среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 8 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 8 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 8 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Шевченків шлях, Островського, Набережна, Чкалова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Волошинівка: Коцюбинського, Гагаріна, Комарова, Садова, Нова

Богданівка: Айвазовського

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Піщана: Замкова, Вулиця невизначена

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Піщана: Замкова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Сорокотяги: Вишнева, 2 Вишневий, Чкалова, Центральна, 2 Центральний пров., Берегова, 1Центральний пров., 3 Центральний пров., Травнева, 1 Вишневий, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Поправка: Івана Франка, Зарічна, Млин

Чистка траси

з 8 по 18 год

Богуславський

Хохітва: Польова, Поштова, Стадіонна, Леніна пров., Польовий, Лесі Українки, Зарічна, Шевченка, Яблунева, Набережна, Росьова, Молодіжна, Садова, Соснова, Шкільна

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Бориспільський

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Бородянський

Озірщина: Шевченка, Садова, Гагаріна

Чистка траси

з 8 по 17 год

Броварський

Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Шевченкове: Київська

Рудня: Шкільна, Івана Франка, Віталія Шевченка, Ватутіна, Київська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Мархалівка: Комсомольська, Калініна, Кавказька, Зарічна, Грушевського, Гагаріна, Дачна, СТ "Берізка", Сосновий, Шкільна, Садова, Яровий

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Васильківський

Васильків: Небесної Сотні, Садова, Покровська, Головачова, Хохрякова, Коцюбинського, Соборна, Лермонтова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Васильківський

Крушинка: СТ "Крушинка", СТ "Жайворонок", Авіаторів, СТ "Авіатор"

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Вишгородський

Катюжанка: Леніна, Заводська, Зінченко, Лісна, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Володарський

Володимирівка: Миру, Володимирівка, Перемоги, Польова, Квітнева

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Згурівський

Згурівка: Маяковського, Українська, Тракторний стан, Московська, Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Толстого, Сонячна, Чернігівська, Поліська, Перемоги, Котовського, Південна, Большака, Молодіжна, Дружби, Островського, Прилуцька, Сумська, Лесі Українки, Нова, Полтавська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний, Вулиця невизначена, Молодіжний, Хорольська, Лохвицька, Гагаріна, Миргородська, Лубенська, Будівельників, Миру, Корольова, Котляревського

Черевки: Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 14 год

Іванківський

Обуховичі: Кирийчуків, Братів Глієвих

Термахівка: Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Заруддя: Набережна, Нагірна, Набережний, Лісова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Ірпінський

Ірпінь: Ломоносова, Героїв, Варшавська, 6 Лінія

Реконструкція

з 8 по 19 год

Ірпінський

Гостомель: Ювілейна, Озерна, Дніпровська, Ювілейний, Приозерна

Вишневе: Європейська

Реконструкція

з 9 по 17 год

Ірпінський

Буча: Івана Котляревського

Реконструкція

з 12 по 15 год

К.-Святошинський

Жорнівка: Ірпінська, Лісна, Озерний, Перемоги, Комсомольська

Княжичі: Грушевського, Ватутіна, Вишнева, Шевченка, Леніна

Боярка: Молодіжна

Гореничі: Кленовий узвіз

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Тургенєва, Лісна, Лісний, Західний, Нова, Новий, Сахравська, Польова, Мічуріна, Привокзальна, Кільцева, Ярова, Балукова, Ленінградська площа, Ленінградська, Південний, Першотравнева, Пошта, до вимоги, Солов'їна, Козацька, Чумацька, Миру, Соснова, Сонячна, Яблунева, Боярська, Новосільська, Залізнична, Слов'янська

Боярка: Полярна

Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького, Абрикосова, Олініченко, Братів Чмілів, Маяковського, Н.Олійниченка, Островського, Довженка, Київська, Комарова, Кірова, Надії

Софіївська Борщагівка: Печерська, Скіфська

Гатне: Курганна, Ярова

Ходосівка: Островського, Молодіжна

Вишневе: Балукова, В.Чорновола, Першотравнева

Шпитьки: Лугова

Шевченкове: Ранкова

Реконструкція

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Чехова, Південна, Чехова пров., 8 Березня

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Довжик

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Степова, Єдності, Перспективна, Одеська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров.

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Слобода: Василя Березового, Миру, Вишнева, Малишка, Нагірна, Шевченка, Площа Слави, Заріччя

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Лісова, Лісовий, Довженка, Тюленіна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Мирівка: Польова, Берегова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Зікрачі: Садова, Б. Хмельницького пров., Будівельна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Пії: Лугова, Підгірна, Західна

Технічне обслуговування

з 8 по 13 год

Миронівський

Карапиші: Б.Хмельницького, Вишневського, Незалежності

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Миронівський

Карапиші: Карапиші

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Карапиші: Карапиші, Головківка, Богородицька, Соборна, Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Миронівський

Карапиші: Богуславська, В.Пастушенка, Лугова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Карапиші: Карапиші, Незалежності, Максимівка, Садова, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Юхни: Центральна, Богуславська, Набережна, Польова, Берегова, Лісова, Кільцева, Шевченка, Молодіжний, Першотравнева

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Пії: Лугова, Підгірна, Західна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Миронівський

Ємчиха: Миру, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Підгірна

Козин: Нова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: СТ "Медик"

Підгірці: Піщана

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Нові Безрадичі: Підгірна

Обухів: Лукавиця ж/м

Старі Безрадичі: Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Тиханська, Кооп. “Авгур”, Піщана, Підгірна, Садова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Козин: Старокиївська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Козин: Шевченка, Лісова, Жеваги, Шевченка пров., Київська, Лісна, Колінченко, Нова, пров. СТОЛИЧНИЙ

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Реконструкція

з 9 по 20 год

Обухівський

Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Реконструкція

з 9 по 20 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Тиханська

Реконструкція

з 9 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Прибережна, Кузнецова, Кравченка, Губаря, Новоселицька, Богуна, Коваленка Івана, Низинна, Правика, Святкова, Степова, Яблунева, Хуторянська, Привітна, Чубуки, Каранська, Об'їзна, Володимира Мономаха, Грушевського, Дібровна, Губаря пров., Борисовське поле, Червоноармійців

Циблі: Шевченка, Дачна, Героїв Дніпра, Набережна

Стовп'яги: Лісова, Садова, Соснівська, СТ “Швейник”, вул. Фабрична

Жовтневе: Кравченка пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Можайська, Святого Єфрема

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Ковалин: Шевченка, Дружби, Шкільна, Новомирська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Житні Гори: Висока, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Тхорівка: Домбеля, Сквирська, Лісова, Заводська, Совхоз

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Антонів: Перемоги, Ювілейна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Антонів: Південна, Леніна, Польова, Лісовий, Лісова, Набережна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Антонів: Ювілейна, Пролетарська, Слобода

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Сквира: В Дубініна, Шевченка, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Шкільний

Шамраївка: Центральна

Великополовецьке: Стадіонна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Сквира: Академіка Кононського, Мельника, Гончарна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Сквира: Кобилянської, Травнева, Партизанська, Гребінки, Сковороди, Пустоварівська, Магомета

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Тхорівка: Домбеля, Миру, Шевченка, Садова, Жовтнева, Сквирська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Сквирський

Великополовецьке: Садова, Першотравнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Ставищанський

Винарівка: Садова, Миру, Лісова, М. Грушевського, Юності, Надрічний, Незалежності, Ювілейна, Молодіжна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Таращанський

Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Ківшовата: Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Вишнева

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова

Реконструкція

з 9 по 15 год

Таращанський

Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги

Реконструкція

з 9 по 20 год

Тетіївський

Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Ватутіна, Шкільна, Партизанська, Кузнецова, Першотравнева

Стадниця: Заводська, Кулагіна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Погреби: Жовтнева, Берегова, Партизанська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Михайлівка: Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Борова: Остапа Вишні, 40 років Перемоги, Яблунева, Щаслива, Польова, Пушкіна

Мотовилівка: Грушевського, Степова, Без назви, Дружби, Червона, Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Велика Снітинка: Гагаріна, Джерельна, Гагаріна пров., Ярова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 7 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 22 сентября 2021 г.
14:23
Киевщина получила в качестве гуманитарной помощи инновационные лекарства прямого действия на коронавирус
14:01
“Киевавтодор” на три дня продлил ограничение движения на проспекте Бажана
13:45
В воскресенье, 26 сентября, в Киеве пройдет Климатический марш
13:26
На улице Натальи Ужвий появился островок безопасности
13:04
На Київщині реконструюють ЦНАП, який обслуговуватиме більше 220 тисяч людей
12:45
Кличко помог сохранить должность Рувину, чьи родственники задействованы в схемах Подольского моста, - СМИ (видео)
12:31
В Днепровском районе Киева открыли площадку для выгула собак (фото)
12:20
АМКУ выписал миллионный штраф двум столичным фирмам за сговор на торгах, проводимых КП “Киевтеплоэнерго”
12:02
Рада ограничила перечень публичных услуг, предоставляемых “по умолчанию”
11:43
Захворювання на коронавірус виявили в 219 жителів Київщини
11:34
На советника президента Шефира совершили покушение (фото)
11:24
С улиц Киева уберут 192 МАФа (адреса)
11:04
Сегодня вечером на трех станциях столичного метрополитена могут ограничивать вход пассажиров
10:46
Киевляне жалуются на дрифт-гонки на парковке у супермаркета Novus на проспекте Николая Бажана, 8
10:25
Первые два дома ЖК “Метрополис” получили почтовые адреса
10:03
Курс валют в Киеве: 22 сентября 2021 года
Календарь событий