вторник, 26 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 7 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Березань: Польова, Шевченків шлях, ім. Григорія Сковороди, Новий, Чкалова, Цегельна, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Шкільний, Павлова, Павловський, Садова, Волошина Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Сухоярська, Мережна Виконання приєднання клієнтів з 9 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Київське Шосе, Ленінське Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Фастівка: Польова, Зелена Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Терезине: Шкільна, Космонавтів Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Терезине: Шкільна, Космонавтів Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Сухий яр, Верхня, Толстого, СТ “Флора-1”, Нижня, Київське Шосе, Біла Церква

Терезине: Нижня, "СТ ""Флора""", СТ Еліта, Терезинська селищна рада Автодорога Київ-Одеса, Сонячна, Медова, Вишнева

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Терезине: Скважина, Польова, Терезине Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Богуславський Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Гагаріна, Центральна, Хутірська, Савонівська, Пасічна, Кана, Галицький майдан, Центральний, Кудрі пров.

Вишеньки: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Кооперативна, Богдана Ступки, Городня, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Бежівка, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Збанацького, Галицька, М.Залізняка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Івана Кудрі Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Бабинці: Весела, Комарова, Заводська, Козацька, Кооперативна, Веселий Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Красний Ріг: Красий Ріг, Маковських, Маковських Братів Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Перемоги Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Броварський Русанів: Довженка, Л.Українки, Жовтнева, Франка, Коцюбинського, Набережна, Хазана М., Зоряна, Яворова, Ватутіна, Франка пров., Шевченка, Партизанська, Пролетарська, Пряма, Нова, Гагаріна, Молодіжна, Київська

Велика Димерка: Механізаторів

Бобрик: К.Свирської

Світильня: Корольова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Олімпійська

Княжичі: Княжа

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська, Шевченка, Леніна, Грушевського, Відродження, Травнева, Незалежності, Шкільна, Грушова, СТ "Лісове ", Окружна, Південна, Польова, Лесі Українки, Соснова, Молодіжна, Сподарецька

Перевіз: Річна, Центральна

Плесецьке: Поле

Технічне переоснащення з 10 по 14 год
Васильківський Пологи: Білоцерківська, Щорса, Шевченка, Леніна, Береговий

Гребінки: Карла Маркса, Устимівська, Космічна, Прорізна, Партизанська, Зоряна, Вишнева, Дімітрова, Перемоги, Київська, Ярова, Лугова, Чернишанська, Шевченка, Франка, Польова, Північна, Архітектурна, Вулиця невизначена, Ленінградська

Кодаки: Максима Рильського

Черниші: Лугова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Глібівка: Лесі Українки, Соборна, Кільцева, Урочище "Зелений бір", Вулиця невизначена

Новосілки: Ореханова

Ясногородка: СТ "Ясногородка-1", СТ "Сонячний", Приморська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 10 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Набережна, Київська, Леніна, Визволителів Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Володарський Володарка: Шкільна, Садовий, Волі, Гагаріна, Миру, Кооперативна, Парковий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Зарічна, Армійська, Загородня

Ратуш: Лісництво

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Зарічна, Армійська, Загородня

Ратуш: Лісництво

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Горностайпіль: Інтернаціональна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ірпінський Коцюбинське: Артема, Червоноармійська, 8 Березня, Фрунзе, Жовтнева, Артема пров. Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Зелена, Сонячна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого

Стоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: 2 Північний Тупік, Північна, Соборна, Степанівська

Буча: Склозаводська, Кірова, Заньковецької, Яблунський пров., Героїв Майдану пров., Яблунська, Калініна пров., Богдана Ступки, Будівельна, Будівельний Тупик, Стадіонна, Суворова, Шкільна, Учительський, Учительська, Заводська, Антонія Михайловського

Гостомель: Кірова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Ходосівка: Лугова, Феодосія Печерського, Франка Технічне переоснащення з 10 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Прорізна, Дачна, Урожайна, Садова, Київська, Кооперативна, Сонячна, Харченка, Приозерна, Літня, Долиногірська, Зоряна, Грибний, Кар'єрний, Лісний, Шевченка, Зелена, Першотравнева, К.Маркса, Вишнева, Затишна, Сонячний, Лугова, Зоряний, Ватутіна, Зарічна, Південний, Жовтневий, Першотравневий, Леніна, Ентузіастів, Підгірна, Дружби, Берегова, Підлісна, Вільхова, Кар’єрна, Ярова, Гагаріна

Неграші: Польова, Садова, Шляхова, Петрівського, Зелена, Будівельна, Ватутіна, Шевченка, Затишна, Індустріальна, Межова, Активна

Віта-Поштова: Київська

Боярка: І. Мазепи, Дачна

Дмитрівка: Гагаріна

Мила: Прорізна

Білогородка: 40 років Перемоги, Леніна

Тарасівка: Шевченка

Гореничі: Північна

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
К.-Святошинський Глеваха: Миру пров.

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Хотів: Ветеринарний пров.

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Забір'я: Садова, Соснова, Набережна, Київська, Волошкова, Верховинна, Прорізна, Жовтнева, Гончаренко, Харлампієва, Загородня, Залізняка, Тихий, Панаса Мирного, Центральна, Вітянська, Тупіковий, Зоряна, Квітневий, Квітковий, Зелена, Яблунева, Грисюка

Білогородка: Мересьєва

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Ліщинка: Леніна, Господарський, Гагаріна

Расавка Ліщинська: Степова

Тернівка: Шевченка, Чкалова

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Кагарлицький Шубівка: Пушкіна, Дидикало, Кібітіна, Фалкова

Ліщинка: Садова, Леніна, Гагаріна

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Забуяння: Покровська, Незалежності, Шевченка, Короленка, Миру, Закарпатська, Новошепелицька, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Макарівська Буда: 1 Травня

Соболівка: Лісна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Ясногородка: Польова, Будівельна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Технічне переоснащення з 6 по 18 год
Миронівський Миронівка: Чкалова, Бузницького, Чкалова пров., Миронівка Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Миронівський Миронівка: Чкалова, Бузницького, Чкалова пров., Миронівка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Ремонтні роботи з 10 по 13 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: Миру, Київська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Жуківці: Київська, Когута, Гагаріна, Дружби, Овдієнка, Шевченка, Зарічна, Білика, Горького

Копачів: Квітуча

Обухів: Малишка, Київська

Щербанівка: Кооператив "Дубок", Шевченка, Кооператив "Чайка", Гагаріна, Корольова, Косинки, Лесі Українки

Трипілля: Степова, СТ "Дубок"

Нові Безрадичі:

Витачів: Придніпровська

Долина: Садова

Українка: Київська, ---, Українська міська рада

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Вереснева, Старокиївська

Українка: Б.Хмельницького, Чапаєва, Шевченка, Промислова, Енергетиків, СТ "Вычислитель", Вишнева, Приозерна, Придніпровська, пров. Загребельний, Загребельна

Обухів: Київська, Б.Хмельницького, Промислова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гайшин: Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Покровська, Миру, Космонавтів, Вишнева, Стаднійчука Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Індустріальна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Садова, Піти, Пташина

Рокитне-2: Пташина, Білоцерківська, Мітлицького, Агрономічний, Садова, Володимира Піти

Рокитне: Білоцерківська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Сквирський Великі Єрчики: Вишнева, Гоголя Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Красилівка: Центральна, Сергія Альмужного, Голощапова Ремонтні роботи з 14 по 18 год
Ставищанський Красилівка: Центральна, Сергія Альмужного, Голощапова Ремонтні роботи з 14 по 18 год
Ставищанський Красилівка: Олександра Бачинського, Голощапова Ремонтні роботи з 8 по 14 год
Ставищанський Красилівка: Олександра Бачинського, Голощапова Ремонтні роботи з 8 по 14 год
Ставищанський Попружна: Незалежності, Польова Ремонтні роботи з 8 по 13 год
Таращанський Круті Горби: Сергія Циганка, Польова, Гагаріна, Тараса Шевченка, Молодіжна

Станишівка: Набережна

Лука: Козацька

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка

Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка

Красюки: Лісова

Тараща: Видна

Лісовичі: Перемоги

Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Джерельна, Грінчука, Пушкіна, Кармелюка пров., Франка, Пам'яті Героїв, Робітнича, Дружна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Франка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Гоголя, Дачний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Зелена, Проліскова, Шмідта пров. Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: С.Палія, Лазо пров., Джерельна, Правобережна, Правобережний, Підгірна, Андрія Кузьменка Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: Європейська Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: О.Невського, Вишнева, Гайдамаків, Каштанова, Гайдамаків пров., Гетьманська, Набережний, Зірковий, Будівельна, Будівельний, Соборна площа Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: О.Невського, Вишнева, Гайдамаків, Каштанова, Гайдамаків пров., Гетьманська, Набережний, Зірковий, Будівельна, Будівельний, Соборна площа Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: О.Невського, Вишнева, Гайдамаків, Каштанова, Гайдамаків пров., Гетьманська, Набережний, Зірковий, Будівельна, Будівельний, Соборна площа Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Кравченка, Незалежності, Паркова, Студентська, Тесленка, Бондаренка Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 6 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 25 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:22
За нарушение правил межобластных и международных поездок автотранспортом будут штрафовать пассажиров
20:03
За неделю заболеваемость гриппом и ОРВИ в Киеве выросла более чем на четверть
19:44
На Киевщине при ликвидации пожара спасатели обнаружили тело мужчины
19:34
У Макарівській громаді завершують реконструкцію школи
19:23
“Киевгорстрой” опубликовал список ЖК, в которых можно купить двухкомнатные квартиры
19:05
У Київській області можуть з’явитися шість сміттєпереробних заводів
18:44
У аеропорту “Бориспіль” відновили роботу пункту вакцинації
18:35
У Києві обговорять питання безпеки канатної дороги на Труханів острів, - депутат Трубіцин
18:21
Бізнес поставили перед фактом подорожчання газу і залишили напризволяще, - депутат Москаленко
18:06
Столичные коммунальщики подключили к теплу 65% жилых домов
18:01
На Київщині відкриють три нові пасажирські маршрути, один з них - до столиці
17:45
В столичном Гидропарке сгорела деревянная баня на воде (фото, видео)
17:23
Кличко уволил начальника КП “Автодорсервис”
17:03
Понад 65 тисяч жителів Київщини вакцинувались проти коронавірусу минулого тижня
16:44
В столичном роддоме №3 за 69 млн гривен должны отремонтировать отделение физиологии
Календарь событий