У Боярській громаді 16 та 18 липня відключатимуть електроенергію (адреси)
![У Боярській громаді 16 та 18 липня відключатимуть електроенергію (адреси)](/project/resources/2023/07/resized/two_column_U7JhEEz8.jpg)
У Київській області в зв’язку з ремонтними роботами відключатимуть електроенергію у низці населених пунктів Боярської громади. У неділю, 16 липня, світло до 20:00 буде відсутнє в Забір’ї на низці вулиць. 18 травня тимчасово будуть знеструмлені вулиці у Забір’ї, Боярці, Тарасівці та Княжичах
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Боярської МТГ.
“Для підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі” проводитиме ремонтні роботи”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що у зв’язку з виконанням цих робіт відбудеться відключення електроенергії у таких населених пунктах:
16 липня 2023 року з 09:00 по 20:00
-
Забір'я: Калинова, Лугова, Молодіжна, Польовий, Садова, Сонячна, Шевченка, Гончаренка
18 липня з 09:00 по 20:00
-
Забір'я: Залізняка
-
Боярка: Васильківська
-
Тарасівка: Надії
18 липня з 06:00 по 18:00
-
Княжичі: Новоселицька, Газопровідна
Нагадаємо, через проведення оператором газорозподільної системи планових робіт з заміни запірної арматури у селі Чайки Богуславської громади буде тимчасово припинено газопостачання. Роботи вестимуться з 17 липня по 21 липня 2023 року.
Читайте: У селі Пашківка Макарівської громади наступного тижня відключатимуть газ
Фото: ДТЕК
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)