В Димерській громаді проводять утилізацію вибухонебезпечних предметів
![В Димерській громаді проводять утилізацію вибухонебезпечних предметів](/project/resources/2022/09/resized/two_column_Ne4COlND.jpg)
Київська обласна військова адміністрація (КОВА) попереджає про утилізацію вибухонебезпечних предметів на території Димерської громади. Звуки вибухів можуть чути на територіях Вишгородського, Бучанського та Броварського районів.
Про це KВ стало відомо з повідомлення прессслужби КОВА в телеграм-каналі.
“Сьогодні, 16 вересня, з 09:00 на території Димерської громади Вишгородського району будуть проводитися роботи з утилізації вибухонебезпечних предметів”, – йдеться в повідомленні.
В адміністрації попереджають, що в громадах Вишгородського, Бучанського та Броварського районів можливі звукі вибухів.
“Просимо зберігати спокій та пам'ятати про правила безпеки”, – додали в КОВА.
Нагадаємо, до Київської області прямує 30 фур з понад 100 000 бутлів питної води. Питна вода прямує з Ізраїлю до України як допомога переселенцям і для шкільних укриттів.
Фото: Mind
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)