субота, 13 серпня 2022 г.

Профессионалы не спешат садиться в кресло главного архитектора Киева

Профессионалы не спешат садиться в кресло главного архитектора Киева

На сегодняшний день в КГГА поступило только 4 комплекта документов от желающих принять участие в конкурсе на эдолжность главного архитектора столицы.

Об этом KV стало известно из сообщения заместителя председателя конкурсной комиссии по проведению конкурса на замещение вакантной должности директора Департамента градостроительства и архитектуры, Александра Спасибко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

“Поинтересовался количеством резюме, которые уже поступили на должность Главного архитектора. Был откровенно удивлен ответом. На сегодняшний день мы имеем только 4 комплекта документов от желающих принять участие в конкурсе на эту важную должность.  Осталось еще 10 дней, до 28 января включительно.

Уважаемые архитекторы, пожалуйста, подавайте документы для участия в конкурсе. Вас ждет наш город!”, - написал Александр Спасибко.

По его словам, в Управлении по работе с персоналом уже давно наметилась тенденция, что наибольшее количество документов на участие в конкурсе подается в последний день. Однако, пока что, похоже, профессионалы не спешат занимать кресло столичного архитектора.

Як заступник голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Директора Департаменту містоб...

Опубликовано Александром Спасибко 19 января 2016 г.

Читайте также: Главного архитектора Киева будут выбирать 20 человек

Фото взято отсюда

КиевVласть

Артем Янковецкий

Теги: новости киева, кгга, конкурс, главный архитектор, должность, вакансия, прием документов

субота, 13 серпня 2022 г.
14:15
Киянин отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку мережевих дротів
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
11:11
Втрати рашистів сягнули 43,4 тисяч вояків та 1 856 танків, - Генштаб ЗСУ
10:10
Мешканцю Вишгорода повідомлено про підозру у незаконній порубці лісу на понад 1,5 млн гривень
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.