среда, 19 января 2022 г.

У житлових комплексах Stolitsa Group з’явились “школи майбутнього”: сучасні технології та опен-спейс

У житлових комплексах Stolitsa Group з’явились “школи майбутнього”: сучасні технології та опен-спейс

Не просто нерухомість, а комфортний життєвий простір для інвесторів – у житлових комплексах Stolitsa Group відкрили освітні заклади нового типу: “Спільношкола” у Варшавському мікрорайоні та Inventor School у ЖК Seven.

Про це KV стало відомо з повідомлення Stolitsa Group.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Успішне майбутнє нашим дітям здатна дати лише якісна освіта”, – зазначають представники девелопера.

А у сучасних умовах, коли у столиці динамічно зростають нові житлові квартали, а наявні навчальні заклади – перевантажені, наявність шкіл і дитсадків поблизу будинку стає важливим критерієм вибору нового житла для киян.

"Спільношкола" на столичному Виноградарі – це унікальний прогресивний навчальний простір, в якому сучасні архітектурні тренди та будівельні технології поєднуються з новітніми методиками викладання. Академічне навчання відбувається у форматі інтегрованих курсів – Мова, Математика, Science, Social Science, English. У другій половині дня діти займаються реалізацією проектів за авторською методикою SCRUM 5 keys та мають можливість обирати безліч цікавих курсів мистецького, мовного, фізичного та технічного напрямків. Навчальна модель закладу базується на “трьох китах” – багатофункціональність, відкрите середовище та активний рух.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Ця концепція знайшла відображення в архітектурі й дизайні приміщень – на зміну звичайним шкільним коридорам і відокремленим аудиторіям прийшов опен-спейс із функціональним зонуванням.

Зокрема, замість традиційної актової зали тут зробили лекційний простір у формі амфітеатру, поєднаний із зоною для відпочинку. Крім того, у школі є універсальний спортивний зал, “доми” – навчальні простори, які зручно використовувати для різних форматів навчання, сучасна наукова лабораторія та харчовий блок, який включає в себе кухню і їдальню. Прийоми їжі організовані за принципом “шведський стіл”, тож діти мають можливість обирати страви, враховуючи індивідуальні смаки та харчові обмеження.

Будівля виконана з екологічно безпечних матеріалів, а зелене подвір’я, об’єднане з територією дитячого садка, дає учням можливість відчути максимальну близькість до природи. Приміщення “домів” школи мають швидкий вихід на тераси, тож спільношколярі мають можливість виходити на прогулянки навіть у короткі перерви між заняттями, а в теплі дні проводити заняття на свіжому повітрі.

Inventor School у ЖК Seven – це інноваційний навчальний простір, де учні та учениці 1-12 класів, а також preschool – діти 5-6 років, отримують сучасні навички та знання за авторськими STEM-програмами.

STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) – це світовий тренд, за яким дитина не просто знайомиться з науками, а й вчиться реалізовувати вивчене на практиці. Математика, ІТ, інженерія, природничі науки та робототехніка – учні та учениці Inventor school отримують актуальні знання, які знадобляться для побудови їх успішного майбутнього. 

Простір школи – унікальний, адже продуманий до найменшої деталі та створює потрібну атмосферу для цікавого і сучасного навчання дітей: є зони для навчання, експериментів, власних проєктів, занять мистецтвом і спортом, є де обговорити останні новини з друзями та поїсти. А пришкільна територія — це STEM-зона на свіжому повітрі, де діти можуть гратися, займатися спортом, вчитися і відпочивати.

Для того, щоб навчатись дітям було не лише цікаво і корисно, а й зручно, класи обладнали ергономічними меблями та найсучаснішими комп’ютерами – останні моделі розробки Apple доставили до України ексклюзивно на замовлення Inventor School.

Крім того, з урахуванням пандемічних реалій сучасного життя, в школі передбачили спеціальний кабінет для дистанційного навчання: інтерактивна дошка поєднана з робочим комп’ютером учителя та планшетами учнів.

Освітній сервіс продуманий, аби кожна дитина почувалася у школі комфортно і навіть меню шкільної їдальні розроблене у чотирьох варіантах: крім звичайного здорового харчування учням пропонують вегетаріанські, безглютенові та безлактозні страви.

І ці деталі найкраще ілюструють філософію новітнього навчального закладу, в основі якої лежить передусім турбота про дітей та клієнтоорієнтованість.

Фото: надане пресслужбою

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: школа, новини києва, stolitsa group, варшавський мікрорайон

среда, 19 января 2022 г.
16:42
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 19 января 2022 года
16:26
В Киеве заключили более 25 тысяч браков в 2021 году
16:10
Для столичных ЖК KAN Development закупили уборочную технику
16:02
С 24 января вакцинированные украинцы 60 лет и старше смогут получить “Вовину тысячу”, чтобы потратить ее на лекарства
15:46
В прошлом году в Киеве появилось 9 новых площадок для выгула и дрессировки животных (адреса, фото)
15:36
Киевские таможенники выявили в посылке из Стамбула медпрепараты на 700 тысяч гривен
15:24
Кабмин ограничил торговые наценки на пшеничный хлеб
15:01
В декабре Киевская таможня направила в госбюджет рекордные сумму таможенных платежей
14:40
Депутат Киевсовета Трубицын просит главу столичной полиции установить виновников пожара в яхт-клубе в Гидропарке
14:33
Личное обязательство: суд избрал самую мягкую меру пресечения для Порошенко
14:26
У Білій Церкві за 26 млн гривень замовили будівництво нової амбулаторії
14:22
Верховный суд признал законным решение о признании договора субаренды земли в Протасовом Яру недействительным
14:04
США передали Украине еще около 1 млн доз вакцин Pfizer
13:41
В Киеве под Печерским судом, где избирают меру пресечения Порошенко, произошли столкновения (видео)
13:24
“Укрзализныця” реконструировала столичный спорткомплекс “Локомотив” (фото)
13:03
СК “КРОНА” надала страховий захист майну ДП “ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”
Календарь событий
“Тройная обдираловка”: киевляне продолжат платить за налаживание денежного учета в сфере пассажирских перевозок
19 января 2022 г. 15:00
“Тройная обдираловка”: киевляне продолжат платить за налаживание денежного учета в сфере пассажирских перевозок
В 2022 году КП “Главный информационно-вычислительный центр” (КП “ГИВЦ”) вольет по меньшей мере 100 млн гривен в модернизацию не введенной в промышленную эксплуатацию Автоматизированной системы учета оплаты проезда в пассажирском транспорте (АСОП). Фактически, на эти же цели будет потрачено около 90 млн гривен со счетов КП “Киевпастранс” и КП “Киевский метрополитен”. Так продолжается уже несколько лет подряд – колоссальные средства тратятся, по сути, без всякого смысла. Наладить с помощью АСОП четкий контроль всех денег, которые “крутятся” в системе общественного транспорта Киева, обещали еще в октябре 2019 года, но ввод в промышленную эксплуатацию указанной системы все время отсрочивают. Вероятно, руководству столицы очень нравится списывать миллиарды из городского бюджета в виде финансовой помощи транспортным КП на основании ничем не неподтвержденных цифр.