В Білоцерківському районі на річці Рось під кригу провалились діти, усіх врятувати не вдалось
![В Білоцерківському районі на річці Рось під кригу провалились діти, усіх врятувати не вдалось](/project/resources/2023/01/resized/two_column_lIIiRUGn.jpg)
Рятувальники повідомили, що на Київщині (Білоцерківський район) на р. Рось на льоду провалилось четверо дітей. Перехожий чоловік зміг врятувати двох дівчат. Одну дитину ще шукають.
Про це KВ стало відомо з повідомлення ДСНС 17 січня 2023 року.
“На місце події направлено особовий склад 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка. За попередніми даними, поблизу річки проходив чоловік, побачивши, що дівчата тонуть, кинувся на допомогу. За два пірнання у крижану воду зміг врятувати двох дівчат 2008р.н. та 2010 р.н, третю дівчинку дістали рятувальники, але на жаль дитина померла в лікарні”, – сказано в повідомленні.
Пошуки четвертої дитини тривають.
Як інформувала КВ, у середу, 18 січня, у Києві очікують значні пориви вітру до 20 м/с. У разі падіння дерев чи обриву дротів жителів столиці просять звертатися до спецслужб.
Читайте: Киян попереджають про небезпечні пориви вітру завтра, 18 січня
Фото: з відкритих джерел
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)