субота, 13 серпня 2022 г.

В прошлом году в Киеве профинансировано 27% запланированных проектных идей

В прошлом году в Киеве профинансировано 27% запланированных проектных идей

В 2017 году к реализации было предусмотрено 61 проектную идею запланированной стоимостью по всем источниками финансирования в 20,91 млрд гривен. Но фактически эти проекты за год были профинансированы на 5,774 млрд – 27,61%.

Об этом KV стало известно из отчета об осуществлении Киевской горгосадминистрацией (КГГА) возложенных на нее полномочий и состоянии развития Киева в 2017 году, который 1 февраля 2018 года руководство КГГА направило в Кабмин.

В частности, на 100% профинансированы собственными средствами предприятий проекты “Организация производства импортозамещающей продукции” (2,7 млн грн), “Внедрение энергосберегающих технологий” (10 млн грн). Среди полностью профинансированных проектов также  “Модерниция систем освещения зданий бюджетной сферы Киева”. Освещение трех зданий модернизировали за средства (22,826 млн грн) международных финансовых организаций (МФО).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Также полностью из запланированного на отчетный период профинансировали разработку пректно-сметной документации для строительства транспортных пересадочных узлов с терминалами, строительства Сырецько-Печерской линии метрополитена на ж/м Виноградарь - Ветряные горы. А также корректировку проектно-сметной документации для проекта “Реконструкция трамвайной линии по улицам: Дмитриевская и Глубочицька с пересадочными узлами на Лукьяновской и Контрактовой площадях”. Средства выделялись из столичного бюджета.

Читайте: “Киевский метрополитен” объявил тендер на строительство новой ветки метро

На 100% также профинансирован проект “Обеспечение жильем граждан, которые нуждаются в улучшении жилищных условий, на 2016-2018 гг.”. За 639,2 млн грн закуплено 110 квартир, но новым собственникам их еще не передали.

Не профинансировали ни на гривну в 2017 году проекты “Создание информационно-телекоммуникационной системы “Цифровое образование”, “Создание программно-аппаратной платформы “Электронная парковка”, “Реконструкция дюкерных переходов через р. Днепр”, “Реконструкция и техническое переоснащение полигона твердых бытовых отходов № 5 в с. Подгорцы Обуховского района Киевской области”, “Строительство Подольсько-Выгуровской линии Киевского метрополитена”, “Приобретение вагонов метрополитена”. Деньги на эти проекты должны были выделить из бюджета Киева.

Читайте: КГГА утвердила проект технического переоснащения очистных сооружений полигона ТБО №5 в Подгорцах

Фото: www.dk-elektro.com

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, кабмин, финансирование, подгорцы, метро на виноградарь, полигон 5, отчет кгга, идеи, проектные идеи

субота, 13 серпня 2022 г.
11:11
Втрати рашистів сягнули 43,4 тисяч вояків та 1 856 танків, - Генштаб ЗСУ
10:10
Мешканцю Вишгорода повідомлено про підозру у незаконній порубці лісу на понад 1,5 млн гривень
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
18:40
Уряд схвалив стратегію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року
18:26
Правоохоронці вилучили 27 тонн пального російського товариства, що забезпечує міноборони рф, та передали ЗСУ
18:05
Печерський райсуд Києва зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.