Понад 91% шкіл на Київщині працює оффлайн
![Понад 91% шкіл на Київщині працює оффлайн](/project/resources/2021/10/resized/two_column_1G3n2r75.jpg)
Понад 91% шкіл у пристоличному регіоні забезпечує роботу в оффлайн-режимі в умовах “жовтої” зони епідемічної небезпеки.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержаміністрації (КОДА).
“Зараз ситуація з роботою навчальних закладів у регіоні стабілізується. 91,6% шкіл у нас працюють повноцінно, адже мають понад 80% вакцинованих працівників. Більше лише у наших профтехзакладах. У всіх 22-х щеплено 100% персоналу”, – проінформував очільник Київщини Василь Володін.
Зазначимо: кампанія з імунізації серед педагогів Київщини продовжується. Понад 80% працівників щеплено першою та другою дозами в 1061 закладі освіти. Це майже на сотню більше, ніж було минулого тижня.
Читайте: На Київщині зростає рівень госпіталізації через COVID-19
Фото: пресслужба КОДА
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)