субота, 27 квітня 2024 г.

Почему в современной Украине не могут повториться революционные события 1917 года – уличный опрос (видео)

Почему в современной Украине не могут повториться революционные события 1917 года  – уличный опрос (видео)

7 ноября 2019 года исполнилось 102 года со дня Октябрьского переворота или Великой Октябрьской революции. В этот день в 1917 году в Петрограде, тогдашней столице Российской империи, в состав которой входила и Украина, произошел большевистский вооруженный переворот, приведший к свержению Временного правительства и провозглашению, так называемой Советской власти, которая просуществовала более семидесяти лет. Накануне 7 ноября корреспондент КиевVласти провел уличный опрос, чтобы выяснить возможно ли в Украине повторение революционных событий 1917 года.

Об этом KV стало известно из уличного опроса, проведенного корреспондентом “КиевVласти”, видео которого было размещено на сервисе YouTube 8 ноября 2019 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Накануне 7 ноября корреспондент КиевVласть провел уличный опрос у памятника Щорсу на бульваре Шевченко в столице Украины. 

На вопрос могут ли повториться в Украине революционные события 1917 года, согласились ответить девять прохожих, из которых лишь двое считают, что революция 1917-го может повториться. Трое респондентов не смогли дать ответ на вопрос. Четверо из опрошенных считают, что революционные события повториться не могут.

“Сейчас, наверное, нет. Потому, что как писали классики, которые делали все эти революции, для этого необходимо желание народа и несостоятельность власти противостоять этой революции. А у нас народ уже отчаялся совсем, наверное”, – считает сорокачетырехлетний киевлянин Константин.

“Другие понятия безопасности, другие отношения между группами в обществе, другой уровень бедности, в конце концов. И царя у нас нет, менять устройство особенно некуда”, – заявил тридцатипятилетний киевлянин Борис (на фото).

“Хочется верить, что невозможно, но по тенденциям, которые есть сейчас и по феноменальной поддержке новоизбранного президента, создается впечатление, что исторические уроки не очень выучены и все может вернуться восвояси”, – сказал тридцатичетырехлетний киевлянин Юрий.


Как сообщала ранее KV, накануне 7 ноября корреспондент КиевVласть провел уличный опрос у памятника Щорсу на бульваре Шевченко в столице Украины, чтобы узнать у прохожих, какое историческое событие произошло 7 ноября 1917 года. На этот вопрос  согласились ответить 10 прохожих, четверо из которых заявили, что в этот день произошла революция и одна дама назвала ее “Великой Октябрьской”. Четверо респондентов считают, что в этот день произошел переворот. Двое прохожих не смогли ответить на вопрос, оба представители молодого поколения.

Читайте: Октябрьская революция в Киеве, которой не было

Фото: скриншот видео

КиевVласть

Игорь Константинов

Теги: новости киевщины, бульвар шевченко, уличный опрос, октябрьская революция, октябрьский переворот, памятника щорсу

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.