субота, 13 серпня 2022 г.

В Киеве в результате пожара погибли 2 человека (фото)

В Киеве в результате пожара погибли 2 человека (фото)

В Киеве в результате пожара в двухэтажном жилом доме в Голосеевском районе погибли 2 человека. Площадь пожара составила 150 кв. м. Среди прочего, сложность тушения пожара заключалась в отсутствии водоснабжения на данной территории. Кроме того, распространению пожара способствовали деревянные элементы конструкции здания. 

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы ГУ ГСЧС в Киеве. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В ночь на вторник, 4 мая, в 2:29 столичным спасателям поступило сообщение о пожаре в жилом доме по адресу: ул. Китаевская, 32/2 в Голосеевском районе столицы. К месту вызова были направлены ближайшие пожарно-спасательные подразделения.

На месте было установлено, что огнем охвачена крыша двухэтажного жилого дома, а также квартиры на 1-м и 2-м этажах.

Из-за того, что старое здание имело деревянные перекрытия и перегородки между комнатами, огонь распространялся очень быстро. Сложность тушения пожара также заключалась в отсутствии водоснабжения на данной территории.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Единственный пожарный гидрант, расположенный рядом, не выдавал нужного давления, спасатели были вынуждены прокладывать рукавную линию еще и в другую сторону к водоему на километровое расстояние. Также для подвоза воды была привлечена дополнительная техника.

Во время ликвидации пожара в одной из комнат на втором этаже, предварительно где и возник пожар, спасатели обнаружили тела мужчины и женщины без признаков жизни.

Пожар на площади 150 кв. м был локализован в 4:53 и ликвидирован в 6:24. К ликвидации были привлечены 9 единиц техники, а также 40 человек личного состава.

Причины и обстоятельства пожара будут устанавливать правоохранители.
Как сообщала KV, в конце апреля на столичном Печерске в результате пожара погибли 2 человека. Пожар произошел в подвальном помещении многоэтажки на улице Михаила Бойчука.

Читайте: На Печерске в результате пожара погибли 2 человека

Фото: ГСЧС 

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, пожар, гсчс, голосеевский район, происшествие

субота, 13 серпня 2022 г.
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
11:11
Втрати рашистів сягнули 43,4 тисяч вояків та 1 856 танків, - Генштаб ЗСУ
10:10
Мешканцю Вишгорода повідомлено про підозру у незаконній порубці лісу на понад 1,5 млн гривень
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
18:40
Уряд схвалив стратегію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.