неділя, 19 травня 2024 г.

Топографічні роботи для національного військово-меморіального кладовища оцінили в 1,2 млн гривень

Топографічні роботи для національного військово-меморіального кладовища оцінили в 1,2 млн гривень

Державна установа (ДУ) “Національне військове меморіальне кладовище” планує заключити договір з ТОВ “Лекстатус Груп” на розробку інженерно-геодезичних вишукувань з подальшим виготовленням та погодженням топографічної подеревної зйомки М 1:500 для будівництва та експлуатації Національного військового меморіального кладовища, що планується побудувати у Биківні. 

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

27 травня ДУ “Національне військове меморіальне кладовище” оголосило про намір заключити договір з ТОВ “Лекстатус Груп” на закупівлю послуг з проведення інженерно-геодезичних вишукувань з подальшим виготовленням та погодженням топографічної подеревної зйомки М 1:500 для будівництва та експлуатації Національного військового меморіального кладовища. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Вартість договору складає 1 млн 299 тис. 836 гривень. Зазначається, що топографічні роботи необхідно провести на трьох земельних ділянках загальною площею 63.02 га.

Цифрова топографічна карта має бути конвертована у формат даних *.dmf. Для зручності послідуючої обробки зібраної інформації та використання в геоінформаційних системах цифрові топографічні плани здаються у вигляді єдиного масиву даних, нерозділеного на номенклатурні листи, у форматах *.dmf та базі даних у форматі *.gdb. 

Роботи планується завершити до кінця року. 

Нагадаємо, Київська міська рада визначилася з місцем розташування Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Його можуть створити в Биківні. Відтак, загальна площа Національного військового меморіального кладовища може сягнути майже 100 гектарів.

Читайте: Київрада визначилася з місцем розташування Національного військового меморіального кладовища

В травні Верховна Рада (ВР) схвалила передачу в користування та зміну цільового призначення земельних ділянок державної, комунальної власності для розміщення військового меморіального кладовища на Броварському проспекті у Дніпровському районі міста Києва.

Читайте: Биківня замість Лисої гори: у Києві наблизились до створення військового меморіального кладовища 

Спершу столична влада збиралася облаштувати Національне військове меморіальне кладовище в урочищі “Лиса гора”.

Київрада доручила Департаменту містобудування та архітектури КМДА замовити розробку детального плану цієї території орієнтовною площею 140 га, що обійшлося б міському бюджету приблизно в 5 млн гривень. 

Читайте: Столична влада замовить розробку ДПТ Лисої гори для облаштування військового кладовища

Але проти такої ініціативи виступили громадські активісти і науковці, які звернулися до органів державної влади з проханням знайти для реалізації цієї ідеї інше місце.

Зокрема, вказувалося на те, що Лиса гора є регіональним ландшафтним парком, у якому зустрічається понад 30 рідкісних червонокнижних видів рослин та тварин, а навантаження на рельєф парку призведе до зсувів ґрунтів, що може стати причиною руйнації будівель майбутнього меморіалу. 

Читайте: Військове кладовище на Лисій горі: захисники природи протестують проти ідеї Кабміну та КМДА

Київський еколого-культурний центр навіть подав позов до суду на Київську міську раду на захист Лисої гори. Екологи у суді хотіли довести, що Київрада прийняла незаконне рішення про розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища.

Читайте: КЕКЦ подав позов до суду на Київраду, щоб захистити Лису гору

В результаті Постійна комісія Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин підтримала електронну петицію про заборону створення Національного військового меморіального кладовища на території урочища "Лиса Гора".

Читайте: Профільна комісія Київради підтримала петицію про заборону створення військового меморіального кладовища на Лисій Горі

Проте нове місце для будівництва Національного військового меморіального кладовища (НВМК) не було визначено. Бабин яр, Лиса гора, Національний Експоцентр України (ВДНГ) через низку причин не є повністю прийнятними локаціями для створення НВМК. 

Була ідея створити НВМК на території колишнього ДП “Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат “Пуща-Водиця” (агрокомбінат “Пуща-Водиця”).

Читайте: Національне військове меморіальне кладовище варто створити на місці колишнього агрокомбінату “Пуща-Водиця”

Також Міністерство культури та інформації запропонувало розташувати Національне військове меморіальне кладовище (НВМК) на Співочому полі – поруч з Києво-Печерською Лаврою та Музеєм Другої Світової війни. 

У КМДА підтримали таку ідею, але зазначили, що Співоче поле теж може стати конфліктним майданчиком.

Читайте: Міністерство культури та КМДА запропонували створити Національне військове меморіальне кладовище на Співочому полі

Фото: відкриті джерела 

КиївВлада

Павло Башинський

Теги: новини києва, новини україни, тендер, аукціон, національне військове меморіальне кладовище, топографічні роботи

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.