У Фастові відкрився прихисток для постраждалих від війни родин
![У Фастові відкрився прихисток для постраждалих від війни родин](/project/resources/2023/01/resized/two_column_ML79hWkE.jpg)
У Фастові, у приміщенні колишнього ЛОР-відділення залізничної лікарні, відкрили прихисток для родин, які змушені були покинути свої домівки через російську агресію.
Про це KВ стало відомо з публікації Фастівської міської ради.
Зазначається, що центр побудовано за ініціативи отця Михайла, настоятеля парафії Воздвиження Святого Хреста римо-католицької церкви.
До відкриття центру залучились представник Ватикану архієпископ Вісвалдас Кулбокас, посол Польщі Бартош Ціхоцкі з дружиною пані Монікою, радник-консул Посольства Республіки Польща в Україні Яцек Гоцловський, міський голова Фастівської громади Михайло Нетяжук та директорка Департаменту управління культури та туризму Анна Куценко.
Усього, у прихистку розмістять 30 родин, які були вимушені поїхати з зони бойових дій. Кожна сім’я отримає окрему кімнату з усім необхідним.
Як раніше писала КВ, благодійники надали допомогу місцевим мешканцям Гостомельської громади: 32 господарства отримали дрова для опалення своїх домівок.
Читайте: Жителі Гостомельської громади отримали дрова від благодійників
Фото: Фастівська міська рада
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)