субота, 20 квітня 2024 г.

При получении взятки задержан заместитель директора Департамента культуры КГГА (фото)

При получении взятки задержан заместитель директора Департамента культуры КГГА (фото)

Военной прокуратурой Дарницкого гарнизона на взятке в 2 тысячи долларов задержан замдиректора Департамента культуры Киевской горгосадминистрации (КГГА)  – начальник Управления по делам национальностей и религий. Чиновник требовал “вознаграждение” за регистрацию религиозной организации.

Об этом KV сообщила пресс-служба военной прокуратуры Центрального региона Украины.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно сообщению, было установлено, что замдиректора Департамента культуры КГГА  – начальник Управления по делам национальностей и религий в апреле 2019 года выдвинул гражданину Украины требование о передаче 2 тысяч долларов за согласование документации и последующую регистрацию религиозной организации в Киеве.

Сообщается, что сегодня, 4 июля, чиновник через посредника получил указанную сумму неправомерной выгоды, что было задокументировано негласными следственными действиями. После этого взяточник был задержан.

Отмечается, что содействие расследованию коррупционных действий столичного чиновника осуществлял лично Киевский городской голова Виталий Кличко.

Сообщается также, что проводятся следственные и процессуальные действия. Задержанному готовится сообщение о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 368 Уголовного кодекса Украины, что карается лишением свободы от 5 до 10 лет с конфискацией имущества. Также готовится ходатайство в суд об избрании меры пресечения в виде содержания под стражей и отстранения фигуранта от занимаемой должности.

Отметим, что согласно данным Официального портала Киева, должность заместителя директора Департамента культуры – начальника управления по делам национальностей и религий занимает Владимир Моцюк. Руководит Департаментом культуры КГГА с октября 2014 года Диана Попова

Напомним, что в июне 2019 года столичные правоохранители задержали за вымогательство взятки руководителя одного из отделений коммунального предприятия Киева. По мнению правоохранителей, он требовал и получил 10 тыс. гривен взятки за разрешение на размещение наружной рекламной продукции. Ранее, в мае 2019 года, задержали должностное лицо коммунального предприятия Киевсовета “Киевское городское бюро технической инвентаризации”.  По мнению правоохранителей, он получил 2 тыс. долларов за решение вопроса о снятии ареста с имущества гражданина.

Читайте: Кличко уволил руководителей Департамента соцполитики КГГА

Фото: пресс-служба военной прокуратуры Центрального региона Украины

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, кгга, виталий кличко, взятка, коррупция, вячеслав непоп, чиновник, департамент культуры, дина попова, владимир моцюк

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.