субота, 18 травня 2024 г.

Правоохранители сообщили о подозрении в незаконной вырубке леса должностным лицам госпредприятия “Киевлесозащита” (фото)

Правоохранители сообщили о подозрении в незаконной вырубке леса должностным лицам госпредприятия “Киевлесозащита” (фото)

Под процессуальным руководством Киевской областной прокуратуры было сообщено о подозрении работникам государственного специализированного лесозащитного предприятия “Киевлесозащита”. Вместе с экс-руководителем, руководителем и должностным лицам одного из лесохозяйственных госпредприятий, а также чиновником территориального органа Гослесагентства, они  подозреваются в сговоре и нанесении ущерба в 13 млн гривен вследствие незаконной вырубки леса.

Об этом KV стало известно из сообщения Киевской областной прокуратуры.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“По данным следствия, с 2018 по 2020 год лесничими осуществлялись незаконные сплошные санитарные рубки без проведения оценки воздействия на окружающую среду и получения соответствующего заключения”, – сказано в сообщении.

Отмечается, что вносились неправдивые сведения в документацию для получения лесорубочного билета и безосновательного дробления однородных лесных участков площадью не более 1 га, что давало им возможность воспользоваться упрощенной процедурой, которая не требует получения заключения Министерства защиты окружающей среды и природных ресурсов.

В дальнейшем, представители лесохозяйственного предприятия согласовали документацию с ложными данными в соответствующем контролирующем органе, должностные лица которого систематически проявляли служебную халатность и утверждали эти документы.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Кроме того, установлено, что указанные лица изготовили акт обследования лесных насаждений, в котором содержались заведомо ложные сведения о санитарном состоянии лесов площадью 1,1 га. На основании акта ими был получен лесорубный билет.

Пресс-службы сообщает, что подозрение объявлено 7 фигурантам по фактам незаконной порубки леса, совершенной повторно, по предварительному сговору группой лиц и служебной халатности, повлекшей тяжкие последствия, а также покушения на незаконную порубку (ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2, ч. 4 ст. 246, ч . 1 ст. 366, ч. 2 ст.367 Уголовного кодекса).

Напомним, в июне с.г. в Буче Киевской области протестующие перекрыли Варшавскую трассу. Активисты митингуют против хаотичной застройки Бучанского леса. 

Читайте: Под Киевом произошла массовая драка из-за вырубки леса застройщиком

Фото: Нацполиции

КиевVласть

Оксана Олейникова

Теги: новости киевской области, прокуратура киевской области, чиновники, госпредприятия, порубка лес, нанесение ущерба

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.