понеділок, 8 серпня 2022 г.

С 10 декабря на Киевщине вводится запрет на вылов раков

С 10 декабря на Киевщине вводится запрет на вылов раков

В период с 10 декабря 2019 года по 30 июня 2020 года устанавливается запрет на лов раков в рыбохозяйственных водных объектах в районе деятельности Киевского рыбоохранного патруля.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Управления Госрыбагентства в Киеве и Киевской области.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщается, запрет на вылов раков установлен в целях обеспечения охраны этого вида водных биоресурсов во время естественного воспроизводства и увеличения их запасов в водоемах. 

Сообщается, что научные исследования Института рыбного хозяйства НААН Украины утверждают, что температура воды в водоемах и в воздухе, соотношение полов и миграционные процессы свидетельствуют о нормальном ходе подготовки к спариванию. Через две-три недели после оплодотворения самка рака откладывает икру под брюшко для дальнейшего вынашивания, которое длится около семи месяцев. Обычно, выход молодняка происходит в июне, когда температура воды достигает 21-23 градусов Цельсия. Исходя из этого, оптимальными сроками запрета на вылов рака является декабрь-июнь.

Отмечается, что ловля раков в запрещенный период является нарушением в сфере охраны водных биоресурсов, в результате которого наступает административная ответственность (штраф до 680 грн). Кроме того, нарушителю придется оплатить убытки в размере 25,5 грн за каждого незаконно выловленного рака.

С приказом Управления Госрыбагентства в Киеве и Киевской области можно ознакомиться по ссылке.

Напомним, ранее запрет на вылов раков на Киевщине действовал период с 15 июля по 1 сентября и был введен в связи с началом второй линьки раков. 

Напомним также, что в Киевской области с 1 ноября 2019 года начал действовать осенне-зимний запрет на лов водных биоресурсов в зимовальных ямах. Продлится он до начала весенне-летнего запрета на период нереста водных биоресурсов в 2020 году.

Читайте: С 1 ноября на Киевщине вводится запрет на вылов рыбы в зимовальных ямах

Фото: navitrinu

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, киевский рыбоохранный патруль, раки, запрет на вылов раков

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.