понеділок, 15 серпня 2022 г.

В дверь столичного активиста Дмитрия Перова воткнули нож (фото)

В дверь столичного активиста Дмитрия Перова воткнули нож (фото)

Сегодня ночью киевскому активисту, члену команды “Народовластие” Дмитрию Перову поступила угроза. Ему в дверь воткнули кинжал и повесили две гвоздики. По поводу угрозы уже проинформирована полиция.

Об этом KV стало известно из сообщения на странице политика, бывшего народного депутата Юрия Левченко в соцсети Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Почему? Потому что Дмитрий системно занимается борьбой за сохранение культурного наследия Киева! Годами защищает исторические здания столицы от варварства злостроителей и их подельников в кличковской власти”, – написал Юрий Левченко.

Экс-нардеп напомнил, что не первый год Дмитрий Перов и Олег Симороз борются за сохранение комплекса исторических зданий на Хоривой, 2 на столичном Подоле. 

Читайте: Активисты будут бороться за охранный статус домов на столичном Подоле в Верховном суде

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Также Дмитрий “активно защищает от незаконного демонтажа историческую усадьбу Василия Малина на Тургеневской, 22”. В период с 1911 по 1915 годы в этом здании проживала семья мещан Зеленских. 

"Правоохранительные" органы сознательно игнорируют сообщения Дмитрия, когда злоумышленник завозит технику – им до этого нет дела. Также не реагирует на уничтожение исторического здания и Виталий Кличко, несмотря на то, что сам вставил эту усадьбу в свой бутафорный список “исторических зданий, подлежащих дополнительной защите”, – подчеркнул Левченко.

Политик отметил, что не верит в расследование полицией этой угрозы без максимальной огласки.

Как ранее сообщала KV, неизвестные продолжают уничтожать Усадьбу Малина, или как еще называют это здание постройки 1890 года – дом Зеленских, на ул. Тургеневской, 22 в Шевченковском районе Киева. В 2015 году КГГА рекомендовала Минкульту внести этот дом в реестр памятников культурного наследия, однако этого не произошло. Несмотря на отсутствие Градостроительных условий и ограничений (ГУО), контрольной карточки на нарушение благоустройства и разрешения на строительство по этому адресу, боковая и тыльная части усадьбы уже снесены. Активисты уверяют, что демонтаж усадьбы – дело рук группы компаний “Сервит”, с нарушениями построивших рядом стоящий элитный ЖК “Клубный дом “Тургенев” и “авторов” скандальной стройки напротив – по ул. Тургеневской, 21 под стенами разрушающегося памятника архитектуры Усадьба Рутковского. 

Читайте: Коммунальщики демонтировали строительный забор вокруг исторической усадьбы Малина на Тургеневской

Фото: фейсбук Юрия Левченко

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, нож, активист, юрий левченко, угроза, цветы, дмитрий перов

понеділок, 15 серпня 2022 г.
16:01
З фасаду КНУ ім. Шевченка зняли меморіальну дошку російському письменнику Булгакову
15:43
Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні
15:26
Родини захисників України з Макарівщини отримають матеріальну допомогу, - голова Макарівської громади
15:02
У КМДА відзвітували про закінчення капітального ремонту вулиці Івана Франка (фото)
14:44
Зеленський звільнив начальників управлінь СБУ у трьох областях та призначив нового очільника в Києві та Київській області
14:28
На Київщині 439 випускників отримали найвищі бали у складанні мультитест
14:07
“Київміськбуд” повідомив, що Фінансова компанія “Житло-Капітал” з лютого не перераховує кошти на добудову об’єктів “Укрбуду”
13:50
“Разом переможемо!”, - Залужний та Резников привітали Польщу з Днем збройних сил (відео)
13:04
СБУ викрила кримінальників з рф, які намагалися вступити до добробатів Києва
12:45
“За ЗСУ та проти знищення малого бізнесу”: столичні підприємці організували автопробіг
12:25
З 16 серпня на станції метро “Тараса Шевченка” будуть міняти турнікети
12:04
ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на грошову допомогу вимушеним переселенцям
11:44
Від сьогодні в Києві та області заборонений вилов раків
11:21
Здавав місцевих окупантам: на Київщині засудили зрадника із села Перемога
11:03
Ізраїльська компанія готова інвестувати у завод з переробки будівельного сміття на Київщині
10:42
У Нацгвардії розкрили деталі підриву дамби в Козаровичах (відео)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.