неділя, 23 червня 2024 г.

В дверь столичного активиста Дмитрия Перова воткнули нож (фото)

В дверь столичного активиста Дмитрия Перова воткнули нож (фото)

Сегодня ночью киевскому активисту, члену команды “Народовластие” Дмитрию Перову поступила угроза. Ему в дверь воткнули кинжал и повесили две гвоздики. По поводу угрозы уже проинформирована полиция.

Об этом KV стало известно из сообщения на странице политика, бывшего народного депутата Юрия Левченко в соцсети Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Почему? Потому что Дмитрий системно занимается борьбой за сохранение культурного наследия Киева! Годами защищает исторические здания столицы от варварства злостроителей и их подельников в кличковской власти”, – написал Юрий Левченко.

Экс-нардеп напомнил, что не первый год Дмитрий Перов и Олег Симороз борются за сохранение комплекса исторических зданий на Хоривой, 2 на столичном Подоле. 

Читайте: Активисты будут бороться за охранный статус домов на столичном Подоле в Верховном суде

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Также Дмитрий “активно защищает от незаконного демонтажа историческую усадьбу Василия Малина на Тургеневской, 22”. В период с 1911 по 1915 годы в этом здании проживала семья мещан Зеленских. 

"Правоохранительные" органы сознательно игнорируют сообщения Дмитрия, когда злоумышленник завозит технику – им до этого нет дела. Также не реагирует на уничтожение исторического здания и Виталий Кличко, несмотря на то, что сам вставил эту усадьбу в свой бутафорный список “исторических зданий, подлежащих дополнительной защите”, – подчеркнул Левченко.

Политик отметил, что не верит в расследование полицией этой угрозы без максимальной огласки.

Как ранее сообщала KV, неизвестные продолжают уничтожать Усадьбу Малина, или как еще называют это здание постройки 1890 года – дом Зеленских, на ул. Тургеневской, 22 в Шевченковском районе Киева. В 2015 году КГГА рекомендовала Минкульту внести этот дом в реестр памятников культурного наследия, однако этого не произошло. Несмотря на отсутствие Градостроительных условий и ограничений (ГУО), контрольной карточки на нарушение благоустройства и разрешения на строительство по этому адресу, боковая и тыльная части усадьбы уже снесены. Активисты уверяют, что демонтаж усадьбы – дело рук группы компаний “Сервит”, с нарушениями построивших рядом стоящий элитный ЖК “Клубный дом “Тургенев” и “авторов” скандальной стройки напротив – по ул. Тургеневской, 21 под стенами разрушающегося памятника архитектуры Усадьба Рутковского. 

Читайте: Коммунальщики демонтировали строительный забор вокруг исторической усадьбы Малина на Тургеневской

Фото: фейсбук Юрия Левченко

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, нож, активист, юрий левченко, угроза, цветы, дмитрий перов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.