п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

После принятия нового Генплана в Киеве могут перепрофилировать ряд промрайонов

После принятия нового Генплана в Киеве могут перепрофилировать ряд промрайонов

В случае принятия нового Генерального плана Киева в столице могут уменьшить площадь промышленных и коммунально-складских территорий. По новому Генплану Киева намечено перепрофилирование почти 1,7 тыс. гектаров территорий. 

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Такое развитие производственных территорий Киева полностью соответствует параметрам, характерным для современных европейских городов. Также предусмотрена реорганизация заброшенных промышленных зон под предприятия с новейшими технологиями, развитие системы общественных центров и общественных пространств”, – сообщил глава КО “Институт Генерального плана города Киева” Сергей Броневицкий.

В частности, запланировано перепрофилирование следующих промрайонов: 

  • Подольско-Куреневский;

  • Днепровский;

  • Никольская Борщаговка;

  • Нивки;

  • Отрадный;

  • Теличка; 

  • Воскресенский;

  • Дарницкий.

Также перепрофилирование должно коснуться промзон “Корчеватое” и “Пирогово”.

Подчеркивается, что благодаря таким преобразованиям можно будет сократить так называемые маятниковые миграции в рабочие дни.

Напомним, 16 декабря 2019 года столичный голова Виталий Кличко в рамках международного форума “Будущее Киева” представил проект Генерального плана Киева. Он, в частности, очертил ряд инфраструктурных вызовов, стоящих перед столицей, которые поможет преодолеть принятие нового Генплана. Мэр столицы отметил, что уже в начале 2020 года стартуют общественные слушания и обсуждение проекта нового Генплана столицы. Также Кличко уверяет, что новый Генплан должен положить конец хаотичной застройке в городе.

Читайте: Столичные власти опубликовали проект Историко-архитектурного опорного плана Киева

Отметим, КО “Институт Генерального плана Киева” зарегистрировано в 2002 году. Руководитель – Сергей Броневицкий. Основной вид деятельности – деятельность в области архитектуры. Ранее KV писала, что в августе 2018 года Департамент градостроительства и архитектуры КГГА за 4,5 млн гривен заказал у Института Генерального плана Киева  проведение комплекса изысканий наземными методами для обновления цифровых топографических материалов Киева. Работы по договору должны были закончить до начала декабря 2018 года.

Читайте: Столичные власти решили обновить цифровую топографическую основу Киева без использования аэрофотосъемки

Напомним, Департамент градостроительства и архитектуры КГГА с 1 ноября 2016 года возглавляет Александр Свистунов

* КО “Інститут генерального плану Києва” (код ЄДРПОУ: 26314687)

Фото: Большой Киев

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, генплан, сергей броневицкий, генеральный план киева, промзона, институт генерального плана киева, перепрофилирование, промрайон

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.