середа, 24 липня 2024 г.

Столичную власть попросили обследовать дом по улице Гаврилишина, 14 на предмет аварийности

Столичную власть попросили обследовать дом по улице Гаврилишина, 14 на предмет аварийности

Столичную власть попросили обследовать дом по улице Гаврилишина, 14 в Шевченковском районе Киева на предмет аварийности. Этот дом никогда капитально не ремонтировался. В обращении к столичной власти высказывается мнение о его аварийности: фундамент проседает, стены между первым и пятым этажами дома покрылись трещинами, штукатурка в подъездах и в квартирах осыпается. 

Об этом идет речь в материале KV “Неугодные теплосчетчики. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (8-14 февраля 2021 года)”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Глава комиссии Киевсовета по вопросам жилищно-коммунального хозяйства и топливно-энергетического комплекса Александр Бродский (фракция “ВО “Батькивщина”) попросил директора КП “Управляющая компания по обслуживанию жилищного фонда Шевченковского района Киева” Дмитрия Савченко провести комиссионное обследование аварийного дома по ул. Гаврилишина, 14. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

По информации депутата, указанный дом никогда капитально не ремонтировался и находится в аварийном состоянии: фундамент проседает, стены между первым и пятым этажами дома покрылись трещинами, штукатурка в подъездах и в квартирах осыпается. 

Бродский сообщил, что 15 ноября 2019 года в доме по ул. Гаврилишина, 14 были установлены метки на трещинах стен и фундамента для исследования их динамики. За это время некоторые метки отвалились, трещины увеличились вдвое, что, по словам депутата, свидетельствует об угрозе обвала всего дома. По мнению Бродского, данный дом нуждается в неотложном капитальном ремонте. 

По словам депутата, в ответе коммунального предприятия на депутатское обращение от 14.01.2021 года не содержалось информации по сути и осталось неясным, была ли создана комиссия для обследования фундамента и стен данного дома.

Читайте: “Главный дворник” Деснянского района получает зарплату в два раза больше, чем мэр Киева

Фото: Google Maps

КиевVласть 

Сергей Албул

Теги: новости киева, киевсовет, строительство, шевченковский район, александр бродский, аварийность, дмитрий савченко, улица гаврилишина

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.