п'ятниця, 27 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 9 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Білоцерківський

Трушки: Зарічна, Польова, Вулиця невизначена, Лісова, Тихий, Піщана, Садова, 40 років Перемоги, Надрічна, Зелена, Набережна, Шкільна, Водяний, Нечуй-Левицького, Корольова

Яблунівка: Надрічна, Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Сорокотяги: Вишнева, 2 Вишневий, Чкалова, Центральна, 2 Центральний пров., Берегова, 1Центральний пров., 3 Центральний пров., Травнева, 1 Вишневий, Миру, Шевченка, Шевченка пров., Садова, Поповича

Бакали: Лісова, Ступича, Ставок

Мала Вільшанка: Миру, Миру 5 пров., Шкільна, Миру 4 пров., Радянська, Горького, Новоселицька, Дружби, Перемоги, Гагаріна, Польова, СТ, Шевченка, 2 Гагаріна пров., 1 Гагаріна пров., Садова

Пилипча: Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Трушки: Лісова, Тихий, Піщана, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Мала Вільшанка: Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Чмирівка: Росьова, Білецького, Млинова, Гагаріна

Фурси: Ярослава Мудрого

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Шкарівка: Лісова, Ватутіна пров., Ніконенка, Ватутіна, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Шкарівка: Ватутіна, Надрічна, СТ

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Іванівка: Миру, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Шкарівка: Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка, 1 Нова, Джерельний пров., Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Озерна: Верхова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Богуславський

Яцюки: Хохітвянська, Хутір, Новосьолівська, Хутірська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Чайки: Садова, Набережна, Замлиння, Урожайна

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Бориспільський

Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бориспільський

Мартусівка: Бориспільська, Молодіжна, Вишнева, Шевченка, Радгоспна, Шкільний, Калинова, Мойсеєва, Поле, Виноградна, Козацька, Шкільна, Котляревського пров., Дружби пров., Радгоспний, Дружби, Київський, Кооперативний, Чубинського, Широка, Перемоги, Гагаріна, Заводська, Лесі Українки, Польова, Травнева, Каштанова

Щасливе: Фестивальний

Гнідин: Нова, Польова, автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км, Зелена, Дачна

Петропавлівське: Сливова, Садова, Абрикосова, Харківська, Полтавська, Будівельна, Вчительська, Тополина, Бориспільська, Травнева, Вишнева, Дружби, Молодіжна, Київська, Зелена, Центральна, Польова, Бузкова, Переяславська, Григорія Берегового, Григоренка, Берегового, Горіхова, СТ "Форвард+", вул. Каштанова, Лустівська

Проліски: Промислова

Воронькiв: Паркова

Київ: Лютеранська

Затишне: Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко

Святопетрівське: Вишнева, Лугова

Петрівське:

Вишеньки: Каштанова, Юності, Набережна, 4005

Бориспіль: Київський Шлях

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Затишне: Нова, Н.Тютюна, Центральна, Паркова, Травнева, Молодіжна, Польова, Садова, Пасічна, Весняна

Щасливе: Фестивальний, Харківське шосе, Липовий Гай

Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна, Будівельників

Вишеньки: Кар'єрна, Пушкіна, Леніна

Мартусівка: Бориспільська, Мойсеєва, Шевченка, Калинова, Франка, Чубинського, Заводська, Травнева, Каштанова, Виноградна, Дружби, Садова, Перемоги, Шкільна, Широка, Гагаріна, Молодіжна, Дачна, Невизначена

Кiрове: Пащенкових

Бориспіль: Радянська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський

Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов'їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова

Щасливе: Фестивальний

Нестерівка: Комінтерна

Петропавлівське: Малинова

Вишеньки: Садова

Ревне: Бориспільська

Бориспіль: Сагайдачного

Головурiв: Вишнева

Горобіївка: Дружби

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Авдеєва, Б.Хмельницького, Тополева, Фізкультури, Квіткова

Бориспіль: Декабристів

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Київський Шлях, Шевченка, Ватутіна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Безуглівка: Курчатова, Щаслива, Гагаріна

Мала Олександрівка: Мальовнича, Малинова, Лазурна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бородянський

Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна

Берестянка: Центральна

Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська

Бородянка: Леніна

Шибене: Кооперативна

Чистка траси

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Щолківська, Металургів, Залізнична, Ярослава Мудрого, Петлюри Симона, Київська

Реконструкція

з 8 по 19 год

Броварський

Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Гоголів: Леніна пров., Європейська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Гоголів: Ватутіна, Замкова, Преображенська, Ватутіна пров., Кільцева, Франка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Шевченкове: Київська

Рудня: Шкільна, Івана Франка, Віталія Шевченка, Ватутіна, Київська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Васильківський

Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Васильківський

Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Козаровичі: 1-го Травня, Приморська, Першотравнева

Реконструкція

з 8 по 18 год

Вишгородський

Гаврилівка: Ватутіна, Молодіжна, Леніна, Садова, Шевченка, пров. Парковий, Свято-Троїцька, 40 років Перемоги, ГБК "Полісся", Вулиця невизначена

Димер: Соборна

Синяк: Леніна

Вишгород: Шевченка

Вороньківка: Кудрявцева

Реконструкція

з 9 по 18 год

Володарський

Тадіївка: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Володимирське: Володимирівка, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Мусійки: Шкільна, Соборна, Шляхова, Центральна, Шевченка

Поталіївка: Жовтнева, Миру, Шевченка

Димарка: Миру, Кірова, Озерна, Шевченка, Молодіжна, Леніна

Рудня-Левківська: Дружби, Соборна, Молодіжна

Старий Міст: Лісова, Садова, Гагаріна, Недашківських

Іванків: Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Іванківський

Мусійки: Шкільна, Соборна, Шляхова, Центральна, Шевченка

Поталіївка: Жовтнева, Миру, Шевченка

Димарка: Миру, Кірова, Озерна, Шевченка, Молодіжна, Леніна

Рудня-Левківська: Дружби, Соборна, Молодіжна

Старий Міст: Лісова, Садова, Гагаріна, Недашківських

Іванків: Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Іванківський

Макарівка: Центральна, Пушкіна, Франка, Молодіжна, Ватутіна, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Старовичі: 8 Березня, 1-го Травня

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Іванківський

Старовичі: Миру, Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Іванківський

Мусійки: Шкільна, Соборна, Шляхова, Центральна, Шевченка

Поталіївка: Жовтнева, Миру, Шевченка

Димарка: Миру, Кірова, Озерна, Шевченка, Молодіжна, Леніна

Рудня-Левківська: Дружби, Соборна, Молодіжна

Старий Міст: Лісова, Садова, Гагаріна, Недашківських

Іванків: Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Іванківський

Макарівка: Центральна, Лісова, Польова, Гагаріна, Пушкіна, Франка, Молодіжна, Ватутіна

Капітальний ремонт

з 10 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: 2 Північний Тупік, Північна, Соборна, Степанівська

Буча: Склозаводська, Кірова, Заньковецької, Яблунський пров., Героїв Майдану пров., Яблунська, Калініна пров., Богдана Ступки, Будівельна, Будівельний Тупик, Стадіонна, Суворова, Шкільна, Учительський, Учительська, Заводська, Антонія Михайловського

Гостомель: Кірова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: Северинівська, Квіткова, Стельмаха, Котляревського, Дзержинського, Натана Рибака, Гончара, Б.Хмельницького, Капітана Зайцева, Ленінградська, Героїв, О.Кошового, Варшавська, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Лесі Українки, Полтавська, Сагайдачного, Нахімова пров., Яблуневий пров., Героїв пров., Львівська, Калініна, Пісочна, Привокзальна, 2 Лінія, Воїнів Інтернаціоналістів, 74 Cтрілкової Дивізії, Пролетарська, Привокзальна площа, 11 Лінія, Мінеральна, Авіаконструктора Антонова, Зелена, Центральна, Річний пров., Жовтнева, Радянська, Лугова, 10 Лінія, 9 Лінія, Покровська

Ворзель: Горького

Буча: Полтавська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: Садова, Квартал Онтаріо

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ворзель: Кленова, Київська, Садова, Ватутіна, Курортна, Ворзельська, Квіткова, Молодіжна, Леніна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Ірпінський

Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Реконструкція

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Хотів: Ветеринарний пров., Енергетиків, Голосіївська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Ходосівка: Соборна, Островського, Степова, Південна, Шевченка, Леніна, Мазепи, Травнева, Квітнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Петрушки: Гагаріна пров., Польова, Озерна, Шевченка, Миру, Гагаріна, Лісна, Озерний, Патріотів, Поле, Садова, СТ “Святошино”, Газовиків, СТ "Юрист", Центральна, Петрушківська

Шпитьки: Ватутіна, Шевченка, Фрунзе, Леніна, Джерельна, Аеродромна, Волошкова, Гоголя, Лермонтова, Незалежності, Щорса, Центральна, Горького пров., Механізаторів, Шмідта, Котовського пров., Садова, Північна, Паркова, Окружна, Весняна, Смолянська, Лугова, Гагаріна, Галицька, Покровська

Вишневе: Промислова

Капітанівка: Соборна

Неграші: Шевченка

Круглик: Вітянська

Горбовичі: Боброва стежка

Бобриця: Шевченка

Дмитрівка: Незалежності

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Хотів: Ветеринарний пров., Енергетиків, Голосіївська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Хотів: Пирогівська, Героїв Чорнобиля, Червоноармійська, Б.Хмельницького, Польова, Вигінська, Спортивна, Лісна, Незалежності, Софіївська, Вітянська, Московська, Матросова, Кошового, Франка, Лікарняний, Зоряна, Шевченка, Ветеринарний пров., Т.Наливайко, Чкалова, Гагаріна, Суворова, Набережна, Партизанська, Ярослава Мудрого, Князькина пров., Сіряківський пров., Південний, Південна, Князькина, Заслонова, Ленінградська площа, Руднєва, Голосіївська, Нова, Новомосковська, Богомольця, Феофанівска, Київська, Паширова, Львова, Лісовий, Зоряний, Чирки, Невського, Комсомольський, Урочище Велотреку, Лісова, Паркова, Перемоги, Промислова, О.Невського, Леніна, Енергетиків

Боярка: Яблунева, О. Ткаченко пров.

Тарасівка: Шевченка, Островського

Вишневе: Піонерська, Святошинська

Лісники: Погрібного

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Білогородка: Лисенка

Новосілки: Інститутська

Кременище: 50 років Перемоги

Мила: Дипломатична

Чистка траси

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Кошова, Сагайдачного, Райдужна

Реконструкція

з 9 по 19 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Соборна, Сагайдачного, Райдужна, Гетьманська, Кошова, Небесної Сотні

Білогородка:

Реконструкція

з 9 по 19 год

К.-Святошинський

Дмитрівка: Мічуріна, Травнева, Незалежності, Олімпійська, Нова, Польова, Лісна, Радісна, Гагаріна, 40 років Перемоги, Садова, Миру, Молодіжна, Бузкова, Озерна, Щаслива, Дачна, Жовтнева, Сонячна, Шляхова, Польовий, Дмитрівка-2

Гореничі: Нова

Мила: Комарова, Затишна, Шевченка, 40-р. Перемоги, Садова, Садовий, Шевченка пров., Шевченківський пров., Проміжна, Підлісна, Прорізна, Комарова пров., Дмитрівська, Київська, Тополева, Спортивна, Європейська, Оксамитова, Наукова, Свободи, Дніпровська, Житомирська, 26 км автошляху Київ-Чоп, 25+500 км автошляху Київ-Чоп, Дослідна

Петрушки: Лісна, Лесі Українки, Шевченка, Миру, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Газовиків, Садова, Ентузіастів, Франка, 40 років Перемоги, Гагаріна пров., Ломоносова, Лісова, Яблунева, Дачна, Богдана Хмельницького, Гайовий, Поле, 40-річчя Перемоги пров., Патріотів

Крюківщина: Дружби

Святопетрівське: Янтарна

Капітанівка: Соборна, Лісна, Соснова, В/Ч А-2319, СТ "Берізка-2"

Неграші: Садова

Тарасівка: Островського

Княжичі: Жовтнева

Боярка: Шевченка

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Шпитьки: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева

Любимівка: Польова

Шевченкове: Санаторна

Реконструкція

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Шпендівка: Ольховського, Центральна

Реконструкція

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Ліщинка: Гагаріна, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Сущани: Трохименка

Мирівка: Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Гавронщина: Київська, Миколаївська, Жовтнева, Товстолеская, Шевченка, 1 Травня, Польова

Плахтянка: Жовтнева, Ватутіна, Коцюбинського, Чапаєва, Кавказька, Лугова, КТП в полі

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Маковище: Садова, Набережна, Жовтнева, Корабельна

Андріївка: Шевченка, 1 Травня, О.Меля, КТП в полі

Макарів: Садова, Абрикосова, Житня

Бишів: Садова

Реконструкція

з 6 по 16 год

Макарівський

Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Макарівський

Копилів: Мигринівка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Макарівський

Копилів: Макарівська, Жовтнева, Садова, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Макарівський

Калинівка: Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Макарівський

Грузьке: Франка, Ватутіна, Зарічна, Київська, Піонерська, Леніна, Невизначена

Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна, Калініна, Червоноград, Кірова, Львівська, Дрогобицька, Роздільна, Залізнична, Агробудівельна, Бродівська

Бишів: Брусилівська

Чистка траси

з 8 по 20 год

Миронівський

Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Обухівський

Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Козлів: Гайова, Колгоспна, Майдан, Жулі, Гаманець, Шлях, Лої, Піщана

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Студеники: Пономаренка, 1 Пономаренка пров., Переяславське Шосе пров., Садова, Переяславське Шосе

Жовтневе: Переяславська, Миру, Урожайна, Шевченка, Корзуна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Студеники: Лісова, Лісовий

Жовтневе: Польова

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Студеники: Переяславське Шосе, Переяславське Шосе пров., Мохорівка, Лісова, Якушева, Акаційова, Студениківська, Вишнева, Козелецька, Якушева пров.

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Студеники: 1 Пономаренка пров., Озерна, Якушева, Якушева пров., Акаційова, Кільцева

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Козлів: Піщана, Польова, Касяни, Лої

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Козлів: Шлях, Шкільна, Барабаші, Бойка, Загребля, Гаманець, Лої

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Пологи-Яненки: Миру, Сонячна, Новоселиця

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Ромашки: Покровська, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Нагірний

Телешівка: Окружний, Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров., Шевченка, Слобідська, Молодіжна, Молодіжний, Колгоспний, Польова, Київська, Набережний, Набережна, Колгоспна, Зарічна, Кільцевий, Шкільний, Садова, Рибний, Лісний пров.

Рокитне: Незалежності, Ентузіастів, Заводська

Ольшаниця: Військова

Рокитне-2: Зарічна

Шарки: Господарство

Чистка траси

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова, Молодіжна, 1 Травня, Лугова, Білоцерківська, Вулиця невизначена, Польова, Господарство, Набережна, Надрічний, 8 Березня, Садова, Зелена, Вербова, Лесі Українки

Рокитне: Урочище Пісчане

Реконструкція

з 9 по 20 год

Сквирський

Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ставищанський

Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Березова, Комсомольська, Леніна, Гагаріна, Радянська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Таращанський

Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру

Реконструкція

з 9 по 19 год

Тетіївський

Кашперівка: Шкільна, Томчая, Василя Сухомлинського, Коцюбинського, Гастелло, Юнатів, Київська, Арсенія Степового

Капітальний ремонт

з 7 по 8 год

Тетіївський

Софіпіль: Жовтнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тарасівка: Залізнична

Михайлівка: 1-го Травня

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Кашперівка: Суворова, Механізаторів пров., Вишнева, Київська, Мічуріна, Партизанська

Технічне обслуговування

з 8 по 10 год

Тетіївський

Кашперівка: Київська, Калинова, Чехова, Спортивна, Панченка, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова

Технічне обслуговування

з 11 по 13 год

Тетіївський

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Технічне обслуговування

з 13 по 14 год

Тетіївський

Кашперівка: Київська, Панченка

Технічне обслуговування

з 14 по 16 год

Тетіївський

Кашперівка: Київська

Технічне обслуговування

з 16 по 20 год

Фастівський

Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Реконструкція

з 8 по 18 год

Фастівський

Фастів: Квітнева, Квітневий, Волошкова

Реконструкція

з 8 по 19 год

Фастівський

Великі Гуляки:

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Фастівський

Великі Гуляки: Шкільна, Дачна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Фастівський

Великі Гуляки: Шевченка, Шевченка пров., Шкільна, Гагаріна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Фастівський

Дідівщина: Житомирська, Шевченка, Грисюка, Зелений, Брусилівська, Ломоносова, Незалежності, Грисюка пров.

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Фастівський

Великі Гуляки: Леніна

Технічне переоснащення

з 19 по 19 год

Яготинський

Капустинці: Гагаріна

Чистка траси

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

п'ятниця, 27 травня 2022 г.
21:03
На Харківщині українські десантники знищили ще один російський вертоліт Ка-52 “Алігатор”
20:42
10 людей загибло, близько 35 поранено через влучення ракети “Іскандер” в казарми Нацгвардії, - голова тероборони Дніпра
20:28
На Херсонщині окупанти розмістили свій особовий склад в виправній колонії
20:02
Подільський райсуд Києва оголосив в міжнародний розшук екс-голову Конституційного суду України Тупицького
19:46
Сєвєродонецьк не оточений, але частина підрозділів рашистів зайшла на околиці міста, - Гайдай
19:27
Ворог відновлює залізницю на Харківщині та розгортає в білорусі маневрову групу РЕБ на нашому кордоні, - Генштаб ЗСУ
19:08
Уряд змінив правила перетинання кордону військовозобов'язаними громадянами України
18:44
На рейсах потягу “Стефанія Експрес” пасажирам даруватимуть панамки з автографом лідера гурту Kalush
18:23
На Херсонщині винищувач ЗСУ збив літак московитів
18:01
“Укрпошта” оголосила конкурс ескізів для нової поштової марки “Доброго вечора, ми з України!”
17:44
На Київщині відновлено проїзд по 20 з 22 зруйнованих мостів, - КОВА
17:26
В київському ботсаду знайшли снаряди часів Другої світової (фото)
17:02
У Києві на Солом’янці розквітла “Мадонна з київського метро”
16:47
Наступного тижня у Вишгороді на Київщині чекають донорів
16:23
В Києві відкрився центр підтримки переселенців “ЯМаріуполь” (фото)
16:04
У Києві затримали чоловіка, котрий обікрав автівку військової (відео)
Календар подій