понедельник, 21 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 6 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Шевченків шлях, ЖМ "Садовий" Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Озеряний, Зінченка, Максютівський, Господарський пров., Левадна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Привокзальна, Центральний, Центральна, Привокзальний, Яблуневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Героїв Крут, Калинова, Садова, 8 Березня, Незалежності, Авіаторів, Світанкова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Лесі Українки, Івана Богуна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Медвин: Косяківка, Богуславська, Соборна, Зосимівка, Хрещатик, Київська, Зарічок Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Дибинці: Олексія Вовченка, Здрока, Шевченка, Миру, Шкільна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Саварка: Миру, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Лютарі: Лесі Силенко Реконструкція з 9 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Іванова, Ліченка, Іскрівська, Революційна, Зоряна, Стрімка, Молодіжна, Калініна, Герасименка, П. Тригуба, Ліченка пров., Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Боженка, Щорса, Солонська, Комарова, Гагаріна, Щучинська

Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний

Старе: Лісова, Левадна, Сріблянська, Молодіжна, Герасименка, Садова, Гагаріна

Чубинське: Яблунева

Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика, Головатого

Кийлiв: Озонна

Дударкiв: Миру

Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Коцюбинського, Челюскінців пров., Яцютівка, Челюскінців, Князя Святослава, Перемоги, Нахімова, Пушкіна пров., Антона Яцюти, Бежівка, Павла Полуботка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Харківська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Щасливе: Лугова

Проліски: Мічуріна, Щаслива, Соборна, Паркова, Б.Хмельницького, Урожайна, Центральна, Ватутіна, Промислова, Пушкіна, Матросова, Маяковського

Іванків: Комарова пров., Харківська, Невизначена, Центральна, Б.Іванова

Бориспіль: Привокзальна, Мистецька, Мечникова, Харківська, Нечуя –Левицького пров., Н.Левицького, Фізкультурний пров., Голосіївська, М.Залізняка, Максима Залізняка пров., Запорізька, Богдана Ступки пров., Айвазовського, Збанацького, Козацька, Приозерна, Галицька, Паторжинського, Фізкультурна, Ганни Каленченко

Петропавлівське: Вчительська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Шевченка, Шкільний, Першотравнева, Рудяківська, Івана Сулими, Лесі Українки, Леніна, Садова, Фермерська

Рогозiв: Центральна

Вишеньки: Кар'єрна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Миру, Центральна

Малі Єрківці: Дружби, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Садова, Центральна

Кийлiв: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Млиново Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Оболонська, Молодіжна, Лугова

Гнідин: Лучиста

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Приозерна, Дачна

Кийлiв: Дамба

Вишеньки: Млиново

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: СТ "Чайка" Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Європейська, Млиново Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна, Зелена Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Дачна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Гатне Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім'ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Матросова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Котляревського, Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Тургенєва, Шолом-Алейхема, Весняний, Л.Курбаса, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Щасливе: Леніна, Бориспільська, Садова, Лесі Українки, Перспективна, Квіткова, Спортивна, Озерна, Мальовнича, Урожайна, Шкільна, Каштанова, Райдужна, Лисенка, Фестивальна, Героїв Майдану, Світанкова, Соснова, Святкова, Фестивальний, Молодіжна, Олімпійська, Фермерська, Польова, Зарічна

Бориспіль: Першотравнева

Велика Олександрiвка: Незалежності

Проліски: Паркова

Реконструкція з 9 по 18 год
Бородянський Загальці: Поповича, Незалежності, В.Дубичанська, Правди, Миру Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Мигалки: Шевченка, Героїв України Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Польова Реконструкція з 9 по 9 год
Бородянський Бородянка: Джерельна, Велика

Пісківка: Шкільна

Реконструкція з 9 по 9 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Ветеранів, Центральна Реконструкція з 9 по 9 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Жиліна пров. Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Бровари: Ярослава Мудрого, Київська, Шолом-Алейхема, Шевченка Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Семиполки: Леніна, Київське шосе, Коцюбинського, Княгині Хованської, Лісова, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Семиполки: Леніна, Київське шосе, Коцюбинського, Княгині Хованської, Лісова, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: 8 Березня, Радянська, 8 Березня пров., Комінтерна, Радянський, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: 8 Березня, Радянська, 8 Березня пров., Комінтерна, Радянський, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: 1 Травня, Ленінградська, Калініна, Кірова, Ленінградський, 1 Травня пров., Радянська, Науки, Леніна, Київська, Комсомольська, Робітнича, Білоцерківська, Проектна, Чайковського, Ворошилова, Челюскінців, 1 Травня площа, Пушкіна, Корольова, 8 Березня, 8 Березня пров., Карла Маркса, Жовтнева, Комінтерна, Радянський, Котовського, Чапаєва, Чехова, Островського, Чехова пров., Фрунзе пров., Фрунзе, Лермонтова, Свердлова, Гагаріна

Саливонки: Білоцерківська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Старі Петрівці: Дачна, Князя Святослава, Леніна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Урочище Кагати, Петрівська, Петрівський пров., Заводська, Лазурна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Старі Петрівці: Князя Святослава, Вулиця невизначена, Юрківська, Борисова, Волкова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Гаврилівка: Леніна

Тарасовщина: Щорса, Заліська, Шевченка, Київська, Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Межигірська, Ворошилова, Шевченка, Островського, Урочище “Княжне”

Вишгород:

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Блюхера, Жовтнева, Шкільна, Петровського, Куйбишева, Ватутіна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру, Ярослава Мудрого, Козацький, Лівобережна, Шевченка, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Кооперативна, Парковий

Завадівка: Шевченка

Петрашівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Володарка: С.Палія, Зв'язківців, Шкільна, Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Комарова, Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка, Садовий, Гагаріна, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров., Соборний, Ярослава Мудрого, Миру пров., Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Комарова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Миру, Польова, Героїв Чорнобиля Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Вознесенське: Українська, Гагаріна, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Шпилі: Миру, Жовтневий, Жовтнева, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Людвинівка: Щорса Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Мироцьке: Щорса, Чапаєва Реконструкція з 9 по 19 год
Ірпінський Хмільна: Кучерова, Лісовий Реконструкція з 9 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Прикордонна

Крюківщина: П. Орлика

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Жовтневий, Грушевського, Ватутіна, Набережна, Шевченка, Жовтнева, Шкільна, Вишнева, Берегова, Новоселицька

Забір'я: Калинова, Лугова, Лісна, Молодіжна, Перемоги, Шевченка, Жовтнева, Садова, Сонячна, Польовий, Ярова, Грушевського, Гончаренко, Гориновичів, Лісова, Тупіковий, Квітневий, Зелена, Тихий, Вітянська, Яблунева, Зоряна, Центральна, Панаса Мирного, Кутовий, Смарагдова, Симоненка, Ярослава Мудрого

Жорнівка: Зоряна, Комсомольська, Ірпінська, Лісна, Першотравнева, Ярова, Підлісна, Комсомольський, Польова, Озерний, Садова, Перемоги, Дачна, Сонячна, Шляхова, Кооперативна, Кооперативний пров., Гагаріна, Богатирська

Бобриця: Лісна, Козацька, Озерна, Лугова, Зоряна, Заозерна, Садова, Шкільна, Набережна, Полунична

Ходосівка: Набережна

Софіївська Борщагівка: Центральна, Скіфська

Крюківщина: Археологічна, Нова, Новосільська, Мічуріна

Новосілки: Теремська

Тарасівка: Щорса, Гагаріна

Малютянка: Перемоги

Білогородка: Леніна

Боярка: Молодіжна, Білогородська

Гореничі: Кленовий узвіз

Юрівка: Шевченка

Петрушки: Квіткова

Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Шляхова, Шевченка, Трояндова, Абрикосова, Юності, В. Швеця, Швеця Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: СТ “Арсеналець-5”, Квіткова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Північна, Святкова, Чумацька, Абрикосова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Грушева, Чумацька, Шляхова, Петрівського, Прикордонна, Археологічна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Гоголя, Дорошенка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Інститутська, Валовня

Чабани: автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса км 14+300

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Доброго Дуба, Щасливий пров., Прикордонна, Парковий, В. Швеця Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Польова, Зелена, Гагаріна пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Жовтнева, Лісна, Лісова, Підлісна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Лисенка, Будаївського, Тарасівська, Харківський, Вишнева, Кібенка, Деснянська, Шевченка, Київський

Нове: Боярський, Боярська, Незалежності

Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Білогородка: Теплична, Київська, Жовтнева, Свердлова, Левадна, Слав'янська, Шевченка, Весняна, Чайковського, 40 років Перемоги, Чайки, Нова, Миколаївська, Дзержинського, Ставкова, Князя Володимира, Озерна, Жовтневий, Слов'янська, К.Маркса, Ірпінський Спуск, Шудрівська, Джерельна, Калініна, Поляна, Гагаріна, Комарова, Якіра, Будьоного, Семашка, Хмельницька, Вулиця невизначена, Волошкова, Каштанова, Санаторна, Героя Печеного, Південно Українська, Запорізька, Вишнева, Ковальська, Степова, Рибацька, Михайлівська, Андріївська, Лікарська, Георгіївська, Річна, М.Величка, Виноградна, Круча, Стародубівська

Софіївська Борщагівка: Ярова

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Хотів: Богомольця, Промислова

Шевченкове: Андріївська, Ковальська, Мисливська, Святославська, Березова, Княгині Ольги, Шудрівська, Санаторна, Прорізна, Лікарська, Чайка, Джерельна, Миколаївська, Освітянська, Липнева, Степова, Героя Печеного, Амосова, Малиновського, Церковна, Шевченка, Волошкова, Малинова, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Жорнівка: Першотравнева

Чайки: Панаса Мирного

Крюківщина: Боярська

Петропавлівська Борщагівка: Островського

Нове: Дружби Народів

Київ: 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп

Чабани: Квіткова

Реконструкція з 10 по 16 год
Кагарлицький Мирівка: Першотравнева, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Миру, Масляннікова, Шовкова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Вербна, Зелена, Шевченка, Пушкіна, Дніпровський, Нагорна, Шкільна, Лесі Українки, Соборна, Амбулаторна, Берегова, Озерна, Київська, Свободи Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Пашківка: Нова

Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька

Макарів: Дорожна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Олександрівка: Польова, Новосілка, Центральна Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Джерельна, Донецька, Македони, Шахтобудівників Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Козин: Моргунівка, Шевченка Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Карапиші, В.Пастушенка, Гагаріна, Поштова, Лугова, Незалежності, Богуславська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Карапиші, В.Пастушенка, Гагаріна, Поштова, Лугова, Незалежності, Богуславська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Олександрівка: Польова, Новосілка, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Козин: Моргунівка, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Карапиші, В.Пастушенка, Гагаріна, Поштова, Лугова, Незалежності, Богуславська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Джерельна, Донецька, Македони, Шахтобудівників Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Кулі: Дорошенка, 1-го Травня, Комарова, Вишнева, Наливайка, Щорса

Нові Безрадичі: Підгірна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Чумацький шлях, Солов`їна, Шпаківська, Садова, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Чумацький шлях, Солов`їна, Шпаківська, Садова, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська

Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського

Жовтневе: Польова

Строкова: Лісова, Лугова

Сомкова Долина: Якима Сомка

Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Поліська, Г. Ошкала пров., Космонавтів, Жовтневої Революції, Радянська, Перемоги, Берегова

Студеники: Якушева, Якушева пров., Студениківська, Кільцева

Сомкова Долина: Якима Сомка, Пугачова, Христини Цуприк, Перемоги, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Лісова, Поліська

Соснівка: Миру, Польова, Набережна, Пухівська, Поліська

Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Жовтневе: Урожайна, Кравченка, Молодіжна, Переяславська, Миру, Шевченка, Корзуна, Польова

Студеники: Пономаренка, 1 Пономаренка пров., Переяславське Шосе пров., Садова, Переяславське Шосе, Кільцева, Лісова, Лісовий, Мохорівка

Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Строкова: Молодіжна, Колгоспна, Центральна, Перемоги, Польова, Перемоги пров., Садова, Лісова, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Помоклі: Польова, Молодіжна, Кірова, Страдного, Гагаріна, Щорса, Щорса пров., Зарічна, Травнева, Радянська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Хмельницького Богдана, Покровська, Сікорського Михайла, Фабрична Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Житні Гори: Поповича, Нижній Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Пищики: Молодіжна, Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна, Гагаріна, Надрічна, Шевченка, Лісова, Будівельна, Театральна

Безугляки: Шевченка, Нова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Великополовецьке: Центральна, Стадіонна, Молодіжна, Шкільна, Садова

Сквира: Сонячна

Реконструкція з 8 по 20 год
Сквирський Малі Лисовці: Ленінська, Зарічна, Молодіжна, Валетова, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Пищики: Молодіжна, Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна, Гагаріна, Надрічна, Шевченка, Лісова, Будівельна, Театральна

Безугляки: Шевченка, Нова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Великополовецьке: Центральна, Стадіонна, Молодіжна, Шкільна, Садова

Сквира: Сонячна

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Сквирський Сквира: Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Ярослава Мудрого, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Паркова, Парковий пров., Набережна, Цимбала Сергія, Поштова, Дачна, Набережний, Промислова, Ярослава Мудрого, Лісова, Водопійна, Героїв Чорнобиля, Ярова, Нагаївського Георгія, Тракторна, Межигірська, Ладика Олександра, Енергетична, Старикова, Петра Шила, Санаторна

Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний, Лесі Українки, Галянта Віталія, Шевченка, Гагаріна, Франка, Незалежності, Садова, Паланської Надії, Ярова, Вишнева, Дружби, Незалежності пров.

Реконструкція з 10 по 18 год
Таращанський Калинове: Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Таращанська

Плоске: Центральна

Чистка траси з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Таращанська

Плоске: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Дружби, Київська, Стадіонна, Козацька, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька

Ківшовата: Набережна

Велика Березянка: Шевченка

Тараща: Перемоги

Капітальний ремонт з 8 по 15 год
Тетіївський Стадниця: Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Шкільна, Суворова, Суворова пров., Центральна, Дачне селище, Сухомлинського пров., Толстого, Юрія Марценюка, Добровольського пров. Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Фастівський Фастів: Пушкіна, Заборовського пров., Заборовського, Космонавтів, Пушкіна пров., Зарічна, Унавська, Соборна, Княгині Ольги, Свято-Покровська, Покровська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Поштова, Траса Київ-Харків

Воронівщина: Шевченка, Гайдара, Лесі Українки, Лесі Українки пров.

Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна

Черняхівський відділок: Черняхівський відділок, Центральна, Польовий стан

Черняхівка: Шевченка

Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 21 июня 2021 г.
15:40
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:05
В Чернобыльском заповеднике возобновят работу пять водных маршрутов и один веломаршрут
16:04
Завтра, 22 июня, ограничат движение транспорта через железнодорожный переезд станции “Клавдиево” на Киевщине
15:17
На Киевщине 2 человека госпитализировали из-за взрыва в многоэтажном доме (фото, видео)
15:05
В Киеве за минувшие сутки выявили менее ста новых носителей коронавируса
14:04
Депутатка Пуртова требует отчет о реконструкции театра оперетты
13:03
В Киеве двухлетний ребенок погиб, трехлетний - получил травмы в результате падений из окон
12:03
За останню добу на коронавірус захворіли 14 жителів Київщини
11:21
Маючи 1 млрд грн боргів, НЕК “Укренерго” вимагає оплати послуг, які не надавались
11:05
В “Борисполе” задержали иностранца с бриллиантами на миллион гривен в ручной клади (фото, видео)
10:04
За сутки в Украине выявили 323 новых носителя коронавируса (инфографика)
09:01
На Киевщине в воскресенье утонули двое взрослых и двое детей
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 21 июня 2021 года
воскресенье, 20 июня 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
“Киевгорстрой” помог обновить реанимацию в клинике “Медбуд”
Календарь событий
В Киевсовете потребовали от Кличко проверить скандальную стройку Степана Черновецкого
21 июня 2021 г. 11:00
В Киевсовете потребовали от Кличко проверить скандальную стройку Степана Черновецкого
Комиссия Киевсовета по вопросам законности обратилась к столичному мэру Виталию Кличко с просьбой проверить, как его подчиненные контролируют использование участка площадью 21,54 га по Надднепрянскому шоссе, 2-А. На этой земле, которую горсовет в 2007 году выделил ООО “Эквилибриум Трейд” под строительство гостинично-офисного и торгового комплексов, уже не первый год строится ЖК “Svitlo Park”. Каков будет итог “внутряковых” разбирательств, прогнозировать сложно. Прокуратура уже дважды пыталась вернуть эту землю в коммунальную собственность, правоохранительные органы расследовали как минимум три уголовные производства по факту градостроительных нарушений при проведении этого строительства, но столичные власти и Государственная архитектурно-строительная инспекция (ГАСИ) упорно не замечали возможных нарушений. Вполне возможно, это связано с тем, что “конечным бенефициаром” стройки выступает Степан Черновецкий (на фото) – сын экс-мэра Киева, при котором эта земля и передавалась в аренду.