсовет Украинки добавил средств на социнфраструктуру и ЖКХ общины
19:03
За ремонт Ковельского путепровода КП “Киевавтодормост” заплатит почти 60 млн гривен
18:46
В столице наблюдается рост заболеваемости гриппом и ОРВИ
18:26
Заказчиком моста через озеро Жандарка определили КП “Плесо”
18:04
До кінця року на Київщині завершиться “Велике будівництво” ще 2 спортивних об'єктів
17:52
Уже понад 600 закладів освіти на Київщині готові до роботи в “жовтій” зоні епіднебезпеки
17:40
В Киеве феерично прошел Чемпионат мира по Truck Pull-2021
17:27
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 4 человека
17:03
“Велике будівництво”: завдяки спільним зусиллям держави, області й громад ще більше дітей Київщини навчатимуться в комфортни умовах
16:56
Депутата обуховского горсовета Малышева подозревают в крышевании нелегального бизнеса
Календарь событий
В Киевсовете намерены продлить пребывание на Трухановом острове фирмы из окружения Азарова
20 сентября 2021 г. 14:00
В Киевсовете намерены продлить пребывание на Трухановом острове фирмы из окружения Азарова
На одном из ближайших заседаний Киевсовет может согласовать возобновление на 10 лет договора аренды 1 га земли на Парковой дороге (Труханов остров, Днепровский район) для ООО “Яхт-клуб “Локомотив”. Компания, которой владеют люди из окружения экс-премьер-министра Украины Николая Азарова (на коллаже), получила в аренду эту землю на основании решения суда в 2009 году. Примечательно, что в начале нынешнего года столичные власти намеревались “изгнать” указанное ООО с данного участка. Официальным основанием для этого было то, что арендатор не использовал землю по целевому назначению – отмечалось, что на ней нет имущества, которое компании необходимо обслуживать и эксплуатировать согласно договору аренды. Впрочем, спустя полгода на участке таинственным образом “всплыла” построенная несколько десятилетий назад лодочная станция, в связи с чем ООО “Яхт-клуб “Локомотив” получило аргументацию для своих аппетитов, а руководство города сменило “гнев на милость”.