понедельник, 27 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 6 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Бзів: Шевченка, Гагаріна, Сонячна, Автошосе Київський Шлях, Зоряна, Братів Гуріних, Зоряний, Молодіжна, Свято-Миколаївська, Польова, Поліська, Миру

Морозівка: Маяковського пров., 60-річчя Жовтня, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров., Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників, Жовтневий, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Комсомольська, Московська, Московський, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Шевченка, Київська, Ленінський, Радянська, Щаслива, Українська, Квіткова, Новотрояндна, СТ

Березань: Білоглинна

Веселинівка: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Надрічна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Садова, Тихий Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Потіївка: Миру, Надрічна, Житня Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Томилівка: Слави, Набережна, Шевченка, Спортивна, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Шевченка, Громадянська, Я.Мудрого, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Шолом-Алейхема, Трудова, Корсунський, Ковалів пров., Лісна, Тиха, Лісовий, Коцюбинського, Корольова пров., Корольова, Мисайлівська, Ярова, Польова, Приринкова площа, Шевченка пров., Вулиця невизначена, Острів Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Нестерівка: Гайдамацька, Весняна, Ювілейна, 1 Шолохова пров., Комінтерна, Східна, Квітнева, Незалежна, Космонавтів, Виноградна, Світлична, Шолохова, Декабристів, Невського, 2 Шолохова пров., Вишнева, Молодіжна, пров. Молодіжний, Партизанів, Примакова

Бориспіль: Вишнева, Виноградна, Шолохова, Шолохова пров., Молодіжний пров., Декабристів пров., Східна, Северина Наливайка, Незалежності, Пантелеймона Куліша, Патріотів

Лозівка: Лозова, Чернобильська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Чубинського, Броварська, Грушевського, Каштанова, Войтюка, Перспективна, Чкалова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Кочнєва, Перспективна, Озерна, Тиха, Молодіжна, Чкалова, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Бабкіна пров., Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий, 3 км. автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ, Сосюра, Каховська, Ціолковського, Василя Лукашевича, Каховський, Чернишевського, Герцена, Незалежності, Сковороди, Березовського, Сірова пров., Сірова, Березовського пров., Вересая, Остапа Вересая, Польовий, Спортивна, Розумовського, Лісова, Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польова, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса, 5 км автошляху Бориспіль-Золотоноша, Глібова, П.Верни, Драгоманова, Стефаника, Булгакова, Вересая пров., Білоозерська, Амосова, Кутузова, Лобановського, Р. Окіпної пров., Раїси Окіпної

Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров., Соборності, Вишнева, Тарасівська, Соборності пров., Малишевського, Вітчизняна, Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Калинова, Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Головурівська, Зоряна, 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький, Яблунева, Вороньківська

Городище: Центральна, Соборна, Волошкова, Степова, Привітна, Чубинського, Проліскова, Лугова, Кірова, Слави, Свободи, Травнева, Райдужна

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв, Невизначена, Заводська

Глибоке: Центральна, Полковника Радієвського, Героїв Майдану, Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Покровська, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Мічуріна, Кооперативний, Мостова

Бориспіль: Маяковського

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Бородянський Небрат: Покровська, Михайлівська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Язвинка: Лісова Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Керамічний, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Керамічний, Зелений

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Матросова, Короленка, Лесі Українки, Васильківська, Гагаріна, Промисловий, Київська, Сонячний, Вишневий, Лисенка, Зоряна, Калинова Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Васильківський Калинівка: Васильківська, Гагаріна, Сонячний, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Зоряна, Центральна, Київська, Промисловий, Проектна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Васильківський Калинівка: Центральна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Васильківський Іванковичі: Садова, Радянський, Польова Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Вишгородський Вороньківка: Кудрявцева, Лесі Українки, Чапаєва

Гаврилівка: Леніна, Ватутіна, Садова, Шевченка, Свято-Троїцька

Раківка: Гагаріна, Котовського

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вишгород: Набережна, Шевченка, Шолуденка, Шкільна, Київська Чистка траси з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Лермонтова, 50 років Жовтня, Пушкіна, Лермонтова-Новопрорізна, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Жукин: Перемоги, Дружби, Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вишгород: Набережна, Київська, Шлюзова, Дільниця-№1 Київ-Петрівської філії, Проммайданчик, Промислова, Комсомольська, Стара Промзона Технічне обслуговування з 10 по 15 год
Володарський Капустинці: Набережна, Леніна, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Кошового, Українська, Вишнева, Визволителів, Заможна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Чкалова, Березова, Лермонтова, Борщагівська, Чернишевського пров., Чернишевського, Кичеївська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська, 50 років Жовтня, Білогородський Тупик, Гоголя, Кібенка, Лисенка, Короленка, Б.Хмельницького, Магістральна, М.Пимоненка, СТ "Вугільник" Лінія 29, СТ "Вугільник" Лінія 25

Бобриця: Шкільна, Польова, Південна, Молодіжна, Садова, Янтарна, Набережна, Польовий пров., Шевченка, Козацька, Ірпінська, Фабрична, Білогородська, Леніна-Садова, Нова, Новий, Соснова, Озерна, Лісна, СТ "Стимул", Петра Короля, Вишнева, Квітнева, Мічуріна, Грушева, Сонячна, Райдужна, Ярова, Заозерна, Берегова, Тиха, Щаслива, Медова, Затишна, Полунична, Виноградна, Тупик Тіністий, Калинова, Козацький пров., Косогірна, Лугова, Липова, СТ "Леополіс", вул Косогірна, Центральна, Сонячний пров.

Шпитьки: Паркова, Лугова

Вишневе: Південна

Тарасівка: Зоряна, Абрикосова

Музичі: Урожайна, Харченка

Софіївська Борщагівка: Шкільний

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна, Кришталева, Каштанова, Сонячна

Білогородка: Урицького

Ходосівка: Польова, Набережна

Малютянка: Молодіжна, Васильківська

Гатне: Петрівського

Нове: Сагайдачного

Бузова: Зоряна

Мрія: Калинова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Петрівського, Теплична, Красний Пахар, Зоряна, Господарська, Польова, Святомихайлівська

Вишневе: Залізнична

Білогородка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Переселення: Комунарська, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Ватутіна, Петровського, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Медова, Бащенка, Зеленського Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: 1-го Травня, Молодіжна, Народна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Світанкова, 1-го Травня, Трояндова, Гайова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Зеленського, Тітова, Бащенка, Медова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Б.Хмельницького, Павлова, Попова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Зікрачі: Садова, Б. Хмельницького пров., Будівельна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Макарівський Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Вільшанська Нива, Куйбишева

Соснівка: Шевченка, Київська, Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів

Макарів: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Макарівський Кодра: Миру, Лісова, Садова, Миру пров., Садовий пров. Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Миронівський Козин: Козин Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Козин: Козин, Моргунівка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Козин: Козин, Бесарабівка, Лугова

Пії: Пиі

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Козин: Бесарабівка, Самарка, Козин, Зарічна, Моргунівка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Козин: Зарічна, Козин, Бесарабівка, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Ємчиха: Миру, Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Ємчиха: Миру, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Нова Миронівка: Василівка

П'ятихатка: Тімірязєва, Північна, Тімірязєва пров.

Центральне: Центральне

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Шандра: Садова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний, Південна, Гагаріна, Юності, Горького-Ігнатевська, Вишнева, Загребельна, Ігнатівська, Промислова, Комарова, Залізнодорожна, Київська, СТ “Стугна”

Козин: Козацький пров.

Плюти: Невизначена

Обухів: Київська, Миру, Малишка

Великі Дмитровичі: Польова

Реконструкція з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Садова, Васильківська, Володимирська, Гагаріна, Київська

Малі Дмитровичі: Садова, Васильківська, Вишнева, Жовтнева, Сорочинська, Володимирська

Перше Травня: П. Гудима

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Підгірці: Озерна, СТ "Берізка" Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Підгірці: Садова, Піщана

Обухів: Шпаківська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Реконструкція з 9 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Золотоніське Шосе, Мічуріна, Черняховського, Петропавлівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Володимира Мономаха, В. Глібовича, Тітовського, Свободи, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Ранкова, Привітна, Металургів, Вечірня, Соборна, Житня, Літня, Гончара Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пристроми: Броварська, Діброва, Миколаївська, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Рокитнянський Бирюки: Синячевського, Набережна, Богдана Хмельницького, Горова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Оріховець: Центральна, Шкільна, Зарічна, Шкільний

Сквира: Калинова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Оріховець: Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Мовчанівка: Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Кошова, Пушкіна, Набережна, Молодіжна, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Лаврики: Шевченка, Лісова, Нагірна, Лісовий, Матюші, Колгоспна, Ярова

Тетіїв: Соборна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Горобіївка: Колгоспна, Травневий, Шевченка, Сквирська, Сквирський бульвар, Жовтнева, Жовтневий, Зв'язку, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ставищанський Гостра Могила: Березневий, Нова

Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова

Журавлиха: Ватутіна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Любча: Польова, Каштанова, Крамнична, Зарічна, Веселий, Шевченка, Кільцевий, Квітковий, Нова, Вишневий Технічне обслуговування з 9 по 14 год
Таращанський Лука: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Чистка траси з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Чкалова, Корольова, Шевченка, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Реконструкція з 9 по 20 год
Фастівський Фастів: Соборна, Родини Онищенків, Героїв Танкістів пров., пров. Соборний, Родини Онищенків пров., Ярослава Мудрого, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Зарічанська

Тужилів: Калитянська, Сонячна, Київський, Непорожнівська

Кулябівка: Сонячна, Зарічна, Київська, Миру, Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

понедельник, 27 сентября 2021 г.
19:44
На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами
19:26
За капремонт коммунального стадиона на ул. Тростянецкой доплатят 15 млн гривен
19:01
Августовский индекс промышленного производства на Киевщине повысился по сравнению с предыдущим месяцем
18:42
За неделю столичные коммунальщики отремонтировали “лежачих полицейских” по 12 адресам
18:27
Восьмой День Рождения Gulliver отметит масштабным шоу на Спортивной площади
18:06
Вблизи полигона в Старых Петровцах на Киевщине обнаружили незаконную свалку на территории в 15 га (фото)
17:41
170 млн доларів американська компанія планує проінвестувати в Київську область
17:21
КГГА и КОГА могут получить около 3 млрд гривен на реализацию госпрограммы “Питьевая вода Украины"
17:05
Прокуратура Киева предлагает установить в школах столицы металлодетекторы
16:44
До конца сентября в Белой Церкви будут проводиться учения (фото)
16:26
Земля стоимостью более 600 млн гривен на столичных Совских прудах возвращена общине Киева
16:05
На выходных, 2 - 3 октября, полумарафон ограничит движение транспорта в центре столицы (схема)
15:44
Крупная украинская сеть кинотеатров начала запрашивать у посетителей “ковидные” сертификаты
15:26
В Киеве в ходе конфликта между прохожими один из них застрелил оппонента из травматического оружия (фото, видео)
15:02
Пантелеев поручил главам столичных РГА и руководству “Киевтеплоэнерго” провести перепись “ничейных” теплосетей
14:40
Сегодня на станции метро “Дорогожичи” открывается концептуальная выставка “Бабий Яр как Зона отчуждения”
Календарь событий
Вопрос достройки ЖК по ул. Соломенской, 17-А повис в воздухе
27 сентября 2021 г. 16:00
Вопрос достройки ЖК по ул. Соломенской, 17-А повис в воздухе
Киевсовет не стал согласовывать передачу  0,4647 га земли по ул. Соломенской, 17-А в аренду ООО “Марго”. Эта земля нужна компании, чтобы достроить 25-этажный дом – скандально известный ЖК “Aston Park” (строительство было начато в 2007 году и заморожено в 2008 году). Ключевым фактором в таком решении городских властей стала позиция инвесторов комплекса. Они убедили депутатский корпус в том, что потенциальный арендатор де-юре не имеет никаких обязательств перед людьми, которые заплатили за квартиры в этом доме, в связи с чем около трех десятков семей могут “остаться у разбитого корыта”. При этом, в ближайшее время в столичном горсовете планируют создать рабочую группу с целью изучения и решения указанной проблемы. Будет ли работа такого органа иметь смысл – большой вопрос.
Партнеру Негрича разрешили возводить высотку возле Наводницкой башни Киевской крепости
27 сентября 2021 г. 13:00
Партнеру Негрича разрешили возводить высотку возле Наводницкой башни Киевской крепости
Государственная архитектурно-строительная инспекция (ГАСИ) в последние дни своей деятельности выдала фирме партнера экс-депутата Киевсовета Николая Негрича (фракции “Солидарность”, на коллаже) – ООО “ЖК “Старонаводницкий” – разрешение на строительство 24-этажного жилого дома с подземным паркингом по ул. Старонаводницкая, 2-а. Эту высотку собираются возвести рядом с Наводницкой башней Киевской крепости, что грозит уничтожением старинного сооружения. Генподрядчиком такого строительства должно выступить ООО “ДСК “Фундамент” из бизнес-группы депутата Верховной Рады Андрея Пузийчука (фракция ВО "Батькивщина). При этом обе фирмы связывают с именем экс-начальника Департамента строительства и жилищного обеспечения Киевской горгосадминистрации (КГГА) Михаила Голицы.