п'ятниця, 12 серпня 2022 г.

У судьи “васильковских террористов” воспалилась хитрость?

У судьи “васильковских террористов” воспалилась хитрость?

Судья Киево-Святошинского районного суда Киевской области Юрий Бурбела, который читал приговор “васильковским террористам”, находится в реанимационном отделении одной из киевских больниц.

Информацию подтвердил Заместитель Генпрокурора Украины Виктор Войцишен. По его словам, судья был госпитализирован в реанимационное отделение столичной больницы, где находится и сейчас.

Сейчас его состояние тяжелое. По данным СМИ, судью доставили в медучреждение с острой сердечной болью и повышенным кровяным давлением.

КV поинтересовалась мнением эксперта, руководителя Агентства моделирования ситуаций Виталия Балы. Мы обратились с вопросом – может ли такое поведение судьи быть частью определённой политической технологии?

Виталий Бала, политолог, директор Агентства моделирования ситуаций:

“Еще со школьных времён мы знаем такое интересное понятие, как “воспаление хитрости”. Это когда ребёнок выдумывает себе какую-то болезнь, рассказывает о ней родителям и остаётся дома. Потом мы можем говорить о так называемой “дипломатической болезни”: человек просто делает вид, что его не существует, или же показывает своё умение выжидать. Например, берёт больничный. Конечно, мы не можем осуждать человека, если он действительно находится в реанимации. Он переживал давление. Может быть и такое, что Бурбела  делал что-то вопреки своим внутренним принципам и после этого всего его здоровье действительно пошатнулось. Я не могу взять на себя ответственность и осуждать человека. И говорить окакой-то определённой политтехнологи нельзя. Но в любом случае мы стали свидетелями тех действий, которые обычно вызывают много вопросов”.

фото sud.ua

Теги: судья, террорист, госпиталь, бала, больничный, бурбела

п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
09:59
Армія рашистів втратила в Україні 43,2 тисячі вояків та 233 літаки, - Генштаб ЗСУ
09:41
У Києві 12 серпня ярмарки пройдуть у восьми районах (адреси)
09:19
Великобританія готова прийняти на навчання більше військових з України, ніж планувалось раніше
08:48
Ізраїль передав столиці набори харчування для ЗСУ
08:30
Віктор Ющенко відправляє на передову тисячі стікерів меду
08:14
Тривають бойові дії біля селища Піски, - Генштаб
четвер, 11 серпня 2022 г.
20:47
На конференції в Копенгагені донори вирішили надати Україні понад 1,5 мільярда євро
20:21
У столиці в суботу, 13 серпня, змінять рух тролейбуси маршрутів №№ 5, 5Д, 26
20:05
В управління АРМА передано скраплений газ вартістю понад 83 млн грн, незаконно реалізований ПАТ “Укрнафта”
19:47
В полоні окупантів перебувають понад 130 жінок з “Азовсталі”, - Верещук
19:24
На Донецькому напрямку противник намагається прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
19:05
ОСББ під керівництвом скандальної екскерівниці Департаменту культури КМДА Світлани Зоріної без дозволу розбирає місток в історичній садибі на Гончара (фото)
18:46
У столиці на вихідних через ліквідацію аварії тепломереж на Лобановского буде змінено маршрут тролейбусів № 42 (схема)
18:26
Генсек ООН закликав вивести війська з Запорізької АЕС та припинити будь-які військові дії поблизу
18:05
На обстеження пошкоджених через бойові дії будівель в Дмитрівській громаді витратять 1,21 млн гривень
18:00
Артур Палатний про новий податок на імпорт: Не можна вводити 10% збір на товари для ЗСУ
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.