п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Столичным активистам “впаяли” “хулиганку” за блокирование крана на Гостином дворе

В день города в Киеве милиция задержала троих активистов, которые с целью блокирования реконструкции Гостиного двора на Подоле сегодня днем залезли на башенный кран.

Сотрудники милиции, которые несли службу в этом районе, заметив это, обратились к активистам с требованием не нарушать своими действиями общественный порядок и спуститься. Однако активисты отказались.

 

На место происшествия были немедленно вызваны представители Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям в Киеве. Также на место была направлена следственно-оперативная группа Подольского райуправления милиции.

После чего правоохранители совместно со спасателями, с соблюдением требований действующего законодательства, провели ряд мероприятий направленных на прекращение указанного правонарушения.

Как сообщили в столичном главке милиции, среди задержанных - журналистка Татьяна Чорновил, правозащитник Игорь Луценко и активистка Мария Лебедева.

“Мы требуем реставрации памятника, а не реконструкции его в торговый центр. Мы против теневой приватизации двора, мы выступаем за то, чтобы Гостиный выполнял и дальше функцию общественно-культурного центра”, - заявили активисты о цели своей акции.

 

213_n

В главке отметили, что “эти трое после нескольких часов пребывания сами спустились с крана, поскольку вызванные ранее спасатели не пытались принимать меры для принудительного снятия людей с строительной башни, опасаясь за их здоровье и жизнь”.

Все трое задержанных доставлены в Подольское райуправление милиции, где на них составлен админпротокол по статье 173 УК “мелкое хулиганство”, и после дачи объяснений, задержанные были отпущены.

Чего сидели: других способов борьбы не осталось. Все законные испробовали, написала в своем Фейсбуке Мария Лебедева. Воруют у жителей этой страны “законно”, а точнее, “в законе”. Показать, что что-то вам принадлежит, и хотели бы иметь право распоряжаться чем-либо, можно только одним способом. собой. В конкретное время в конкретном месте. Мы сидели, чтобы обратить внимание людей в день города на одну из самых больших краж. Кражу Гостинного Двора, прикрываемую незаконной реконструкцией.

Зимой к нам применили насилие, напоминает активистка, защищая обычных бандитов (сначала в ГД пришли “спортсмены”, и когда активисты стали им сопротивляться, спортсменам помог “Беркут”). Мы хотели, чтобы горожане решали, чему быть и чему не быть. У каждого жителя есть право на пространство и комфортную жизнь в этом городе. Будем добиваться этого и дальше.

 

Напомним, как сообщалось ранее, суд разрешил застраивать Гостиный двор.

Теги: Происшествия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.