середа, 10 серпня 2022 г.

“Рух территориальных громад” передал в НАБУ документы по сомнительным закупкам в Боярке

“Рух территориальных громад” передал в НАБУ документы по сомнительным закупкам в Боярке

Общественная организация “Рух территориальных громад” передала в Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) пакет документов по сомнительным закупкам и подрядам в городе Боярка (Киевская область).

Об этом в интервью KV рассказал глава ОО “Рух территориальных громад”, экс-председатель Киево-Святошинского районного совета, глава Киево-Святошинской районной фракции “БПП “Солидарность” Александр Тигов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Мы взяли “на карандаш” крупные подрядные организации, которые работают в Киево-Святошинском районе. И уже понимаем, кому эти организации принадлежат. Также понимаем их связь с депутатским корпусом и администрацией района, понимаем кто и какую роль играет. Это кропотливая работа”, - отметил он.

По словам Александра Тигова, активисты передали пакет документов относительно сомнительных закупок, проведенных в городе Боярка Киевской области.

“Мы нарабатываем массив документов, чтобы помочь силовикам ловить за руку нечестных чиновников и депутатов. Кстати, недавно один пакет документов по сомнительным закупкам и подрядам уже был передан в НАБУ. Одно из направлений - это Боярка. Закупки лекарств, различные списания. Кроме того, есть пакет документов, который может помочь следователям расследовать махинации в образовательной сфере”, - резюмировал он.

Напомним, как ранее сообщала KV, общественная организация “Рух территориальных громад” 1 июня, в Международный День защиты детей, поддержала благотворительное мероприятие для детей с особыми потребностями - Всеукраинский детский фестиваль “Цветок Надежд”.

Читайте: В Боярке 8 автомобилей сгорели на штрафплощадке (фото)

Фото: http://rian.com.ua

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, власть киевщина, набу, боярка, александр тигов, рух территориальных громад, коррупция киевщина

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.