воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 9 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Баришівський Волошинівка: Коцюбинського, Гагаріна, Комарова, Садова, Нова

Богданівка: Айвазовського

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Узин: Восток II, Восток I, Коханка, Лейтенанта Правика, Волі, Коханки пров., Заводська, Івана Богуна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Висока Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Молодіжна, Кринична, Слави, Дружби Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Польська, Затишна, Привітна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Миру, Надрічний, Миру пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Бориспільський Іванків: Харківська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Бабинці: Шевченка, Заводська, Івана Франка, Травнева, Павла Чубинського, Стадіонна, Віти Камінської, Пролетарський, Віти Камінської пров., Кооперативна, Молодіжна

Здвижівка: Центральна, Нова, Новоселів, 40 років Перемоги, Покровська, Лісова, Польова, Молодіжна, Дружби народів, Чорнобильська, Калинівська, Вишнева, Київ-Будівельна, Київських будівельників, Авіаторів, Студентська, Миру, Студентський, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Залізнична, Яковенка, Старосільська, Ясенева, Яблунева, Паркова, Гулака – Артемовського, Зелена, Будівельна, Шляховий, Шляхова, Ніни Сосніної, Щастя, Польова, Варшавська, Садова, Центральний

Немішаєве: Залізнична, Шевченка, Шкільна, Заводська, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Садова, Технікумівська, Гулака-Артемовського

Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Гоголів: Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров. Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Гоголів: Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров. Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Заворичі: Каштанова, Парникова, Калініна, Калиновий, Зелена, Тепличний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Петлюри Симона

Княжичі: М.Логунова, Марії Лагунової

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Зелений Бір: Виноградна, Богдана Хмельницького, Кібенка, Освіти, Тараса Шевченка, Яровий, Об'єднання, Зоряна, Центральна, Столична, Елітна, Чорнобильська, Пшеничний, Гайова, Пшенична, Ставковий

Крушинка: Будівельників, Річна, Лісна, Яблунева, Миру, Лісний, Шкільна, Київська, Слов'янська, Спортивна, Удодівська, 40 років Перемоги, Колгоспна, Соснова, Фабричний, Вишневий, Вишнева, Шевченка, Бузовського, Полунична, Єреванська, Кібенко, Весняна, Квітнева, Каретна, Урожайна, СТ "Крушинка", СТ "Жайворонок", Авіаторів, СТ "Авіатор", Благодатна, Щаслива, Квітневий пров., Польовий, Єреванський

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Вінницькі Стави: Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Крячки: Авіаторів, Енергетиків, Народна

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Щаслива, Озерний пров., Миру, Народна, Набережна, Пархоменка, Київська, Львівський, Львівська

Васильків: Пилипа Орлика

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Вінницькі Стави: Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: УКЗ Димер, Покровська, Південна, Родинна, Пономарьова, Кіщука Володимира, Небесної Сотні, Козаків, Дружби Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Володимирівка: Миру, Володимирівка, Перемоги, Польова, Квітнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Стара Оржиця: Гоголя, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Яхнівка: Яхнівська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Пушкінська, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Тургенєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Декабристів, Лісова, Курортна, Городецького пров., Стражеска, Великого Жовтня, Пролетарська, Захисників України, 1-го Травня, Б.Хмельницького, Ворошилова, Котляревського, Тюльпанова, Соснова, Яблунська, Мічуріна, Пшеничного, Нестора Потєхи, Композиторів, Шевченка, Франка, Молодіжна, Європейська, Лесі Українки, Білостоцька, Свободи просп., Крилова

Гостомель: Миру, Бучанське Шосе

Михайлівка-Рубежівка: Садова, Квартал Онтаріо, Травнева, Гірська, Церковна, Радянська, Роговенка

Буча: Є. Коновальця, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, А.Солов'яненка, І.Світличного, Києво-Мироцька

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, СТ "Надія", Затишний, Заозерний, Шевченка, СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ “Контур”

Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна, Фермерська, Гарматний, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Гурівщина: Тарасівська

Святопетрівське: Кооперативна

Віта-Поштова: Київська, Кільцева, Озерна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Гагаріна, Скіфська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Ходосівка: Спортивна Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Переселення: Лесі Українки, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Переселення: Шевченка, Садова, Степова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Стадіонна, Незалежності, Білоцерківська, Росавська Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Каштанова, Столична, Стадіонна, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Росавська Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Східна, Паркова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Черняхів: Свободи, Щаслива, Гагаріна

Кагарлик: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Стайки: Ранкова, Зелена Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Лишня: Польова, Київська Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Козичанка: Шевченка, Засівка, Пролетарська Технічне обслуговування з 9 по 15 год
Миронівський Зеленьки: Миру, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Зеленьки: Шпака, Миру, Перемоги, Гайова, Старокиївська, Шкільна, Центральна

Миронівка: Благовіщенська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Зеленьки: Садова, Центральна, Коцюбинського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Зеленьки: Ф.Чередника, Берегова, Вишнева, Першотравнева, Гагаріна, Козацький, 1-го Травня пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Зеленьки: Центральна, Берегова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Зеленьки: Центральна, Братів Морозових, Комарова, Івана Франка, Перемоги, Миру Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Зеленьки: Центральна, Незалежності, Косіора Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Ходорів: Ходорів, Героїв Дніпра, Партизанська, Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Дачна

Ведмедівка: Ведмедівка, Молодіжна, Першотравнева, Дніпровська, Жовтнева, Гагаріна, Шевченка, Центральна, Садова, Горького, Новоселиця

Грушів: Грушів, Незалежності, Польова, Пироженка, Підгірна, Шевченка, Донецька, Пасічна, Садова, Першотравнева, Ушакова, Миру, Будівельників, Труда, Дружби

Центральне: Центральне

Шандра: Трохименка

Ємчиха: Садова

Потік: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Шкільна, Івана Франка, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Нові Безрадичі: Сонячна, Церковний пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Підгірна, Сонячна, Київська, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: Піщана, Садова, Кооп. “Авгур”, Комсомольська

Нещерів: СТ “Стугна”, Садова

Обухів: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Набережна, Березова

Березове: Березова

Старі Безрадичі: Березова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Набережна, Молодіжна, Комсомольська, Київська

Старі Безрадичі: Набережна, Свободи, СТ “Медик-3”

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Реконструкція з 9 по 20 год
П.-Хмельницький Гайшин: Стаднійчука, Садова, Переяслівська, Покровська, Польова, Шевченка, Гайова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Бирюки: Синячевського, Набережна, Богдана Хмельницького, Горова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2 Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Малі Лисовці: Ленінська, Вишнева, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Цапіївка: Березнева, Прибережна, Новорічна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Шевченка, Космонавтів Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Кривошиїнці: Революційна, Миру, Комсомольська, Горіхова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Миньківці: Квітнева, Прикарпаття, Дружби народів, Миру, Відродження Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ставищанський Торчиця: Шкільна, Вишнева, Першотравнева, Лісова, Кузнечна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Тараща: Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Дзвеняче: Степова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Бортники: Незалежності пров., Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.