вівторок, 19 березня 2024 г.

В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов

В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов

Шевченковская окружная прокуратура столицы направила в суд обвинительный акт в отношении начальника отдела КП "Управляющая компания по обслуживанию жилого фонда Шевченковского района Киева" и директора строительной фирмы. Их обвиняют в причинении ущерба государству в сумме свыше 720 тыс. гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской городской прокуратуры.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Следствием установлено, что в 2020 году между Управлением градостроительства, архитектуры и землепользования Шевченковской РГА и частным обществом заключен договор подряда о проведении капитального ремонта инженерных сетей двух жилых домов по ул. И. Турчина и Сечевых Стрельцов в Шевченковском районе Киева", – сообщили в пресс-службе.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Согласно информации правоохранителей, по результатам проведения ремонтных работ директором общества были составлены акты выполненных работ, в которые внесли ложные сведения об использовании алюминиевых труб, как было предусмотрено проектно-сметной документацией, хотя на самом деле были использованы полипропиленовые трубы, стоимость которых значительно ниже.

Отмечается, что указанные акты были подписаны начальником отдела КП, которым осуществлялся технический надзор.

Технической и судебно-экономической экспертизой установлено, что в результате действий должностных лиц государственным интересам причинен ущерб в сумме свыше 720 тыс. гривен.

В настоящее время обвинительный акт в уголовном производстве направлен в Шевченковский районный суд Киева для рассмотрения.

Согласно информации на сайте Шевченковской райгосадминистрации, исполняющим обязанности директора упомянутого КП является Романюк Петр Михайлович, в.о. руководителя Управления градостроительства, архитектуры и землепользования Шевченковской РГА является Михайлова Дарья Александровна.

Руководителем Шевченковской РГА с 18 мая 2020 года является Гаряга Олег Олександрович.

Напомним, столичной прокуратурой направлен в суд обвинительный акт в отношении руководителя КП "Управляющая компания по обслуживанию жилого фонда Печерского района Киева", двух его подчиненных и посредника, организовавших схему получения неправомерной выгоды за беспрепятственное согласование разрешений на размещение наружной рекламы на объектах жилого фонда.

Читайте: Столичная прокуратура направит в суд дело о растрате 2 млн гривен чиновниками КП “Плесо” при расчистке ручья Сырец

Фото: пресс-служба Киевской городской прокуратуры

КиевVласть

Александр Попов

Теги: новости киева, шевченковский район, экспертиза, управляющая компания, должностные лица, подряд, акты выполненных работ, алюминиевые трубы, полипропиленовые трубы, государственные интересы

вівторок, 19 березня 2024 г.
13:44
Житній ринок на Подолі віддають в оренду на 15 років
13:26
На Обухівщині сьогодні, 19 березня, працюватимуть сапери
13:07
У палаючій багатоповерхівці на вулиці Романа Ратушного загинула жінка
12:46
На нанесення дорожньої розмітки в столиці спрямовують майже 2,4 млн гривень
12:25
“Укрзалізниця” додала ще один поїзд з Києва до Трускавця
12:02
Керівникам КП “Київавтошляхміст” правоохоронці повідомили про підозру у нанесенні збитків на 3,5 мільйона гривень
11:46
“Київпастранс” за 22 млн гривень ремонтуватиме дах Дарницкого трамвайного депо
11:25
У Дніпровському районі до кінця місяця проводитимуть стерилізацію та вакцинацію вуличних тварин (адреси)
11:03
Печерське управління поліції за 2,5 млн гривень планують оснастити новою сигналізацією
10:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
10:24
У ході гасіння пожежі у Дніпровському районі столиці рятувальники виявили тіло
10:04
ЄС розробляє закон про спрямування в Україну прибутків заморожених активів рф, - Bloomberg
09:45
Інженерними підрозділами ЗСУ з початку року знешкоджено понад 7,5 тис. вибухонебезпечних предметів
09:23
На столичному пішохідно-велосипедному мості знов тріснуло скло, - ЗМІ
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.