Уже понад 380 тисяч жителів Київщини пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу
![Уже понад 380 тисяч жителів Київщини пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу](/project/resources/2021/10/resized/two_column_E5tptTOn.jpg)
Наразі щеплення проти коронавірусу на Київщині отримали 817 965 осіб. Повний курс вакцинації пройшли понад 380 тисяч жителів.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).
“За відсотком вакцинованого населення регіон стабільно залишається у лідерах в Україні. Досягати такого результату нам вдається за допомогою регулярного розширення мережі, де люди можуть вакцинуватись. У нас працюють центри та пункти щеплень, а з минулого тижня до них додалась ще й частина відділень Укрпошти”, – прокоментувала сьогодні, 11 жовтня, під час брифінгу директорка департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.
Вона уточнила, що наразі таких поштових відділень 20. Усі вони розташовані у різних громадах. Завдяки цьому отримати щеплення проти коронавірусу може якомога більше літніх людей в області.
Читайте: У Київській ОДА пояснили, куди повідомляти про підробку COVID-сертифікатів
Фото: pinterest
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)