четвер, 28 березня 2024 г.

В “Интергал-Буд” рассказали о проекте масштабной реновации заброшенного столичного микрорайона

В “Интергал-Буд” рассказали о проекте масштабной реновации заброшенного столичного микрорайона

Строительная компании "Интергал-Буд" реализует по улице Макаровской проект реновации заброшенного столичного микрорайона. Вместо аварийных домов планируют построить комфортную городскую экосистему. В таком масштабном проекте компания рассчитывает на правовую поддержку со стороны городских властей.

Об этом KV стало известно из блога президента Ассоциации предприятий-строителей "Интергал-Буд" Владимира Зубика для издания "Корреспондент".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"В компании "Интергал-Буд" есть замечательный проект масштабной реновации заброшенного столичного микрорайона, который имеет все шансы стать best practice для всего рынка. Компания планирует построить новый жилой комплекс на улице Макаровской неподалеку Подольского спуска. Рядом с участком под застройку находится несколько аварийных домов. Компания по собственной инициативе предложила жителям новые квартиры с ремонтами – и достигла согласия", – рассказал Владимир Зубик.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

По словам девелопера, компания готова пойти дальше: не только построить новый комплекс, но и за свой счет провести полную реконструкцию микрорайона.

"Снести старые дома, заменить инженерные сети, провести реконструкцию улиц, построить учебные заведения. То есть на месте окрестности, аварийного жилья и свалок, возвести современную, безопасную и комфортную городскую экосистему. Подчеркиваю – без копейки из бюджета государства или города", – отметил он.

И добавил, что для этого компании нужен лишь "зеленый свет" – гарантии того, что ни чиновники, ни заказные псевдоактивисты не смогут искусственно тормозить проект. 

"Дело не в том, что законы несовершенны, а в том, что мы видим их тотальное невыполнение в Украине. Особенно в части защиты прав инвесторов. Для иностранных инвесторов власть придумала институт инвестиционных нянь. Для масштабных проектов реноваций они нужны не менее", – говорит Зубик.

Он отметил, что для реализации проекта такого масштаба застройщик привлекает колоссальные инвестиции и должен быть уверен, что в процессе реализации не случится "неожиданностей". 

"Уверяю, что нас не пугают глобальные экономические кризисы и любые другие объективные сложности. Мы пережили не один кризис. Главные риски – искусственные", – резюмировал он.

Напомним, что в Украине рассматривают законопроект о реновации жилья. Киев не впервые сталкивается с этим вопросом.  Восстановление старых хрущевок для бюджета города – непосильно. Минразвитие разработало законопроект о реновации жилья при участии застройщиков.

Читайте: В “Озерный Гай Гатное” объявили о старте продаж квартир Lakeview, – “Интергал-Буд”

Фото: сайт компании

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киева, новости компаний, купить квартиру в Киеве, реклама, интергал-буд, интергал-буд, законопроект, квартира в киеве, владимир зубик, реновация жилья, современное жилье, квартира с социальной инфраструктурой

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.