субота, 20 квітня 2024 г.

У Києві завершено громадське обговорення проєкту змін Програми економічного і соціального розвитку Києва

У Києві завершено громадське обговорення проєкту змін Програми економічного і соціального розвитку Києва

Завершено громадське обговорення щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2021-2023 роки. Вони стосуються уточнення середньострокових цільових індикаторів та актуалізації програмних заходів.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міськдержадміністрації (КМДА). 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

"Індикатори переглянуто з урахуванням впливу викликів соціально-економічного розвитку, з якими зіткнулася столиця в умовах запобігання поширенню пандемії COVID-19, та необхідності подолання наслідків, що постали перед міською владою у зв’язку з широкомасштабним російським вторгненням в Україну", – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Повідомляється, що скориговано у сторону зменшення очікувані показники розвитку реального сектору економіки та ринку праці, уточнені показники розвитку житлово-комунальної інфраструктури у зв’язку з призупиненням будівельних робіт із модернізації, розширення та реконструкції інженерних мереж, розширено перелік отримувачів соціальних послуг із метою підтримки осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації та бойових дій на території України тощо.

Як зазначають у Департаменті економіки та інвестицій КМДА, зміни в частині заходів Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2021-2023 роки підготовлено з метою концентрації ресурсів та оптимізації видатків міського бюджету для стабілізації соціальної ситуації у місті під час запровадженого воєнного стану. 

Йдеться про перегляд програмних заходів, виконання яких наразі є неможливим або не актуальним: проведення рекламних кампаній на зовнішніх носіях у провідних туристичних центрах світу, встановлення туристично-інформаційних терміналів, участь міста Києва у міжнародних виставкових та інших промоційних заходах, проведення спортивних змагань, масштабних культурних і мистецьких заходів, форумів, круглих столів тощо.

Водночас зосереджується увага на заходах із посилення економічної і безпекової ситуації у місті.

З цією метою Програму доповнено заходами, зокрема, щодо встановлення технічних засобів відеонагляду на вулично-дорожній мережі столиці, розвитку електронних міських сервісів мобільного додатка “Київ Цифровий” та створення платформи “Електронна медицина”.

Посилюється соціальна підтримка киян і внутрішньо переміщених осіб та їх медичне забезпечення. До Програми також включено заходи щодо покращення економічної ситуації та ситуації на ринку праці шляхом надання клієнтоорієнтованих послуг та відновлення стабільного функціонування господарського комплексу Києва.

Відповідний проєкт рішення щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2021-2023 роки буде направлено на розгляд депутатів Київської міської ради в установленому порядку.

Нагадаємо, столична влада вважає, що опалювальний сезон буде непростим. У зв’язку з цим прийнято рішення щодо підготовки електромереж та електрообладнання для роботи за умов підвищеного навантаження.

Читайте: У Києві розробили довідник з відповідями на найпоширеніші питання внутрішніх переселенців

Фото: Київська міська рада

КиївВлада

Олександр Попов

Теги: новини києва, війна, КМДА, воєнний стан, показники, програма розвитку

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.