Скільки людей на Київщині вже отримали щеплення проти COVID-19 та якою вакциною
![Скільки людей на Київщині вже отримали щеплення проти COVID-19 та якою вакциною](/project/resources/2021/04/resized/two_column_Ap0ORVgh.jpg)
На Київщині триває вакцинальна кампанія проти коронавірусу. Першу дозу вакцини вже отримали 22 397 жителів регіону. Переважну більшість із них щепили вакциною AstraZeneca/Covishield.
Про це KV дізналася з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).
“За час кампанії з імунізації Київська область отримала дві партії вакцини AstraZeneca/Covishield. Щеплення нею зробили 21 599 наших жителів. Натомість вакцини CoronaVac/Sinovac Biotec і Сomirnaty/Pfizer-BioNTech нам доставили лише нещодавно, тож кількість провакцинованих ними менша. Йдеться про 528 і 216 осіб відповідно. Процес продовжуємо”, – розповів перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.
Він уточнив, що вакцина CoronaVac/Sinovac Biotec призначена насамперед для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, а також працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО. Натомість Сomirnaty/Pfizer-BioNTech – для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку.
Нагадаємо, що Київщина першою в Україні розпочала використання вакцини від Pfizer-Biontech. Щеплення нею почали робити вчора, 18 квітня, на базі Бородянського та Білоцерківського психоневрологічного інтернатів.
Читайте: На Київщині почали робити щеплення проти COVID-19 вакциною Сomirnaty від компанії Pfizer-BioNTech
Фото: galinfo.com.ua
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)