вівторок, 9 серпня 2022 г.

Українським підприємцям безплатно нададуть зовнішню рекламу

Українським підприємцям безплатно нададуть зовнішню рекламу

Від початку травня оператор зовнішньої реклами PRIME Group впроваджує в життя програму медійної допомоги українським компаніям, що відновлюють діяльність під час війни. Програма передбачає безоплатне надання підприємцям рекламних площин для розміщення комерційних повідомлень строком на один місяць. Початок кампанії та локації визначає замовник.

Про це KВ повідомила пресслужба PRIME Group.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як йдеться у повідомленні, оператор зовнішньої реклами PRIME Group продовжує програму підтримки українських підприємців, що працюють або планують відновити діяльність. 

Рекламні кампанії підприємств, що подали заявки в травні, вже розміщено, а деякі вже й завершено. За даними оператора, найбільше рекламодавців в категоріях роздрібної торгівлі, послуг з дизайну, будівництва, пасажирських автоперевезень, автосервісу. Багато анонсів серед сервісних компаній зі сфери медицини та догляду за тілом. Затребуваним в цей час став інвентар не тільки в великих містах, таких як Київ, Львів, Дніпро, Одеса, а й в маленьких містечках.

“Грати на випередження ми звикли давно. Тож для нас було цілком природно не чекати на поліпшення ринкової кон'юнктури, а створювати умови для цього. Ми бачимо, що бізнес реагує на це. Не так швидко, як нам би того хотілося, але достатньо для того, щоб ми вирішили подовжити програму підтримки ще на два місяці”, — говорить Катерина Храмова, керівна партнерка PRIME Group.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що збір заявок від підприємців подовжено до кінця серпня. Дізнатися більше про умови розміщення та залишити заявку можна на вебсайті компанії: https://bit.ly/3OS5lGF

Нагадаємо, Кабінет міністрів (КМ) повернув обовʼязкове проведення публічних закупівель для всіх державних та місцевих органів влади та підприємств. У лютому цю норму скасували через воєнний стан.

Читайте: КМ повернув обов’язкові публічні закупівлі в Prozorro

Фото: PRIME Group

КиївВлада

Бровко Ігор

Теги: новини україни, новини києва, новини компаній, бізнес, зовнішня реклама, підприємці реклама, програма підтримки

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.