середа, 19 червня 2024 г.

В Киеве обследовали и полечили историческое дерево (фото)

В Киеве обследовали и полечили историческое дерево (фото)

Сегодня, 12 марта 2021 года, сотрудники КО “Киевзеленстрой” провели плановые работы по обследованию и лечению липы Петра Могилы. Постоянный мониторинг состояния дерева, которому более 400 лет, и его лечение являются систематическими мерами.

Об этом KV стало известно из сообщения на странице КО “Киевзеленстрой” (*) в соцсети Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Липа Петра Могилы – уникальное дерево для Киева и его экологии, визитная карточка столицы и памятник природы местного значения. Липа – аборигенная порода для города, то есть присущая нашей местности. Дереву более 400 лет, а по некоторым данным даже более 500. Постоянный мониторинг состояния векового дерева и лечения уже стали систематическими мерами”, – сказано в сообщении.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В “Киевзеленстрое” отметили, что в Киеве есть 141 объект – памятник природы, из них 113 – деревья или группы деревьев. На балансе КО “Киевзеленстрой” находится 41 такой объект, который является частью природно-заповедного фонда.

Сейчас же были обследованы, очищены и обработаны фунгицидами полости под защитной сеткой. Дупла требовали “хирургического лечения” – пораженные места зачищались и также обрабатывались. 

Уточняется, что после оттаивания земли будет проведен второй этап: аппаратное аэрирования корневой системы дерева, грунтовые инъекции фунгицидов, удобрений и стимуляторов.

Коммунальщики напомнили, что в ноябре-декабре 2018 года были проведены комплексные работы по лечению и санитарно-формовочной обрезке. 

Напомним, инсталляция “Алиса в стране чудес” из столичного парка “Победа” переедет во Львов или Одессу. Коммунальщики Днепровского района планируют заменить ее героев на смурфиков и Губку Боба. Они будут выполнены также из растительных материалов.

Читайте: В столице стартовала кампания по сохранению краснокнижных цветов

Напомним, “Киевзеленстрой” подчинен Управлению экологии и природных ресурсов Киевской горгосадминистрации (КГГА), который возглавляет Александр Возный. Обязанности генерального директора КО “Киевзеленстрой” исполняет Алексей Король.

За вопросы благоустройства и природной среды, включая озеленение, в Киеве отвечает заместитель главы КГГА Петр Пантелеев.

* КО “Київзеленбуд” (код ЄДРПОУ: 03362123)

Фото: фейсбук “Киевзеленстроя”

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, киевзеленстрой, лечение, обследование, липа, липа петра могилы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.