четвер, 11 серпня 2022 г.

В Рогозові на Київщині реконструюють амбулаторію з приміщеннями для проживання медпрацівників

В Рогозові на Київщині реконструюють амбулаторію з приміщеннями для проживання медпрацівників

За замовленням Бориспільської міської ради в селі Рогозів реконструюють будівлю амбулаторії з приміщеннями для проживання медичних працівників. Роботи за 10,69 млн гривень виконає ТОВ “І.Б.К.Девелопмент”. Реконструкцію повинні завершити до кінця 2021 року.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 13 липня 2021 року управління капітального будівництва Бориспільської міської ради уклало з ТОВ “І.Б.К.Девелопмент” (*) договір на проведення реконструкції будівлі Рогозівської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини з приміщеннями для проживання медичних працівників по вул. Центральна, 103 в селі Рогозів Бориспільського району Київської області. Ціна договору склала 10,69 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До 24 грудня 2021 року “І.Б.К.Девелопмент” повинно виконати підготовчі та загальнобудівельні роботи, облаштувати системи водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, кондиціювання, електроосвітлення, відеонагляду, блискавковідводу, пожежної сигналізації, а також виконати роботи з благоустрою прилеглої території.

В тендері, крім з ТОВ “І.Б.К.Девелопмент”, приймали участь ще п'ять компаній – ТОВ "Віалок Білд", ДП "Сітібуд" ПрАТ "Будівельник-14", ТОВ "ФПК-Портал-Буд", ТОВ "Сіті Буд" та ТОВ "Алькор Інвест-15". Найбільш вигідними по ціні були пропозиції ТОВ "Віалок Білд" та ДП "Сітібуд" ПрАТ "Будівельник-14", однак їх відхилили через невідповідність умовам тендерної документації.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За інформацією “Вісті”, з 1959 року в селі Рогозів працювала дільнична лікарня, яку у 2020 році в рамках медичної реформи закрили та облаштували на її базі амбулаторію сімейної медицини. На сьогодні в амбулаторії працюють кабінети лікаря-стоматолога, фізіотерапевта, педіатра та сімейного лікаря. За словами сільського голови Рогозова Івана Овсієнка, нинішнє приміщення амбулаторії затісне та потребує капітального ремонту.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “І.Б.К.Девелопмент” засновано в 2013 році. Статутний капітал – 500 тис. гривень. Засновники – Олександр Лук'янець, Олег Волинцев та Віталій Жуківський (директор).

За даними Clarity Project, у результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “І.Б.К.Девелопмент” уклало 159 договорів на 941,29 млн гривень. Найбільші замовники – департамент регіонального розвитку Київської облгосадміністрації (КОГА) та Великоолександрівська сільська рада Бориспільського району.

Читайте: Ще в двох селах Київщині облаштували нові сільські амбулаторії

Управлінням капітального будівництва Бориспільської міської ради керує Дмитро Пащинський. Голова Бориспільської міськради – Володимир Борисенко.

Сільський голова села Рогозів – Іван Овсієнко.

* ТОВ “І.Б.К.Девелопмент” (код ЄДРПОУ: 38831585)

Фото: Аксемедін

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новини київщини, новини київської області, закупівлі, реконструкція, Бориспільський район, амбулаторія, рогозів

четвер, 11 серпня 2022 г.
20:47
На конференції в Копенгагені донори вирішили надати Україні понад 1,5 мільярда євро
20:21
У столиці в суботу, 13 серпня, змінять рух тролейбуси маршрутів №№ 5, 5Д, 26
20:05
В управління АРМА передано скраплений газ вартістю понад 83 млн грн, незаконно реалізований ПАТ “Укрнафта”
19:47
В полоні окупантів перебувають понад 130 жінок з “Азовсталі”, - Верещук
19:24
На Донецькому напрямку противник намагається прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
19:05
ОСББ під керівництвом скандальної екскерівниці Департаменту культури КМДА Світлани Зоріної без дозволу розбирає місток в історичній садибі на Гончара (фото)
18:46
У столиці на вихідних через ліквідацію аварії тепломереж на Лобановского буде змінено маршрут тролейбусів № 42 (схема)
18:26
Генсек ООН закликав вивести війська з Запорізької АЕС та припинити будь-які військові дії поблизу
18:05
На обстеження пошкоджених через бойові дії будівель в Дмитрівській громаді витратять 1,21 млн гривень
18:00
Артур Палатний про новий податок на імпорт: Не можна вводити 10% збір на товари для ЗСУ
17:47
Мережа ресторанів McDonald’s за декілька місяців повернеться в Київ
17:26
Майже всі школи Студениківської громади мають укриття, - голова
17:05
Резніков на конференції союзників у Копенгагені: Треба стабілізувати лінію фронту і підготувати контрнаступ
16:44
Жителів Білоцерківського району попереджають про вибухи через технологічні роботи
16:27
В АРМА передано техніку і транспортні засоби підприємства країни-терориста на понад 30 млн гривень
16:05
У Броварах тимчасово приспущено державний стяг, - мер
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.