четверг, 23 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 7 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Шкільна, Ставок Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Ферма Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Поправка: Івана Франка, Зарічна, Млин Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Берегова

Озерна: Вільна

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Крижанівського, Сквирське Шосе, Турчанінова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Зелена, Лазаретна, Василя Стуса, 2 Лазаретний, 1 Лазаретний Капітальний ремонт з 9 по 13 год
Білоцерківський Біла Церква: Зелена, Лазаретна, Василя Стуса, 2 Лазаретний, 1 Лазаретний Капітальний ремонт з 13 по 17 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Мартусівка: Бориспільська, Шкільна

Вишеньки: Леніна

Бориспіль: Радянська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мартусівка: Дачна, Дружби, Невизначена Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Бородянський Шибене: Шевченка, Піонерська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Небесної Сотні, Садова, Покровська, Головачова, Хохрякова, Коцюбинського, Соборна, Лермонтова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Плесецьке: Комарова, Соснова, Кошового, Барвінкова, Єсеніна Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Лесі Українки, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ворошилова, Соборна, Леніна, Свято-Покровська, Ново – Київська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Демидів: Стовпова, Свято-Михайлівська, Варвари Довженко, Київська, Молодіжна, Васильєва, Вербова, Фастова, Шевченка, Б.Хмельницького, Маяковського, Річна, Французький бульвар, Казкова

Катюжанка: Заводська

Козаровичі: Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Комсомольський, Мирний, Ірпінська, 1-го Травня, Першотравнева, Бірківська, Приморська, Білаша, Поштова, Гостєва, Нова, Шевченка, Грушевського, Спортивна, Володимирська, Буслівська, Лукашенка

Димер: Вишнева, Соборна, Космонавтів, СТ "Травневий гай", Пашкова

Вороньківка: Кудрявцева

Нові Петрівці: Леніна, Ворошилова пров., Ватутіна, Нова, Жовтнева, Комсомольська, Лермонтова, Ново – Київська, Гагаріна, Ворошилова

Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Володарський Рогізна: 1-го Травня, Шевченка, Жовтневий, Радянська, Червоноармійська, Ворошилова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська

Черевки: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: І.Кирія площа, Заводська Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Ірпінський Мощун: Леніна, Скушнікова, Леніна пров., Вишнева, Вишневий Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Балабуєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Молодіжна, Озерна, Фасадна, Сонячна Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська, 50 років Жовтня, Білогородський Тупик, Гоголя, Кібенка, Лисенка, Короленка, Б.Хмельницького, Магістральна, М.Пимоненка, СТ "Вугільник" Лінія 29, СТ "Вугільник" Лінія 25

Бобриця: Шкільна, Польова, Південна, Молодіжна, Садова, Янтарна, Набережна, Польовий пров., Шевченка, Козацька, Ірпінська, Фабрична, Білогородська, Леніна-Садова, Нова, Новий, Соснова, Озерна, Лісна, СТ "Стимул", Петра Короля, Вишнева, Квітнева, Мічуріна, Грушева, Сонячна, Райдужна, Ярова, Заозерна, Берегова, Тиха, Щаслива, Медова, Затишна, Полунична, Виноградна, Тупик Тіністий, Калинова, Козацький пров., Косогірна, Лугова, Липова, СТ "Леополіс", вул Косогірна, Центральна, Сонячний пров.

Шпитьки: Паркова, Лугова

Вишневе: Південна

Тарасівка: Зоряна, Абрикосова

Музичі: Урожайна, Харченка

Софіївська Борщагівка: Шкільний

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна, Кришталева, Каштанова, Сонячна

Білогородка: Урицького

Ходосівка: Польова, Набережна

Малютянка: Молодіжна, Васильківська

Гатне: Петрівського

Нове: Сагайдачного

Бузова: Зоряна

Мрія: Калинова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петрушки: Гагаріна пров., Польова, Озерна, Шевченка, Миру, Гагаріна, Лісна, Озерний, Патріотів, Поле, Садова, СТ “Святошино”, Газовиків, СТ "Юрист", Центральна, Петрушківська

Шпитьки: Ватутіна, Шевченка, Фрунзе, Леніна, Джерельна, Аеродромна, Волошкова, Гоголя, Лермонтова, Незалежності, Щорса, Центральна, Горького пров., Механізаторів, Шмідта, Котовського пров., Садова, Північна, Паркова, Окружна, Весняна, Смолянська, Лугова, Гагаріна, Галицька, Покровська

Вишневе: Промислова

Капітанівка: Соборна

Неграші: Шевченка

Круглик: Вітянська

Горбовичі: Боброва стежка

Бобриця: Шевченка

Дмитрівка: Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина, Поміркова, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки, Обсерваторна, Лісна, Підлісна, Куцьова, Стежки, Кільцева, Нова, Колгоспна, Кирикова, Козинська

Софіївська Борщагівка: Ярошівська

Гатне: Ягідний

Мила: Шевченка

Хотів: Вітянська, Героїв Чорнобиля, Вишнева, Польова, Кошового, Липовий Яр, Чирки, Франка, Ветеринарний пров., Лісниківська, Гагаріна, Промислова, Мальовнича, Мальовничий, Затишна, Молодіжний, Сонячна, Незалежності, Дружби, Калинова, Юності, Миру, Козацька, Червоноармійська, СТ “Лісова казка”, вул. Мальовнича, СТ “Лісова казка”, вул.Лісова

Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Південна, Чехова, Островського Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Польова, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Озерна, Степана Разіна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Переселення: Площа Миру, Садова, Гагаріна пров., Гагаріна, Комунарська, Кільцева Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Маяковського, Маяковського пров., Тургенєва Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Жовтневе: Червоноармійська, Лісова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Липовець: 8 Березня, Садова, Перемоги, Лугова, Невизначена Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Черняхів: Свободи, Щаслива, Гагаріна

Кагарлик: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Зікрачі: Садова, Б. Хмельницького пров., Будівельна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Макарівський Кодра: Миру, Лісова, Садова, Миру пров., Садовий пров. Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Миронівський Карапиші: Святомихайлівська, Шульгівка, Франка, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Карапиші: А.Даниленка, Широка, Тиха, Святомихайлівська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Росава: Юрія Яценка, Травневий, Молодіжний, Польова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Росава: Центральна, Підгірний, Шкільний, Тракторна

Миронівка: Миронівка, Соборності

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Карапиші: Карапиші Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна, Тиханська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Набережна, Київська, Комсомольська, Гагаріна, В. Лісового, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Польова, 50-річчя Жовтня, Набережна

Обухів: Київська

Мала Вільшанка: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Миру, Гагаріна, Франка, Виноградна, Радянська

Козіївка: Гагаріна, Миру

Обухів: Каштанова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Реконструкція з 9 по 20 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний, Південна, Гагаріна, Юності, Горького-Ігнатевська, Вишнева, Загребельна, Ігнатівська, Промислова, Комарова, Залізнодорожна, Київська, СТ “Стугна”

Козин: Козацький пров.

Плюти: Невизначена

Обухів: Київська, Миру, Малишка

Великі Дмитровичі: Польова

Реконструкція з 9 по 12 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Грушевського Михайла, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Свободи, Грушевського Михайла, Сисолятіна, Інтернаціональна, Шолом-Алейхема, Котляревського, Котляревського пров., В`юнищанська, Либідська, Рокосовського, Декабристів, Учительська, Соборна, Будівельників, Айвазовського, Пєсклова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Студеники: Переяславське Шосе, Переяславське Шосе пров., Мохорівка, Лісова, Якушева, Акаційова, Студениківська, Вишнева, Козелецька, Якушева пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Самгородок: Центральна, Садова, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Токарівка: Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Володимирівка: Молодіжна, Шевченка, Пролетарська, Джерельна, Колгоспна, Липова Чистка траси з 8 по 19 год
Таращанський Володимирівка: Молодіжна, Шевченка, Пролетарська, Джерельна, Колгоспна, Липова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Салиха: Центральна, Молодіжна, Щаслива, Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова Реконструкція з 9 по 15 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Реконструкція з 9 по 20 год
Фастівський Веприк: Дачна, Гагаріна, Лісна, Лісний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Робітнича Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 6 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

четверг, 23 сентября 2021 г.
09:00
Заседание Киевсовета 23.09.2021 года: онлайн-трансляция и повестка дня
14:04
В столичных школах откроют пункты вакцинации от коронавируса
13:45
Внедрение европейских принципов работы является одним из основных направлений реформирования таможни - круглый стол
13:31
Андрій Засуха провів обговорення Програми розвитку футболу в регіоні (фото)
13:27
Под Радой произошли столкновения между предпринимателями и правоохранителями (фото, видео)
13:20
Підтримку молоді та спорту потрібно збільшити до 1% ВВП – Артур Палатний про держбюджет-2022
13:01
Киевсовет согласовал назначение Андрея Крищенко на должность заместителя председателя КГГА
12:45
ТРЦ Gulliver обнародовал программу празднования своего Дня Рождения
12:21
В Киеве задержали группу псевдополицейских, которые обвиняли горожан в сбыте наркотиков и вымогали деньги (фото, видео)
12:01
Нардеп Федиенко обратил внимание Минздрава на проблемы детей-диабетиков в школах Бориспольщины
11:45
COVID-19 діагностували в 193 жителів Київщини
11:22
На Русановской набережной столицы мужчина гулял с гранатой в кармане (фото)
11:03
В Броварах коммунальное предприятие поймали на загрязнении реки
10:41
Под Радой задержали лидера протестов предпринимателей (видео)
10:21
Сегодня, 23 сентября, Украина перешла в “желтую” карантинную зону
10:02
Курс валют в Киеве: 23 сентября 2021 года
Календарь событий