четверг, 2 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 8 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 8 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 8 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Вишнева, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Бзів: Братів Гуріних, Сонячна, Зоряна

Технічне переоснащення

з 9 по 16 год

Баришівський

Садове: Центральна, CТ “Левада”, СТ, Якуба Колоса, Дачна, "СТ ""Здоров’я""", "СТ ""Сувенір-2""", СТ “ Вишукувач-1”, СТ “ Акорд”

Недра: СТ, Каштан

Ремонтні роботи

з 23 по 7 год

Баришівський

Садове: Фабрична, Центральна, Садова, Гаражний пров., Польова, Миру

Ремонтні роботи

з 23 по 7 год

Білоцерківський

Біла Церква: "СК ""Первомаєць""", "СК ""Взуттєвик""", Київська, Сухоярський пров., Садовий кооператив, "СК ""Дружба""", "СК ""Радуга""", "CК ""Ветеран""", Карбишева, СК Держустанови, "СК ""Архітектор""", Сухий яр, Михайла Грушевського, Леваневського, "СК ""Сухий яр""", Сухоярська

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фастівка: Центральна, Лісова, Кільцева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Медвин: Шостакова, Прокопенкова, Денисія, Миколія, Волосна, Олександра Бочарова, Шостаковий

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Мисайлівка: Кірова, Вишнева, Гагаріна, Нова, Сливова, Сонячна, Яблунева, Лісова, Космача, Г. Бондаренка, Грушевського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Перегуди: Вишнева, Центральна, Мічуріна, Лесі Українки, Жовтнева, Чапаєва, Красилівська, Комарова

Бориспіль: Володимира Момота

Велика Олександрiвка: Броварська

Велика Стариця: Стасюка

Сеньківка: П. Чубинського, Набережна, Озерна

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Бориспільський

Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Воронькiв: Гагаріна, Миру, Кийлівський, Слобідська, Парковий, М. Карпенка, Паркова, Слобідський, Молодіжна, Українська, Зарічна, Центральна, Горова, Першотравнева, Кийлівська, Ясна, Миру пров., Вишнева, Народна, Кільцева, Гагаріна пров., Бориса Мамайсура, Дніпровська, Мамайсура, Польова, Нова

Жереб`ятин: Центральна

Процiв: Шевченка

Велика Олександрiвка: Матросова, Гагаріна

Дударкiв: Щорса пров.

Бориспіль: Завокзальна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Тарасівка: Мирнинська, Нова, Дімітрова, Шевченка, Авіаторів

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Пісківка: Руднянська, Дачна, 1-го Травня, Тетерівська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Калита: Миру, Турчиновського, Пінчука, Кругова, Шевченка, Чкалова, Кленова, Піонерський, Шкільний, Піонерська, Малинова, Бредака, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, Коцюбинського

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Підключення/відключення споживачів

з 11 по 16 год

Васильківський

Барахти: Промінська, Промінський пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Барахти: Садова, Хліборобська, Васильківська, Терасна, Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Мала Солтанівка: Зарічна, Першотравнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Безп'ятне: Садова, Садовий, Васильківська

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Здорівка: Ватутіна, Кірова, Піщаний, Чапаєва, Ватутіна пров.

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Здорівка: Ватутіна, СТ "Чисті Стави-2", СТ "Чисті Стави-1"

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Здорівка: Піщаний, Чапаєва, Ватутіна, 2-й Яровий пров., Івана Франка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Велика Солтанівка: Леніна, Щорса, Річний, Гагаріна, Першотравнева

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Вишгородський

Лютіж: Ватутіна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Вишгород: Дніпровська, Грушевського, Мазепи, Кургузова, Квітковий, Набережна, Шевченка, Шолуденка, Шкільна, Київська, СТ "Енергетик", Симоненка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Пархомівка: Свято – Покровська, Польова, Польовий

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Пархомівка: Молодіжна, Морозівська, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Пархомівка: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Пархомівка: Шкільний, Свято – Покровська, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Солом`янська, Українська, Ягідна, Садова, Київське шосе, Гагаріна, Польова, Перемоги, Шкільна, Гагаріна пров., Шевченка, Лесі Українки, Вулиця невизначена, Паркова, Роговця, Юності

Старе: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Іванківський

Коленцівське: Миру, Тетерівська, Лісова, Лісовий пров., Київська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Кухарі: Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Орлика, Білокур, Глінки, Новооскольська, Садова, Гайдамацький, Північний, Лермонтова пров., Північна, Гайдамацька, Гоголя, Некрасова, 2 Північний Тупік, Мечнікова, Садовий, Северинівська, Лермонтова, Кочура, Соборна, Мінеральна, Полтавська, Героїв, Толстого, Комінтерна, Пушкінська, Миру, Карла Маркса, 9 Лінія, Ломоносова, Курська

Ворзель: Квіткова, Ворзельський, Ватутіна, Петропавлівська, Лесі Українки, Молодіжна, Кленова, Захисників України, Київська, Садова, Горького, Польова, Горького пров., Лісова, Лісовий, Паркова, Курортна, Європейська, Медова, Яблунська, Чайковського, Чайковського пров., Жданова, Гвардійська, Ворошилова, Будівельна, Залізнична, Ворзельська, Окружна, Бучанська, Ковельська, Стражеска, Березова, Семеніївська, Незалежності, Ватутіна пров., Ю.Збанацького, Софіївська, Радянська, Тюльпанова, М.Амосова, Свободи просп., Леніна, Пролетарська, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 32+650-км 33+530, Великого Жовтня, Грушевського

Мироцьке: Паркова

Буча: Склозаводська, Тургенєва, Депутатська, Старояблунська, І. Франка

Гостомель: Миру

Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Макаренка, Чайковського, Франка, Зарічна, Франка пров., Новоірпінська, Поповича, Яблунева, Донецька, Курортна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Білогородка: Красногірська, З.Космодем'янської, Пирогова, Жукова, Урицького, Меліоративна, Набережна, Зелена, Кутова, Шкільна, Леніна пров., Набережний, Боярська, Райдужна, Поштова, Молодіжна, Кооперативна, Леніна, Чехова, Новоселиця, К.Маркса, К.Маркса пров., Озерна, Травнева, Єдина, Журавлина, Першотравнева, Підвальна, Академіка Михайлівського, 30 років Перемоги, Житомирська, Семашка, Мнішенко, Сосніних, Щорса, Володимирська, Ковгарівська, Сорочинська, Бочальська, Зоряна, Михайлевського, Матросова

Гореничі: Б.Хмельницького, Крутогірна, Старожитомирська, 14-км автомобільної дороги Р 04 Київ-Фастів

Гнатівка: Заводська, ст. Житомирська

Петропавлівська Борщагівка: Комарова, Шевченка

Бобриця: Шкільна, Козацька

Боярка: Леніна, Є.Коновальця

Мила: 40-р. Перемоги

Крюківщина: Львівська

Неграші: Ватутіна

Гатне: Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Стоянка: Ірпінська, Незалежності, Київська, Бальзака, Лісна, Дачна, Меліораторів, Лесі Українки, Приозерна, Тичини, Польова, Житомирське Шосе, Пушкіна, Сади "Воїн", Шевченка, Східна, Соснова, Дніпровська, а/д Київ-Житомир 20 км, Осіння, Прорізна, Гарматна, Лісний пров., Житомирська, 21 км автошляху Київ-Чоп

Вишневе: Київська

Київ: 21 км Житомирського шоссе

Білогородка: Лісна, Кірова

Боярка: Територія технікума, Хрещатик

Гореничі: Окружна, Нова, Висоцького пров., Гайдая, Садова, 21 км Житомирського шосе, СТ “Воїн-1”, Лінія 5

Неграші: Шевченка

Лісники: Лісна

Капітанівка: 23 км автошляху Київ-Чоп

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Горохуватка: Центральна

Іванівка: Покровська, Гагаріна, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Ржищів: Солов`їна, Троїцька

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Черняхів: Староцерківська, Берегова, Ворошилова, Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Макарівський

Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Макарівський

Юрівка: Гагаріна, Київська

Усунення дефекту

з 8 по 18 год

Макарівський

Пашківка: Кірова, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Пугачова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Ніжиловичі: Забуянська, Петровського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Ніжиловичі: Петровського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Ніжиловичі: Підсухи, Першотравнева, Забуянська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Ніжиловичі: Новодністровська, Чернівецька, Підсухи

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Макарів: Першотравнева, Молодіжна

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Миронівський

Росава: Центральна

Миронівка: Миронівка, Соборності

Владиславка: Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Миронівський

Вікторівка: Мічуріна, Яблунева

Матвіївка: Мічуріна, Яблунева

Матіївка: Вулиця невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Тарасівка: Зелена

Кип'ячка: Тарасовка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Обухівський

Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки, Юності, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Нова, Підгірна, Миру, Гагаріна, Франка, Ярова

Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру, 8 Березня, Франка, Солов`їна, Лісова, Садова, Космонавтів, Першотравнева

Трипілля: Шевченка

Великі Дмитровичі: Польова

Макарів: Радянська

Підгірці:

Дерев'яна: Садова, Автошлях Київ-Знам’янка 47 км, СТ “Діброва”

Обухів: Трипільська, Київська, Каштанова

Красна Слобідка: Пушкіна, Першотравнева

Козіївка: Гагаріна, Миру, Польова

Козин: СТ "Берегиня"

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа

Київ: Старообухівська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Старообухівська

Київ: Старообухівська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Підгірці: Лісова

Романків: Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Степок: Корольова, Ватутіна, Яблунева, Горбахи, Польова

Обухів: Малишка, Київська

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка, Садова, Вишнева, Польова, Васильківська, Миру, Горького, Джерельна

Перше Травня: П. Гудима

Технічне переоснащення

з 10 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Ніколенка Анатолія, Золотоніське Шосе, Музейна, Ромашкова, Черняховського, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Самутіної Ганни

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Троїцьке: Дворянська, Лісова, Загребля, Бандурівка

Острів: Білоцерківська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів: Я. Мудрого, Білоцерківська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів: Молодіжна, 1 Травня, Лугова, Білоцерківська, Вулиця невизначена, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів: Набережна, Надрічний

Рокитне: Урочище Пісчане

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Бушеве: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Рокитнянський

Троїцьке: Дворянська, Лісова, Загребля, Бандурівка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Савинці: Південна, Сухецького, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Рокитнянський

Житні Гори: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Рокитнянський

Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Сквирський

Сквира: Липовецька, Червона, Соборна, Ш. Алейхема, Молокова пров., Площа Героїв Небесної Сотні

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Винарівка: Садова, Миру, Лісова, М. Грушевського, Юності, Надрічний, Незалежності, Ювілейна, Молодіжна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Винарівка: Миру, Молодіжна, Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Винарівка: Миру

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Винарівка: Берегова, Зоряна, Незалежності, Кулаківського, Лесі Українки, Вишнева

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Антонівка: Перемоги, З.Космодем'янської, Лесі Українки

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 18 год

Ставищанський

Розкішна: Яблунева, Лисогірська, Польова, Жовтнева, Завгороднього, Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Клубний, Клубна, Бащенка, Перемоги пров., Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Залізнична, Залізничний, Незалежності

Ставище: Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька, Промислова, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Брилівка: Заріччя

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Володимирівка: Пролетарська, Лугова, Лісова, Набережна, Сухий Яр, Шкільна, Джерельна

Підключення/відключення споживачів

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Польовий, Б.Хмельницького, Козаківка

Підключення/відключення споживачів

з 8 по 19 год

Таращанський

Ріжки: Шевченка, Центральна

Підключення/відключення споживачів

з 8 по 19 год

Таращанський

Крива: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова

Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська

Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова

Бовкун: Січнева, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Франка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Гоголя, Дачний

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Дібрівка: Середня, Степова, Вишнева, Центральна, Богдана Хмельницького, Мічуріна, Космонавтів

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Фастівський

Фастів: Райдужна, Ювілейна, Папаніна, Папаніна пров., Сонячна, Журавлина

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Черняхівка: Шевченка, Вокзальна, Крамаренка, Миру, Відділок Гречанівка, Молодіжна, Шкільна, Авіаційна, Польовий стан, Гагаріна, Заводська, Зарічна, З.Космодем'янської, Польова, Садова, Першотравнева

Богданівка: Б.Хмельницького, Бондаренка, Коцюбинського, К.Білокур, Набережна, Польова, Луначарського

Коптевичівка: Богдана Хмельницького, Київська

Жоравка: Шкільна, Першотравнева

Рокитне: Бранця

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 18 год

Яготинський

Трубівщина: Центральна, Островського, Садова, Озерна, Заярська, Мисливська

Яготин: Ярослава Мудрого

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Лемешівка: Центральна

Технічне переоснащення

з 11 по 15 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 7 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 1 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 2 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:45
“Киевского кита” из переработанного пластика внесли в Книгу рекордов Украины
20:23
Минувший ноябрь в Киеве вошел в десятку самых теплых за 140 лет
20:09
На Київщині конфлікт браконьера та молодиків закінчився бійкою і пораненням
20:03
На период зимних праздников “Укрзализныця” запускает “Лыжный экспресс” Киев-Славское
19:45
Социальный патруль начал оказывать помощь лицам без постоянного места жительства в Киеве
19:22
Це результат якісно нових підходів до партійного будівництва – експерт пояснив чому рейтинг “УДАРу” стрімко зростає
19:18
В Киеве из-за акции протеста “Защити Украину – останови переворот” перекрыли правительственный квартал (фото, видео)
19:10
За вчера, 30 ноября, в Киеве выявили почти 90 нарушений карантинных ограничений
19:01
В Буче на Киевщине молодой человек получил удар током при попытке перелезть через поезд
18:45
В столичной школе варварски уничтожили скульптуры украинского художника Федько (фото)
18:21
Edelburg development обнародовал свежие данные о динамике строительства ЖК Edelweiss House
18:02
На Киевщине злоумышленники подожгли мужчину и сбросили его в яму (фото)
17:45
За три года Kyiv Boryspil Express перевез почти 2 млн пассажиров
17:33
Edelburg Development обнародовали данные о строительстве ЖК Q-smart в ноябре
17:25
Столица Украины вошла в сотню самых дорогих городов мира
Календарь событий