среда, 26 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 9 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Біла Церква: Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана, Піщана, Максима Залізняка, Дружби Усунення дефекту з 6 по 19 год
Білоцерківський Матюші: Лесі Українки, Садова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Коханка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Новосельська, Сонячна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана, Піщана, Максима Залізняка, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Богуславський Москаленки: Берегова, Шевченка, Шелестуха Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Завокзальна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Запорізька, Нижній Вал, Завокзальна, Київський Шлях, Городня, Франка

Сеньківка: Набережна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Київський Шлях

Дударкiв: Незалежності

Старе: Загатка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова

Гора: Івана Котляревського пров.

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Польова, Дачна

Кийлiв: Дачі Дніпра, Дамба

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бородянський Бородянка: Жовтневий, Поштова, Леніна, Центральна, Семашка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Шибене: Кооперативна Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Жердова: М.Онопрієнка, Озерна, Лугова, Лисенка, М. Заньковецької, Леніна, Лісова, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Перемога: Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Бобрик: Соборності, Франка, Шевченка, Ватутіна, Польова, К.Свирської, Нова, Козацька Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Гоголів: Шевченка, Некрасова, Калюка Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Бровари: Павлова, Поповича, Володимира Великого, Красилівська, Лермонтова, Міхновського Миколи, Онікієнка Олега, Москаленка Сергія, Мейса Джеймса, Калнишевського Петра, Броварської сотні, Прилуцька, Покровська, Будівельників, Максимовича Михайла, Фабрична, Вишнева, Дружби, Панаса Мирного, Олімпійська, Миру, Авіаційна, Воробйова, Космонавтів, Зелена, Б.Хмельницького, Русанівська, Мазепи, Короленка, Переяславський шлях, Грушевського

Требухів: Перемоги

Гоголів: Преображенська, Сотницька

Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Здорівка: Кірова, Ватутіна, Залізничний, Лесі Українки пров., Жовтневий, Щорса, Луговий, Шляховий, Шляхова, Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Соборна, Миру, СТ "Сотка", СТ "Лужайка", Польовий

Путрівка: Путрівська, Траса Київ-Одеса

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Кодаки: Васильківська, Ломоносова, Київська, Кільцева, Жовтнева, Нова, Леніна, М.Островського, Ювілейна, Петровська, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Ковалівка: 2 П`ятирічка, Стадіонна, Леніна, 8 Березня, Лісова, Шевченка

Устимівка: Білоцерківська, Лісова

Ремонтні роботи з 10 по 18 год
Вишгородський Жукин: Першотравнева Усунення дефекту з 8 по 17 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Вишгородський Хотянівка: Київська

Старі Петрівці: Виноградний, Б.Хмельницького пров., Тичини пров., Садова, урочище "Старий Сад"

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 16 год
Вишгородський Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова

Вища Дубечня: СТ "Автоматика", Леніна, Соборна, Визволителів

Осещина: Київська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Володарський Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Володарський Матвіїха: Центральна, Побережних

Володарка: Шевченка

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Володарський Володимирівка: Миру, Володимирівка, Перемоги, Польова, Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Маяковського, Котляревського, Большака Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Іванківський Соснівка: Шевченка, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Іванківський Нові Макалевичі: Польова, Миру, Правди

Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна

Доманівка: Садова, Лісова

Карпилівка: 8 Березня, Корольова

Піски: Садова

Степанівка: Зарічна, Пролетарська

Усунення дефекту з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Чапаєва, Гостомельське Шосе, Северинівська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова Технічне переоснащення з 8 по 17 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Квітнева, Сонячна, Щаслива, Озерна, Дачна, Гагаріна, Квітневий, Радісна, Шляхова, Гайова

Капітанівка: Лісна, 2-га Садова, СТ "Берізка-2", Соборна, Соснова, Приозерна, 3а Садова, 1а Садова, Садовий тупік 4, 4а Садова, Садовий тупік 2, СТ "Дубки", Фонтанна, 23 км автошляху Київ-Чоп

Вишневе: Київська, Ломоносова

Хотів: О.Невського, Садова

Віта-Поштова: Ярослава Мудрого

Технічне переоснащення з 8 по 16 год
К.-Святошинський Гореничі: Нова, Леніна, Травнева, Травневий, Франка, Леніна пров., Садова, Малиновського, Хоменка, Яблунева, Соборна, Польова, Щорса, Космонавтів, Молодіжна, Цвіткова, Гайдая, Висоцького пров., М.Рильського, Володимирська, Військова, Стрілецька, Паторжинського, Ватутіна, Квіткова, Крутогірна, Б.Хмельницького, Весняна, Дружби, Коцюбинського, Висоцького, Інженерна, Депутатська, Академічна, Західна, Березова, Верхній Вал, Приозерна, Відпочинку, Петрушківська, Гореницька, Південна, Київська, Жукова, Підлісна, Сонячний, Північна, Столична

Мрія: Західна, Тополина

Хотів: Чкалова

Кременище: 50 років Перемоги

Віта-Поштова: Васильківська

Малютянка: Затишна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Буча (Києво-Св.): Лісова, Лісова2, Поліська, Благовісна, Пролетарська

Гурівщина: Лісова, Лісна, Благовісна, Пролетарський

Боярка: Сади, 16 лінія

Святопетрівське: Петрівського

Буча: Пролетарська, Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Любимівка: Молодіжна

Гурівщина: Лісова

Буча (Києво-Св.): Лісова, Лісова2, Пролетарська, Кленова

Софіївська Борщагівка: Промислова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського

Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна

Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна

Кагарлик: Комунарська, Котляревського

Півці: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Кагарлицький Зорівка: Шевченка, Садова

Кадомка: Михайлова, Волошка

Калинівка: Лісова

Великі Пріцьки: Хутір Дібрівка, Виселка

Онацьки: 8 Березня, Шевченка

Півці: Центральна, Пивці, Садова, Шевченка, 8 Березня, Польова, Солов`їна, Дружби, 1-го Травня, Гагаріна, Нова

Яблунівка: Яблунівка, Миру, 8 Березня, Гагаріна, Шевченка, Польова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Героїв Дніпра, Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Олімпійська, Адмірала Петренка, Івана-Валентина Задорожного, Коцюбинського, Солов`їна, Троїцька, Соборна, Ярмаркова, Освіти, Оболонська, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня, Шевченка, Силкіних, Комарова, Франка, Толстого, Радіаторна, Незалежності, Київський Шлях, Вокзальна, Пилипа Орлика, Райдужна, Леніна, Пушкіна, Кошового, Зенона Головінського, Нова, Козацька, Яблунева

Панікарча: Садова

Халча: Виселкове

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Миронівська, Шевченка, Б.Хмельницького, Черкаська, Горького, Дашенка, Чапаєва, Коцюбинського, Кільцева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Гавронщина: Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Соснівка: Шкільна, Пшенична, Леніна, Шевченка, Лесі Українки Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Осиково: Горького, Київська, Чапаєва Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Андріївка: Осипенка, Тараса Шевченка, Гризодубова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони, Донецька, Шахтобудівників, Копилова, Лугова, Горловська, Торезька, Шахтарів

Пії: Південна, Франка

Малі Прицьки: Яблунева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Обухівський Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Обухівський Плюти: Плютовська Оперативні перемикання з 10 по 18 год
П.-Хмельницький Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Волі, Садова, Коцюбинського, Лесі Українки, Базарний, Танкістів, Колгоспна Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
Рокитнянський Бакумівка: Берегова, Перемоги, Шевченка, Слави, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Бакумівка: Берегова, Перемоги, Шевченка, Слави, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Житні Гори: Господарство, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, В Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська

Кам'яна Гребля: 8 Березня

Самгородок: Шевченка

Шамраївка: Центральна

Великополовецьке: Стадіонна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Селекційна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Шамраївка: Шкільна, Городище, Набережна, Синявщина

Руда: Заводська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Нагаївського Георгія, Сумська, Вишнева, Ювілейна, Пушкіна, Берегова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Тараща: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні

Тетіїв: Коцюбинського

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Таращанський Антонівка: Антонівка, Центральна, Побережська Усунення дефекту з 9 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Світанкова, Володимирська, Щаслива, Кутузова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Тетіївський Тетіїв: Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Фастівський Ставки: Садова, Дубкова, Курчатова, Фастівська, Герцена пров., Герцена, Шевченка

Скригалівка: П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Фастівецька, Весняна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Дорогинка: Шкільна, Центральна, Грисюка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Ставки: Садова, Дубкова, Курчатова, Фастівська, Герцена пров., Герцена, Шевченка

Скригалівка: П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Фастівецька, Весняна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Ставки: Пушкіна, Шевченка, Курчатова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Дорогинка: Шкільна, Центральна, Грисюка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна, Шевченка, Матросова, Шевченка пров., Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Толстого, Набережний

Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська, Унавська, Собковського, Матросова, Шевченка, Матросова пров., Терешкової, Нова

Мотовилівка: Вулиця невизначена, Пархоменка, Новолісна, Лісна, Зелена, Світла, Лісовий, Зелений, Зіркова, Ставкова, Зірковий, Без назви

Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий, Піщана, Піщаний, Без назви

Велика Мотовилівка: Хмельницького

Скригалівка: Квітнева

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Яготинський Яготин: Лисенка, Олександра Кузнецова, Вокзальна, Б.Хмельницького, 8 Березня, Пушкіна, Заводська, Черняховського Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Яготинський Добраничівка: Вишнева, Поліська, Музейна

Яготин: Винниченка

Плужники: Юрія Ляпіна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Залізничний, Привокзальна, Грушевського, Сірка, Узький, Толбухіна, Траса Київ-Харків, Дорошенка, Репніних, Інженерна, Соборна, Запоріжський, Київська, Ціолковського, Толбухіна пров., Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика, Франка пров., П.Мирного, Відродження, Франка, Достоєвського, Вільний, О.Олеся Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Яготинський Яготин: Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: у січні 2019 року, операційна компанія, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, Цей графік не стосується позапланових аварійних відключень електроенергії Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ Київобленерго” вказані НГР БВ NGR BV Нідерланди – 3554 та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58, 45 Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов У травні 2019 року керівництво Київобленерго на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ Київобленерго назва компанії була змінена на ПрАТ ДТЕК Київські регіональні електромережі Раніше, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – ДТЕК Нафтогаз – отримала 24, 99 акцій ПрАТ Київобленерго Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine ТОВ ВС Енерджі Інтернейшнл Україна – “доньці” російської компанії VS Energy Зазначимо, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном Читайте Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року повний список населених пунктів Фото phoneinfcom КиевVласть

среда, 26 января 2022 г.
07:15
Сегодня, 26 января, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 января 2022 года
вторник, 25 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:28
В Киеве за полгода электронным билетом в транспорте воспользовались почти 140 млн раз
20:04
Профсоюз КП “Муниципальная охрана” требует от Кличко разорвать трудовой договор с директором предприятия Чернышевым
19:46
У “Бориспольтеплосеть” отсутствует разрешение на выполнение работ повышенной опасности - Гоструда
19:31
На Киевщине чиновника подозревают в организации незаконной свалки опасных промышленных отходов (фото)
19:15
В КГГА заявили, что в прошлом году обустроили около 107 километров сетей наружного освещения
19:04
В феврале в Киеве будут тестировать оплату банковской картой в наземном транспорте
18:49
В Киеве проведут внеплановый аудит КП “Спецжилфонд”
18:33
В Чернобыльской зоне задержан турист-экстремал
18:27
На дороги Украины выехали патрули-“фантомы” (видео, фото)
18:14
В центре Киева мужчина устроил стрельбу под зданием СБУ (видео)
18:02
Тимошенко: Задача власти остановить рост цен
17:52
В Киеве проверят финансовую и хоздеятельность Больницы скорой помощи
17:42
Правительство Национального единства - путь к спасению Украины,- Тимошенко
Календарь событий